Polski Tenis

WYNIKI

ANGERS WTA 125K: Ponchet - Korpatsch 6:3, 6:1; Blinkova - Zakharova 6:2, 6:3; Grabher - Gracheva 6:4, 6:3.

Turniej Tennis Europe Szczecin Open 2021 – wyniki

Na kortach w Szczecinie odbył się turniej Tennis Europe młodzików (do lat 14). Dobrze wypadli Polacy.

Po tytuł sięgnęła Nadia Kulbiej. W półfinałach odpadli: Antonina Czajka i Grzegorz Zemła. W grze podwójnej triumfowali Mateusz Mitoń i Hubert Plenkiewicz po wygranej z Filipem Kosińskim i Janem Nowackim.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pawelska – (1) Van Riesen 7:6 (4), 6:1; Lataste – A. Kristensen 3:2 i krecz Dunki; Lachinova – Wahl-Maniecka 6:4, 6:4; (5) Huijsegoms – Husar 5:7, 6:2, 6:4; Nawara – (3) Vingyte 7:5, 6:1; Faerber – Urbanowicz 6:3, 6:0; Ciocan – Berzina 6:2, 6:1; (6) Kulbiej – Giza 6:1, 6:2; Kostka – (7) Vasiliauskaite 3:6, 6:0, 6:1; Denisenko – Bormann 6:1, 6:2; Remetean – Svobodova 3:6, 6:4, 7:5; (4) Czajka – Collin 6:4, 6:4; Kolyada – (8) Zhenikhova 4:6, 6:3, 6:3; Wawrzkiewicz – Vaitkeviciute 6:4, 7:5; Inisan – Biełus 6:3, 6:0; Kuszel – (2) Fridthjof 6:3, 6:2.

Druga runda: Pawelska – Lataste 6:2, 7:6 (7); Huijsegoms – Lachinova 6:2, 6:2; Faerber – Nawara 7:6 (3), 6:1; Kulbiej – Ciocan 6:2, 6:2; Denisenko – Kostka 6:3, 6:3; Czajka – Remetean 6:3, 6:1; Kolyada – Wawrzkiewicz 6:4, 6:2; Kuszel – Inisan 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Huijsegoms – Pawelska 6:3, 3:6, 6:4; Kulbiej – Faerber 6:3, 3:6, 6:4; Czajka – Denisenko 6:1, 4:6, 6:4; Kolyada – Kuszel 6:2, 6:4.

Półfinały: Kulbiej – Huijsegoms 6:2, 6:0; Kolyada – Czajka 6:2, 6:3.

Finał: Kulbiej – Kolyada 6:3, 6:4.  

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Zemła – Scheffer 6:1, 6:2; Neimanis – Kaczorowski 6:3, 6:3; Knitter – Rodesch 6:0, 6:4; Heinrich – (8) Dersonas 7:5, 6:3; (3) Kalabishka – Kluczyński 6:2, 6:4; Mitoń – Jonsson 6:1, 6:1; Truszczyński – Mahfoudh 6:3, 6:0; (5) McDonald – Vandepoele 6:2, 6:2; Nittmann – (7) Witz 4:6, 6:1, 6:2; Jeż – Karpovs 6:2, 6:7 (11), 6:3; Nowacki – Bilozertsev 6:3, 6:1; (4) Schoenhaus – Słowik 7:5, 6:1; E. Kristensen – (6) F. Kosiński 2:6, 6:3, 6:0; Błuś – Dedura-Polomero 0:6, 6:0, 6:3; Sykora – Plenkiewicz 6:1, 6:3; (2) Geciauskas – Ilnicki 6:1, 6:1. 

Druga runda: Zemła – Neimanis 6:2, 6:1; Knitter – Heinrich 6:4, 1:6, 6:2; Kalabishka – Mitoń 7:5, 6:2; McDonald – Truszczyński 6:1, 6:3; Nittmann – Jeż 6:1, 6:2; Schoenhaus – Nowacki 6:2, 6:1; E. Kristensen – Błuś 4:6, 6:4, 6:3; Sykora – Geciauskas 0:6, 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Zemła – Knitter 6:2, 5:7, 6:2; McDonald – Kalabishka 4:1 i krecz Ukraińca; Schoenhaus – Nittmann 6:3, 6:3; E. Kristensen – Sykora 6:0, 6:1. 

Półfinały: McDonald – Zemła 4:6, 6:3, 6:1; Schoenhaus – E. Kristensen 2:6, 6:3, 6:4.

Finał: Schoenhaus – McDonald 6:1, 6:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kulbiej/Van Riesen – bye; Nawara/Urbanowicz – Denisenko/Wawrzkiewicz 6:7 (5), 6:4, 10:6; (3) Collin/Huijsegoms – Biełus/Penkevych 6:0, 6:3; Ciocan/Inisan – Janusz/Lataste 6:2, 6:3; Kuszel/Pawelska – Berzina/Svobodova 6:0, 6:2; (4) Faerber/Zhenikova – Husar/Wahl-Maniecka 4:6, 6:4, 10:7; Kolyada/Vaitkeviciute – Czugalińska/Jastrzębek 6:3, 6:2; (2) Vasiliauskaite/Vingyte – bye.

Ćwierćfinały: Kulbiej/Van Riesen – Nawara/Urbanowicz 7:5, 6:3; Collin/Huijsegoms – Ciocan/Inisan 6:2, 6:3; Kuszel/Pawelska – Faerber/Zhenikova 6:2, 6:1; Vasiliauskaite/Vingyte – Kolyada/Vaitkeviciute 6:2, 7:6 (2).

Półfinały: Collin/Huijsegoms – Kulbiej/Van Riesen 6:1, 6:1; Vasiliauskaite/Vingyte – Kuszel/Pawelska 6:7 (4), 6:1, 10:6.

Finał: Collin/Huijsegoms – Vasiliauskaite/Vingyte 6:3, 6:2.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) McDonald/Schoenhaus – bye; Błuś/Truszczyński – Ilnicki/Kaczorowski 6:1, 6:4; (3) Kalabishka/Kluczyński – Knitter/Nittmann 6:4, 6:4; Kosiński/Nowacki – Heinrich/Schwabe 6:1, 6:1; Bilozertsev/Sykora – Dedura-Palomero/Witting 7:5, 6:7 (5), 10:7; (4) Mitoń/Plenkiewicz – Aire/Neimanis 6:2, 6:4; Mahfoudh/Witz – Jeż/Słowik 6:4, 7:6 (6); (2) Dersonas/Geciauskas – bye.

Ćwierćfinały: Błuś/Truszczyński – McDonald/Schoenhaus 1:6, 6:4, 11:9; Kosiński/Nowacki – Kalabishka/Kluczyński 7:5, 6:1; Mitoń/Plenkiewicz – Bilozertsev/Sykora 6:3, 6:1; Dersonas/Geciauskas – Mahfoudh/Witz 2:6, 6:4, 10:5.

Półfinały: Kosiński/Nowacki – Błuś/Truszczyński 6:3, 6:4; Mitoń/Plenkiewicz – Dersonas/Geciauskas 6:4, 6:1.

Finał: Mitoń/Plenkiewicz – Kosiński/Nowacki 6:1, 6:7 (5), 10:8.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kolyada – bye; Affelt – Persike 6:4, 6:4; (2) Niztsche – bye; (9) Ciocan – Szałek 6:0 6:0; (3) Giza – Dehmel 6:2, 6:2; Czugalińska – (10) Cibulskyte 6:4, 6:2; (4) Svobodova – Maciaszek 6:3, 6:0; Penkevych – (14) Huebner 6:0, 6:3; (5) A. Kristensen – Dopplerova 7:6 (2), 6:4; (11) Gavriloutsa – Jastrząbek 6:3, 6:2; (6) Jirouskova – Giżewska 6:4, 7:6 (5); (12) Wawrzkiewicz – Schweigel 6:2, 6:1; (7) Janusz – Klimaviciute 0:6, 6:4, 10:4; Remetean – (13) Janssen 6:3, 6:0; Bormann – (8) Budnik 2:6, 6:3, 10:5; (15) Michna – Eennaes 6:0, 6:2. 

Druga runda: Kolyada – Affelt 6:4, 6:3; Ciocan – Nitzsche 6:1, 6:1; Giza – Czugalińska 6:2, 6:4; Svobodova – Penkevych 6:1, 7:6 (6); A. Kristensen – Gavriloutsa 6:1, 6:2; Wawrzkiewicz – Jirouskova 7:5, 2:6, 10:7; Remetean – Janusz 6:3, 6:2; Bormann – Michna 3:6, 7:6 (3), 10:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Buchwald – Nawrocki 6:2, 6:0; Witting – (13) Chłodnicki 6:1, 6:4; Heinrich – (1$) Holub 6:1, 6:1; Barth – (15) Owramko 7:5, 6:2.

Druga runda: (1) Sykora – Buchwald 6:0, 6:0; (9) Truszczyński – (2) Aire 6:0, 6:0; (11) Scheffer – (3) Vandepoele 6:2, 6:2; (4) Jonsson – (12) Schwabe 6:2, 6:1; (10) Ilnicki – (5) Rimkus 6:4, 6:2; (6) Dedura-Palomero – Witting 6:2, 6:2; Heinrich – (7) Jessen 7:6 (6), 6:2; (8) Mahfoudh – Barth 3:6, 6:2, 11:9.

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności