Logo Polski Tenis

WYNIKI

LEXINGTON: Linette - Davis 6:2, 6:3; Brady - Watson 6:2, 6:1; PRAGA: Bouchard - Kudermetova 6:0, 6:3.

Aktualności

Turniej w Pobiedziskach – wyniki

Na kortach w Pobiedziskach rozgrywany był ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kobiet i mężczyzn.

W zawodach w Wielkopolsce najwyżej rozstawieni zostali Marta Komar (szybko odpadła) i Piotr Galus. W singlu po tytuł sięgnęli Katarzyna Wysoczańska i właśnie Piotr Galus.

W grach podwójnych najlepsi byli: Paulina Jastrzębska i Kasia Wysoczańska oraz Piotr Galus i Piotr Sowiński.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) M. Komar – bye; Sosnowska – Bujakiewicz 6:1, 6:0; Jastrzębska – Lipiec 6:4, 6:3; (6) Nebelska – Wawrowska 6:2, 6:2; Durska – (4) Kołowrotkiewicz 7:6 (3), 6:3; Formella – Rękoś 6:1, 6:2; Bozova – Bajorek 7:6 (4), 5:7, 15:13; (8) Wysoczańska – Slobodian 6:3, 6:0; (7) M. Jankowska – Grott 6:3, 6:1; Gołaś – Syczuk 6:1, 6:4; Świerczyńska – M. Głowacka 6:0, 6:3; (3) Krygier – W. Szulc 6:1, 6:4; Samberger – (5) J. Przybylska 6:3, 6:2; Czerny – A. Krajewska 6:2, 6:2; Milecka – A. Szulc 6:1, 6:2; (2) Mazurek – bye. 

Druga runda: Sosnowska – M. Komar 6:4, 6:1; Jastrzębska – Nebelska 1:6, 6:1, 10:6; Formella – Durska 7:6 (5), 6:4; Wysoczańska – Bozova 6:2, 6:3; Gołaś – M. Jankowska 6:4, 6:3; Świerczyńska – Krygier 6:1, 6:0; Samberger – Czerny 6:0, 6:2; Mazurek – Milecka 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Sosnowska – Jastrzębska 6:2, 6:1; Wysoczańska – Formella 6:0, 6:3; Świerczyńska – Gołaś 6:1, 6:2; Samberger – Mazurek 6:0, 6:0.

Półfinały: Wysoczańska – Sosnowska 6:2, 6:3; Świerczyńska – Samberger 4:6, 6:2, 10:5.  

Finał: Wysoczańska – Świerczyńska 6:2, 6:1.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Galus – Olech 6:2, 6:2; K. Kowal – Jandy 6:2, 7:5; Szic – Pilaczyński 6:1, 6:3; (8) Bienkiewicz – Śliwiński 6:0, 6:3; Wetoszka – (3) Bronka 1:6, 6:0, 10:5; Szmyrgała – Okarmus 6:0, 6:0; Lis – Jankowiak 5:7, 7:5, 10:7; (6) Górecki – Dec 6:1, 6:2; M. Adamek – (5) Skonieczny 7:5, 6:3; Politowicz – Piekarek 6:3, 7:6 (6); Sowiński – Biernat 6:3, 6:1; Dziopak – (4) Konopko 6:4, 6:1; Pieczonka – (7) Rudnicki 6:3, 6:1; B. Wojnar – Politowski 6:2, 6:0; Kielan – Pawlak 5:3 i krecz Piotra; D. Wiśniewski – (2) A. Kwiatkowski 4:6, 6:2, 10:2.

Druga runda: Galus – K. Kowal 6:0, 6:2; Bienkiewicz – Szic 6:3, 6:2; Szmyrgała – Wetoszka 6:2, 7:5; Lis – Górecki 6:1, 6:2; Politowicz – M. Adamek 7:5, 6:4; Dziopak – Sowiński 7:5, 6:3; Pieczonka – B. Wojnar 6:2, 6:4; Kielan – D. Wiśniewski 5:7, 6:4, 10:4.  

Ćwierćfinały: Galus – Bienkiewicz 6:1, 6:2; Szmyrgała – Lis 6:4, 2:6, 10:3; Politowicz – Dziopak 6:4, 5:7, 11:9; Pieczonka – Mazurek 7:5, 6:1.

Półfinały: Galus – Szmyrgała 6:1, 6:3; Pieczonka – Politowicz 6:2, 2:1 i krecz Marcela.

Finał: Galus – Pieczonka 7:5, 6:0.  

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Krygier/Nebelska – bye; Durska/Grott – Jankowska/Krajewska 6:4, 1:6, 10:6; (3) Komar/Przybylska – bye; Formella/Świerczyńska – Bujakiewicz/Milecka 6:0, 6:1; Samberger/Syczuk – Rękoś/A. Szulc 6:2, 6:0; (4) Kołowrotkiewicz/Slobodian – bye; Czerny/Mazurek – bye; (2) Jastrzębska/Wysoczańska – bye.

Ćwierćfinały: Krygier/Nebelska – Durska/Grott 6:3, 3:6, 11:9; Formella/Świerczyńska – Komar/Przybylska 3:6, 6:4, 10:4; Kołowrotkiewicz/Slobodian – Samberger/Syczuk walkower; Jastrzębska/Wysoczańska – Czerny/Mazurek 3:6, 6:2, 10:3.

Półfinały: Formella/Świerczyńska – Krygier/Nebelska 7:6 (5), 3:6, 10:5; Jastrzębska/Wysoczańska – Kołowrotkiewicz/Slobodian 6:1, 6:0.

Finał: Jastrzębska/Wysoczańska – Formella/Świerczyńska 6:3, 3:6, 10:4.   

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Rudnicki/Wetoszka – bye; Kwiatkowski/Olech – Biernat/Okarmus 6:1, 6:2; (4) Adamek/Konopko – bye; Galus/Sowiński – Bienkiewicz/Jankowiak 6:2, 7:6 (4); Pilaczyński/Politowski – bye; (3) Politowicz/Skonieczny – bye; Dec/Górecki – Jandy/Kowal 5:7, 6:0, 17:15; (2) Kielan/Wojnar – bye.

Ćwierćfinały: Kwiatkowski/Olech – Rudnicki/Wetoszka 7:5, 5:7, 10:5; Galus/Sowiński – Adamek/Konopko 7:5, 6:3; Politowicz/Skonieczny – Pilaczyński/Politowski 6:0, 6:1; Kielan/Wojnar – Dec/Górecki 6:1, 6:2.

Półfinały: Galus/Sowiński – Kwiatkowski/Olech 6:1, 6:2; Politowicz/Skonieczny – Kielan/Wojnar 6:3, 6:4.

Finał: Galus/Sowiński – Politowicz/Skonieczny walkower (uraz Marcela).

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności