Polski Tenis

WYNIKI

INDIAN WELLS WTA/ATP 1000: Badosa - Jabeur 6:3, 6:3; Azarenka - Ostapenko 3:6, 6:3, 7:5; Fritz - A. Zverev 4:6, 6:3, 7:6 (3); Basilashvili - S. Tsitsipas 6:4, 2:6, 6:4.

Turniej Tennis Europe – Olimpijski Cup 2021 – wyniki

We Wrocławiu odbył się międzynarodowy turniej Tennis Europe młodzików (do lat 14) Olimpijski Cup 2021.

Do finału singla dotarł Mateusz Mitoń. W półfinałach zagrali: Nadia Kulbiej i Hubert Plenkiewicz. W deblu triumfowali Oliwia Kuszel i Maja Pawelska oraz Grzegorz Zemła i Rosjanin Ilya Maltsev. 

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kovackova – Grochowska 6:0, 6:0; Flejszar – Kuzmina 7:6 (5), 6:0; Wahl-Maniecka – Janusz 6:3, 6:1; (6) Czajka – Kastakova 6:7 (6), 6:2, 7:5; (4) Krockova – Kostka 4:6, 6:4, 6:2; Pawelska – Krześniak 6:2, 6:2; Grant – Budnik 6:0, 6:4; (7) Kuszel – Wróbel 6:3, 6:2; Kmiecik – Van Riesen 1:1 i krecz Niemki; Husar – Skorupska 6:3, 6:3; Kołodziejska – Janiszewska 6:1, 6:4; (3) L. Samsonova – Śrutwa 6:1, 6:4; (8) Kolyada – Bajorek 6:4, 6:3; Biełus – Nieradzik 6:3, 6:2; Wawrzkiewicz – Skoricova 2:6, 7:6 (4), 6:0; (2) Kulbiej – Kołak 6:1, 6:0.

Druga runda: Kovackova – Flejszar 6:0, 6:0; Czajka – Wahl-Maniecka 6:0, 6:0; Krockova – Pawelska 6:3, 6:2; Grant – Kuszel 6:4, 6:1; Husar – Kmiecik 3:6, 6:3, 6:4; L. Samsonova – Kołodziejska 6:3, 6:4; Kolyada – Biełus 6:1, 6:2; Kulbiej – Wawrzkiewicz 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kovackova – Czajka 4:6, 6:0, 7:6 (2); Grant – Krockova 6:3, 6:1; L. Samsonova – Husar 6:2, 6:1; Kulbiej – Kolyada 6:1, 6:2.

Półfinały: Grant – Kovackova 6:1, 6:4; L. Samsonova – Kulbiej 6:3, 7:5.

Finał: L. Samsonova – Grant 3:6, 6:2, 6:1.  

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Kluczyński – (1) Maltsev 6:2, 7:6 (7); Owramko – Tryjański 7:6 (2), 6:2; Podczaszy – Thiele 6:0, 6:1; (8) Plenkiewicz – Szubert 6:1, 6:0; (3) Mitoń – Chłodnicki 6:1, 6:4; Pabisiak – K. Szubert 6:3, 6:2; Knitter – Sadzik 5:7, 6:4, 6:1; (6) Drab – Błuś 6:0, 6:0; (5) Nurlanuly – Kiełb 6:0, 6:1; Mar. Dójczyński – Piskozub 6:1, 6:1; Marigliano – Wygona 6:4, 6:1; (4) F. Kosiński – Kluj 6:1, 6:4; (7) Y. Li – A. Kasperski 6:2, 6:2; Jeż – Chwałek 6:0, 6:1; Ziska – Piasek 6:2, 6:1; (2) Zemła – Suprun 6:2, 6:1.

Druga runda: Kluczyński – Owramko 6:2, 7:5; Plenkiewicz – Podczaszy 6:1, 6:2; Mitoń – Pabisiak 6:3, 6:2; Drab – Knitter 6:2, 6:2; Nurlanuly – Mar. Dójczyński 6:0, 6:2; Marigliano – F. Kosiński 6:3, 6:7 (2), 6:4; Y. Li – Jeż 6:2, 6:0; Zemła – Ziska 6:1, 6:1. 

Ćwierćfinały: Plenkiewicz – Kluczyński 6:3, 6:1; Mitoń – Drab 7:5, 6:0; Marigliano – Nurlanuly 7:6 (4), 4:6, 6:2; Y. Li – Zemła 6:2, 6:1.

Półfinały: Mitoń – Plenkiewicz 6:3, 6:2; Marigliano – Y. Li 6:2, 2:6, 6:4. 

Finał: Marigliano – Mitoń walkower.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kovackova/Samsonova – bye; Kołak/Śrutwa – Grochowska/Kuzmina 7:5, 6:4; (3) Kuszel/Pawelska – Flejszar/Skowrońska 6:0, 6:0; Janusz/Kolyada – Biełus/Kmiecik 6:0, 6:3; Nieradzik/Wojtaszczyk – Budnik/Skorupska 6:4, 7:6 (4); Husar/Wahl-Maniecka – (4) Grant/Skoricova 2:6, 6:3, 11:9; Kostka/Wawrzkiewicz – Hnidets/Krześniak 6:3, 6:3; (2) Czajka/Kulbiej – bye. 

Ćwierćfinały: Kovackova/Samsonova – Kołak/Śrutwa 6:2, 6:3; Kuszel/Pawelska – Janusz/Kolyada 6:1, 6:1; Husar/Wahl-Maniecka – Nieradzik/Wojtaszczyk 6:7 (5), 6:0, 10:7; Czajka/Kulbiej – Kostka/Wawrzkiewicz 7:5, 3:6, 10:8.

Półfinały: Kuszel/Pawelska – Kovackova/Samsonova walkower; Czajka/Kulbiej – Husar/Wahl-Maniecka 6:3, 6:0.

Finał: Kuszel/Pawelska – Czajka/Kulbiej 7:6 (3), 6:2.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Maltsev/Zemła – bye; Wygona/Ziska – Kiełb/Owramko 6:3, 6:2; (4) Drab/Jeż – J. Szubert/K. Szubert 6:3, 6:1; Kluj/Piasek – Pabisiak/Podczaszy 6:3, 6:3; Błuś/Sadzik – Kluczyński/Marigliano 2:6, 6:4, 14:12; (3) Y. Li/Nurlanuly – bye; Kasperski/Plenkiewicz – Chłodnicki/Dójczyński 7:6 (5), 7:6 (1); (2) Kosiński/Mitoń – bye.

Ćwierćfinały: Maltsev/Zemła – Wygona/Ziska 6:3, 6:0; Drab/Jeż – Kluj/Piasek 6:2, 7:6 (3); Błuś/Sadzik – Y. Li/Nurlanuly 3:6, 6:2, 10:4; Kosiński/Mitoń – Kasperski/Plenkiewicz 6:4, 6:2.

Półfinały: Maltsev/Zemła – Drab/Jeż 6:3, 6:3; Kosiński/Mitoń – Błuś/Sadzik 6:2, 6:1.

Finał: Maltsev/Zemła – Kosiński/Mitoń walkower.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Kołak – Murek 6:3, 4:6, 10:8; Wróbel – Hnidets 7:6 (2), 7:5; Skorupska – Derouane walkower; Kostecka – Affelt 6:3, 7:6 (8); Issakova – Kalisz-Fedoruk 6:4, 6:2; Kołodziejska – Protasova 6:1, 6:1.

Druga runda: (1) Biełus – Dróżdż 6:2, 6:0; Kmiecik – bye; Kołak – (3) Śrutwa 6:4, 6:4; Wróbel – (4) Krześniak 7:6 (4), 4:6, 10:8; Skorupska – (5) Kubicka 6:2, 6:3; (6) Bajorek – Kostecka 7:6 (5), 7:5; Janiszewska – Isakova 6:2, 6:2; Kołodziejska – Mrzygłód 6:1, 6:1.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Thiele – J. Szubert 7:5, 7:5; Podczaszy – Chwałek 6:0, 6:1; wolny los mieli: Nawrocki, Kluj, K. Szubert, Mar. Dójczyński, Piasek i Kiełb. 

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności