Polski Tenis

WYNIKI

NUR-SUŁTAN WTA 250: Konjuh - U. Radwańska 7:6 (6), 6:1; Potapova - Pattinama Kerkhove 7:5, 6:1; SAN DIEGO ATP 250: Fritz - Caruso 6:4, 7:6 (2); Nakashima - Fognini 6:7 (5), 6:1, 7:5; Karatsev - Delbonis 6:1, 7:5.

Turniej Polskiej Ligi Tenisa w Rzeszowie

W weekend na kortach SPIN w Rzeszowie odbędzie się turniej w ramach Pucharu PLT 2020.

Wszyscy uczestnicy poza dużą dawka gry, otrzymają również m.in. oficjalne koszulki cyklu. Turniej będzie transmitowany na żywo. Zagrać może dosłownie każdy tenisista! 

Rzeszów to trzecia z kolei lokalizacja prestiżowego cyklu Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2020. Po zmaganiach w Krakowie i Warszawie, czas przenieść się do stolicy Podkarpacia gdzie zrodziła się Polska Liga Tenisa. Rozgrywki na kortach SPIN w Rzeszowie odbędą się 21 i 22 grudnia, zagrać może każdy: bez względu na pochodzenie, płeć, wiek czy umiejętności gry.

Mecze tradycyjnie transmitowane będą na żywo za pośrednictwem kanału w serwisie YouTube. Triumfator rzeszowskich eliminacji dostanie ekskluzywny zegarek marki Lacoste. Na najstarszego uczestnika czeka natomiast wyselekcjonowana butelka wina od Wine Bureau oraz zaproszenie na darmową degustację sześciu wybranych trunków.

Ponadto, każdy gracz otrzyma oficjalną koszulkę rozgrywek marki Cuna oraz 30-procentowy rabat na cały asortyment tenisowy w Pacific Polska. Dwóch najlepszych graczy rzeszowskiego Pucharu PLT 2020 zapewni sobie awans do Wielkiego Finału cyklu w Warszawie (27-28.03), gdzie do wygrania będzie 5000 złotych w gotówce.

Na śmiałków grających w turnieju czeka spora dawka gry, niezależnie od ich wyników. W sobotniej fazie grupowej każdy rozegra co najmniej dwa mecze. Zwycięzcy grup oraz najlepsi gracze z drugich miejsc awansują do niedzielnej drabinki, która rozpocznie się od 1/16 finału. Zapisy tylko do czwartku do końca dnia poprzez stronę internetową www.polskaligatenisa.pl.

Rozgrywkom towarzyszyć będzie również Mecz Gwiazd PLT na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. O tym kto w nim zagra, dowiecie się już dziś. 

Aby wziąć udział w Pucharze PLT 2020 należy mieć ważną licencję Polskiej Ligi Tenisa. Jej koszt to jedyne 50 złotych. 

Kategoria: Amatorzy

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności