Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Turniej PZT juniorów w Bytomiu

Justyna Jodłowska i Martyn Pawelski wygrali w turnieju klasyfikacyjnym juniorów w Bytomiu.

W finałach zmagań dla zawodników do lat 18 pokonali odpowiednio Olivię Bergler i Sandro Szica. W deblu najlepsi byli: Karolina Bartusek i Laura Duhl oraz Jan Kopcik i Martyn Pawelski. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Duhl – bye; Kopel – Pyrek 6:1, 6:1; Langiewicz – Szmyd 6:2, 6:0; (7) Grott – bye; (4) Turczuk – bye; Jodłowska – Durska 7:6 (5), 6:3; Skowrońska – Zo. Dziewięcka 6:0, 6:2; (5) Bajorek – bye; (6) Bartusek – bye; Rajca – Zalewska 7:5, 6:3; Bergler – Strzyżewska 6:1, 6:1; (3) Olszewska – bye; (8) Podulka – bye; Kasprzak – Wojsiat 6:0, 6:0; Czapulak – Kiwior 6:2, 6:3; (2) Mazurek – bye. 

Druga runda: Duhl – Kopel 6:1, 6:2; Langiewicz – Grott 7:5, 6:1; Jodłowska – Turczuk 6:2, 6:1; Bajorek – Skowrońska 6:3, 7:6 (3); Bartusek – Rajca 6:4, 6:1; Bergler – Olszewska 6:1, 6:2; Podulka – Kasprzak 7:5, 6:1; Czapulak – Mazurek 5:7, 6:3, 10:6. 

Ćwierćfinały: Duhl – Langiewicz 6:0, 6:2; Jodłowska – Bajorek 7:5, 6:2; Bergler – Bartusek 1:6, 6:1, 10:7; Podulka – Czapulak 3:6, 6:2, 10:8. 

Półfinały: Jodłowska – Duhl 6:1, 2:1 i krecz Laury; Bergler – Podulka 6:0, 2:0 i krecz Ewy.

Finał: Jodłowska – Bergler 7:5 i krecz Olivii.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) B. Zgoła – bye; Zdzuj – T. Sopoliński 6:0, 6:0; Podosek – Sterniczuk walkower; (6) Kopcik – bye; (4) Konowczuk – bye; Szic – Szczap 7:6 (1), 7:6 (2); Gontar – Mizerski 6:2, 5:7, 10:8; (5) Kończal – bye; Osomański – (7) Braziewicz 4:6, 7:6 (1), 10:4; B. Sopoliński – Walkowski 6:2, 6:3; Berkieta – Kossakowski 6:4, 7:5; (3) Łukowski – bye; (8) Jezierski – Miętkiewicz 6:0, 3:0 i krecz Krzysztofa; Pawelski – Barcik 6:3, 6:3; Blom – Romer 6:2, 6:2; (2) Matuszczyk – bye.   

Druga runda: B. Zgoła – Zdzuj 6:0, 6:1; Kopcik – Podosek 6:1, 6:1; Szic – Konowczuk 7:5, 6:4; Kończal – Gontar 6:3, 6:0; B. Sopoliński – Osomański 6:7 (4), 6:2, 10:4; Berkieta – Łukowski 7:5, 7:6 (6); Pawelski – Jezierski 7:5, 6:2; Blom – Matuszczyk 6:1, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: B. Zgoła – Kopcik 6:3, 4:6, 10:8; Szic – Kończal 6:3, 6:4; Berkieta – B. Sopoliński 7:6 (4), 2:6, 10:7; Pawelski – Blom 6:4, 6:4.   

Półfinały: Szic – B. Zgoła 7:5, 6:4; Pawelski – Berkieta 6:1, 7:5.

Finał: Pawelski – Szic 6:4, 6:4. 

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Bartusek/Duhl – bye; Jodłowska/Kiwior – Czapulak/Kiwior 6:3, 6:1; Langiewicz/Rajca – Grott/Olszewska walkower; (2) Bajorek/Mazurek – Bergler/Durska 4:6, 6:2, 10:7.

Półfinały: Bartusek/Duhl – Jodłowska/Podulka 6:2, 6:4; Bajorek/Mazurek – Langiewicz/Rajca 6:3, 6:3.

Finał: Bartusek/Duhl – Bajorek/Mazurek 6:4, 6:0.  

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Konowczuk/Kossakowski – Podosek/Walkowski 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: (1) Kończal/Matuszczyk – Braziewicz/Szczap 7:5, 6:1; (3) Osomański/B. Zgoła – Blom/Romer 6:1, 6:4; (4) Kopcik/Pawelski – Berkieta/Gontar 6:4, 6:4; Konowczuk/Kossakowski – (2) Jezierski/Łukowski 7:6 (5), 6:3.

Półfinały: Osomański/B. Zgoła – Kończal/Matuszczyk 6:3, 6:4; Kopcik/Pawelski – Konowczuk/Kossakowski 6:1, 3:6, 13:11.

Finał: Kopcik/Pawelski – Osomański/B. Zgoła 6:1, 6:4.      

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności