Logo Polski Tenis

WYNIKI

BRONX: Linette - Muchova 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3); Siniakova - Pera 4:6, 7:6 (6), 6:3; Giorgi - Cornet 6:2, 6:1; Q. Wang - Blinkova 0:6, 6:1, 6:4.

Aktualności

Śląskie Open 2019 w Bytomiu – wyniki

Na kortach Górnika Bytom rozgrywany był turniej cyklu ITF World Tennis Tour. W rolach głównych wystąpiły Maja Chwalińska i Katarzyna Piter. 

W głównej części turnieju Śląskie Open 2019 (korty ziemne, 25 tys. $ w puli nagród) tylko one odniosły zwycięstwa w singlu. 

Maja Chwalińska w finale pokonała Słowenkę Ninę Potocnik. To największy sukces Polki w zawodowych rozgrywkach.  

W deblu triumfowały Kasia Piter i Węgierka Dalma Galfi. 

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Galfi – Falkowska 6:0, 6:2; Muntean – Tomanova 7:6 (5), 6:4; Siskova – De Vroome 3:6, 6:3, 6:3; (8) Potocnik – Sebestova 6:2, 6:0; (4) Soylu – Hędrzak 6:1, 6:1; Chernyshova – Dema 3:6, 6:1, 6:3; Kubanova – Hrabalova 6:3, 4:6, 7:5; (5) Piter – Podlińska 6:1, 6:1; (7) Gjorcheska – Arshinkova 6:2, 6:1; Lodikova – Vdovenco 6:1, 6:3; Topalova – Kuczer 6:1, 6:4; (3) Muramatsu – Leśniak 6:1, 6:2; (6) Caregaro – Oczachowska 6:2, 6:0; Shoshyna – Rogozińska-Dzik 6:2, 6:0; Ene – Hertel 6:3, 6:4; (2) Chwalińska – Siedliska 6:2, 6:2.

Druga runda: Galfi – Muntean 5:7, 6:3, 6:2; Potocnik – Siskova 6:4, 6:0; Soylu – Chernyshova 6:1, 6:2; Piter – Kubanova 6:1, 6:1; Lodikova – Gjorcheska 7:5, 7:5; Muramatsu – Topalova 6:4, 7:5; Caregaro – Shoshyna 6:1, 6:3; Chwalińska – Ene 6:0, 6:2. 

Ćwierćfinały: Potocnik – Galfin 6:2, 6:1; Piter – Soylu 7:5, 1:6, 6:4; Lodikova – Muramatsu 6:4, 6:4; Chwalińska – Caregaro 4:6, 6:4, 7:5.

Półfinały: Potocnik – Piter 5:7, 6:4, 6:1; Chwalińska – Lodikova 6:1, 6:2.

Finał: Chwalińska – Potocnik 6:3, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Galfi/Piter – K. Jaśkiewicz/Oczachowska 6:3, 6:0; Hertel/Shoshyna – Leśniak/Siskova 7:5, 2:6, 10:5; (3) Ene/Potocnik – Arshinkova/Topalova 6:3, 6:1; Foryś/Jeleń – Pokorna/Richterova 6:2, 6:3; Hrabalova/Svatikova – Jastrzębska/Rusova 6:4, 6:0; Chernyshova/Lodikova – (4) Falkowska/Kuczer 7:5, 6:2; Dema/Muntean – Hędrzak/Podlińska 6:2, 6:0; (2) Kubanova/Tomanova – Husak/Zakordoniec 6:0, 6:0.  

Ćwierćfinały: Galfi/Piter – Hertel/Shoshyna 5:7, 6:2, 10:3; Ene/Potocnik – Foryś/Jeleń 6:0, 6:2; Chernyshova/Lodikova – Hrabalova/Svatikova 7:6 (2), 6:4; Kubanova/Tomanova – Dema/Muntean 7:5, 6:7 (3), 10:7.

Półfinały: Galfi/Piter – Ene/Potocnik 6:2, 7:5; Chernyshova/Lodikova – Kubanova/Tomanova 6:7 (3), 6:4, 16:14.

Finał: Galfi/Piter – Chernyshova/Lodikova 6:4, 6:0.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Tomanova – Richterova 6:1, 6:4; Zakordoniec – (14) Husak 6:4, 6:3; (2) Vdovenco – Pyka 6:2, 6:4; (10) Kareisova – Sosnowska 7:5, 6:2; (3) Kuczer – K. Jaśkiewicz 6:1, 6:2; Bolebruchova – (11) Triebe 7:5, 6:2; (4) Rogozińska-Dzik – Duhl 6:2, 6:2; (16) Wysoczańska – Bartusek 7:5, 6:7 (12), 10:8; (5) Falkowska – Cechakova 6:0, 6:1; (9) Rusova – Pietras 6:1, 6:3; (6) Kubanova – Peric 6:1, 6:3; Svatikova – (15) Filip 6:4, 4:6, 10:8; (7) Sebestova – Pokorna 6:2, 6:4; Csabi – (13) Jastrzębska 6:7 (3), 6:4, 11:9; (8) Hrabalova – Buczyńska 7:5, 6:0; Jeleń – (12) Foryś 6:4, 6:1. 

Druga runda: Tomanova – Zakordoniec 6:0, 6:1; Vdovenco – Kareisova 6:0, 1:6, 10:4; Kuczer – Bolebruchova 6:4, 6:4; Rogozińska-Dzik – Wysoczańska 3:6, 6:1, 10:6; Falkowska – Rusova 6:1, 6:2; Kubanova – Svatikova 6:1, 6:3; Sebestova – Csabi 3:6, 6:4, 11:9; Hrabalova – Jeleń 6:3, 2:6, 10:8.  

Turniej odbył się w ramach cyklu Lotos PZT Polish Tour.

Kategoria: ITF
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności