Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1; CAMPINAS: Carballes Baena - Kopriva 4:6, 6:3, 7:5.

Turniej klasyfikacyjny w Pobiedziskach

Pobiedziski Klub Tenisowy gościł uczestników turnieju klasyfikacyjnego kobiet i mężczyzn.

W finałach singla zawodów w Wielkopolsce Magdalena Świerczyńska pokonała Ewę Samberger, a Krzysztof Wetoszka był skuteczniejszy od Szymona Kielana. 

W grach podwójnych najlepsi byli: Weronika Ejsmont i Alicja Formella oraz Szymon Kielan i Marcel Politowicz.   

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: Świerczyńska – Janiszek 6:1, 6:0.

Druga runda: (1) Nebelska – Gołaś 7:6 (2), 2:6, 10:4; (6) Pietras – A. Szulc 6:2, 6:2; (3) J. Przybylska – Z. Koziczak 6:0, 6:0; (5) Samberger – Rękoś 6:0, 6:0; Świerczyńska – (8) W. Ejsmont 7:5, 6:7 (2), 10:3; Zaremba – (4) M. Jankowska 6:2, 4:6, 10:7; (7) Formella – J. Koziczak 6:0, 6:1; Slobodian – (2) Krygier 4:6, 7:5, 10:6. 

Ćwierćfinały: Nebelska – Pietras 7:5, 4:6, 10:7; Samberger – J. Przybylska 6:2, 6:2; Świerczyńska – Zaremba 6:3, 6:3; Formella – Slobodian 6:0, 6:0. 

Półfinały: Samberger – Nebelska 6:1, 7:5; Świerczyńska – Formella 6:2, 4:6, 10:2.

Finał: Świerczyńska – Samberger 6:2, 6:1.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Górecki – bye; Bojko – Jandy 7:6 (2), 6:2; Kielan – Sowiński 6:4, 6:3; (6) K. Kowal – Lechno-Wasiutyński 6:1, 6:2; Piekarek – (4) Olech 4:6, 6:2, 10:3; Okarmus – Berkieta walkower (Tomek grał jeszcze w turnieju juniorów w Bytomiu); Politowski – Pakuła 6:4, 4:6, 10:3; (5) A. Bojarski – Lis 6:3, 6:0; Szczap – (8) Pilaczyński 6:2, 6:1; Politowicz – Braziewicz 6:0, 6:3; Kułakowski – Radoszewski walkower; (3) G. Rudnicki – bye; (7) Borkowski – Cisło 6:3, 6:2; Wetoszka – Jankowiak 6:0, 3:6, 10:6; Mruk – Dec 4:6, 6:1, 10:4; (2) Sikharulidze – bye.

Druga runda: Bojko – Górecki 6:3, 6:3; Kielan – K. Kowal 6:0, 6:1; Piekarek – Okarmus 6:1, 6:2; A. Bojarski – Politowski 6:1, 6:2; Politowicz – Szczap 6:2, 6:4; G. Rudnicki – Kułakowski 7:6 (4), 7:6 (3); Wetoszka – Borkowski 6:4, 6:4; Sikharulidze – Mruk 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Kielan – Bojko 6:1, 6:0; A. Bojarski – Piekarek 6:2, 6:1; Politowicz – G. Rudnicki 6:4, 6:1; Wetoszka – Sikharulidze 6:1, 6:3.

Półfinały: Kielan – A. Bojarski 7:5, 3:6, 10:7; Wetoszka – Politowicz 6:4, 3:6, 10:3.

Finał: Wetoszka – Kielan 6:1, 6:2. 

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Krygier/Świerczyńska – bye; Ejsmont/Formella – bye; Rękoś/Szulc – Koziczak/Koziczak 6:0, 6:1; (2) Nebelska/Samberger – bye.

Półfinały: Ejsmont/Formella – Krygier/Świerczyńska 7:5, 6:2; Nebelska/Samberger – Rękoś/Szulc 6:1, 6:4.

Finał: Ejsmont/Formella – Nebelska/Samberger 6:3, 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Sowiński/Tadyszak – bye; Borkowski/Sikharulidze – Dec/Pilaczyński 6:2, 6:2; (3) Rudnicki/Wetoszka – bye; Kułakowski/Lis – Okarmus/Politowski 6:7 (7), 7:5, 10:8; Jankowiak/Pawlicki – Braziewicz/Szczap 6:4, 1:2 i krecz; (4) Bojarski/Cisło – bye; Górecki/Piekarek – Bojko/Kowal 6:2, 6:3; (2) Kielan/Politowicz – bye.

Ćwierćfinały: Borkowski/Sikharulidze – Sowiński/Tadyszak 1:6, 6:3, 10:6; Rudnicki/Wetoszka – Kułakowski/Lis 6:3, 6:2; Jankowiak/Pawlicki – Bojarski/Cisło 7:6 (6), 6:1; Kielan/Politowicz – Górecki/Piekarek 6:4, 6:2.

Półfinały: Rudnicki/Wetoszka – Borkowski/Sikharulidze 7:5, 3:6, 10:3; Kielan/Politowicz – Jankowiak/Pawlicki 6:2, 7:5.

Finał: Kielan/Politowicz – Rudnicki/Wetoszka 7:5, 6:4.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności