Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Turniej juniorów w Pobiedziskach

Daria Górska i Gabriel Matuszewski triumfowali w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym juniorów (do lat 18) w Pobiedziskach. 

Daria pokonała w finale Hannę Telżyńską. Gabriel w meczu o pierwsze miejsce rozegrał tylko gema (Karol Tomański skreczował).   

JUNIORKI

Pierwsza runda: Durska – Podolak 6:1, 6:2; Czapulak – Łowczyk 6:2, 6:2; Paszun – Z. Dziewięcka 6:0, 6:1.  

Druga runda: (1) Formella – Durska 7:5, 4:6, 10:7; (5) Carpenter – Persson 6:4, 7:6 (6); (4) Górska – L. Matuszewski 6:0, 6:3; Czapulak – (8) Zalewska 6:2, 6:3; (7) Popławska – A. Krajewska 6:1, 6:1; (3) Turczuk – Koczan 6:2, 6:1; (6) Telżyńska – Maniawska 6:2 i krecz Angeliny; Paszun – (2) Olszewska 6:2, 6:1. 

Ćwierćfinały: Formella – Carpenter 6:1, 6:0; Górska – Czapulak 6:3, 6:3; Turczuk – Popławska 3:6, 7:6 (5), 14:12; Telżyńska – Paszun 6:4, 7:5.

Półfinały: Górska – Formella 6:3, 3:6, 10:7; Telżyńska – Turczuk 6:4, 6:1.

Finał: Górska – Telżyńska 6:3, 6:2.   

Od prawej: Daria Górska i Hanna Telżyńska

JUNIORZY     

Pierwsza runda: G. Zgoła – Suchanowski 6:3, 6:0; M. Dójczyński – Popek 6:0, 6:0; Marcinkowski – A. Kaczmarek 6:4, 6:2; Łosiewicz – Siekanowicz 6:4, 2:6, 15:13; Dzieło – Bojko 7:5, 6:2; Gontar – R. Gajewski 6:2, 7:5; Lechno-Wasiutyński – Pakuła 6:2, 6:0. 

Druga runda: G. Zgoła – (1) Łukowski 6:1, 6:1; (5) G. Matuszewski – M. Dójczyński 6:3, 6:2; (3) Klimek – Marcinkowski 5:7, 6:4, 10:8; (7) Braziewicz – Łosiewicz 7:5, 3:6, 13:11; Dzieło – (6) Lis 6:2, 6:0; Gontar – (4) Roś 7:6 (4), 6:3; (8) Tomański – Tatera 6:1, 6:4; (2) Kopcik – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:3; 

Ćwierćfinały: G. Matuszewski – G. Zgoła 6:3, 6:1; Klimek – Braziewicz 7:5, 6:1; Dzieło – Gontar 6:4, 1:0 i dyskwalifikacja Lecha; Tomański – Kopcik 6:7 (4), 7:5, 10:8; 

Półfinały: G. Matuszewski – Klimek 6:0, 6:1; Tomański – Dzieło 6:0, 6:1.

Finał: G. Matuszewski – Tomański 1:0 i krecz Karola.

Od lewej Gabriel Matuszewski i Karol Tomański
Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności