Logo Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO: Lajovic - Medvedev 7:5, 6:1; Haase/Koolhof - J. Murray/Soares 7:6 (4), 6:4.

Aktualności

Turniej Warsaw Cup 2 J5 – wyniki

Na kortach WTS DeSki Warszawa rozgrywany był turniej ITF juniorów Warsaw Cup.

W zawodach do lat 18 w stolicy (korty twarde w hali, kategoria grade 5) triumfował Szymon Kielan, który przed tygodniem wygrał w Szczecinie. W deblu najlepsi byli Wojciech Kasperski i Kielan.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Rocchetti – Kopel 4:6, 6:4, 6:4; Paukstyte – Baudouin 7:5, 6:2; Cerna – Derecka 6:2, 6:1; (6) Tomase – Palecek 6:0, 6:1; (4) Pluharova – Hrdinkova 4:6, 6:3, 6:4; Vinahradava – Zaremba 6:3, 6:0; Formella – Burek 7:5, 7:5; Zanolini – (5) Volgapkina 6:3, 6:3; (7) Gruszczyńska – Bubelyte 6:1, 7:5; Repina – Narmont 6:3, 6:2; Łężniak – Andrei 6:1, 6:1; (3) Simone – Cerowska 6:2, 6:3; (8) Ricci – Lysykh 6:3, 6:1; Zykute – Maciejewska 6:2, 7:6 (7); Vevere – Bartusek 6:3, 6:1; (2) Kubikova – Koralnik 6:3, 6:1. 

Druga runda: Rocchetti – Paukstyte 3:6, 6:3, 6:4; Tomase – Cerna 6:2, 6:4; Pluharova – Vinahradava 3:6, 6:2, 6:4; Formella – Zanolini 6:3, 3:6, 6:3; Repina – Gruszczyńska 6:2, 6:4; Simone – Łężniak 6:2, 6:0; Ricci – Zykute 6:2, 6:0; Kubikova – Vevere 6:2, 6:4. 

Ćwierćfinały: Tomase – Rocchetti 7:6 (6), 6:4; Pluharova – Formella 6:2, 6:2; Simone – Repina 6:2, 6:3; Kubikova – Ricci 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: Tomase – Pluharova 6:1, 6:2; Simone – Kubikova 6:3, 6:3.

Finał: Simone – Tomase 7:6 (4), 7:6 (7).  

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Matus – Mruk 7:6 (3), 7:6 (5); Kamrowski – Trkulja 6:3, 6:3; W. Kasperski – Bickauskis 6:4, 6:4; (6) Frankowski – Kalinin 6:3, 6:7 (5), 6:3; (3) Kielan – Gorokhov 6:1, 6:4; Kaliszewski – Marty 6:3, 7:5; Pieczkowski – Trainauskas 6:3, 6:1; (5) Maia – Politowicz 2:6, 6:2, 6:1; Zdzuj – (7) Konopko 7:6 (4), 3:6, 7:6 (4); Sabaliauskas – Stokowski 6:4, 6:4; A. Bojarski – Zhzhenov 7:5, 6:3; (4) Ehrenschneider – Orlikowski 7:6 (4), 6:4; (8) Kniazeu – Tomański 6:2, 6:3; Rys – Olech 6:2, 6:3; Gerasimchuk – Wargocki 6:3, 6:7 (6), 7:6 (4); Smoliner – (2) M. Adamek 7:6 (3), 6:7 (3), 6:3.

Druga runda: Kamrowski – Matus 6:4, 6:2; W. Kasperski – Frankowski 6:4, 6:4; Kielan – Kaliszewski 6:4, 7:6 (4); Maia – Pieczkowski 6:4, 6:4; Sabaliauskas – Zdzuj 6:1, 7:5; Ehrenschneider – A. Bojarski 6:3, 6:1; Rys – Kniazeu 1:6, 7:6 (6), 6:2; Smoliner – Gerasimchuk 1:6, 6:4, 6:2. 

Ćwierćfinały: Kamrowski – W. Kasperski 3:6, 6:1, 6:1; Kielan – Maia 6:0, 6:1; Ehrenschneider – Sabaliauskas 6:1, 6:2; Smoliner – Rys 6:4, 6:7 (3), 6:0.

Półfinały: Kielan – Kamrowski 6:3, 7:6 (3); Ehrenschneider – Smoliner 6:3, 6:2.

Finał: Kielan – Ehrenschneider 7:6 (5), 0:6, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Rocchetti/Simone – Łężniak/Maciejewska 6:1, 6:4; Bubelyte/Hrdinkova – Bartusek/Szczepańska 6:2, 3:6, 12:10; Koralnik/Zaremba – Derecka/Frankowska 6:1, 6:4; Paukstyte/Zykute – Kopel/Repina 7:5, 4:6, 10:3; Cerowska/Gołaś – Ricci/Zanolini 6:2, 6:4; (4) Narmont/Tomase – Palecek/Vinahradava 6:3, 6:3; Andrei/Lysykh – Formella/Piestrzyńska 6:2, 6:4; (2) Kubikova/Pluharova – Baudouin/Burek 7:5, 4:6, 10:4.  

Ćwierćfinały: Rocchetti/Simone – Bubelyte/Hrdinkova 6:4, 6:2; Koralnik/Zaremba – Paukstyte/Zykute 6:2, 6:4; Cerowska/Gołaś – Narmont/Tomase 2:6, 7:6 (2), 14:12; Kubikova/Pluharova – Andrei/Lysykh 6:2, 6:1.

Półfinały: Rocchetti/Simone – Koralnik/Zaremba 6:1, 6:4; Kubikova/Pluharova – Cerowska/Gołaś 4:6, 6:3, 10:3.

Finał: Kubikova/Pluharova – Rocchetti/Simone 6:2, 7:5.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Sabaliauskas/Trainauskas – (1) Adamek/Maia 6:4, 6:4; Kułakowski/Stokowski – Kos/Matuszewski 7:6 (6), 6:4; (3) Kasperski/Kielan – Gerasimchuk/Gorokhov 7:6 (2), 6:3; Bojarski/Politowicz – Bickauskis/Torres Espinosa 4:6, 6:3, 10:6; Lietaud/Marty – Szczęsny/Wargocki 6:7 (4), 6:4, 10:8; (4) Frankowski/Kaliszewski – Schmoelzer/Smoliner 6:1, 6:4; Kamrowski/Pieczonka – Rys/Trkulja 5:7, 6:2, 10:7; (2) Ehrenschneider/Konopko – Orlikowski/Pieczkowski 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Sabaliauskas/Trainauskas – Kułakowski/Stokowski 6:2, 2:6, 10:8; Kasperski/Kielan – Bojarski/Politowicz 6:2, 0:6, 10:7; Frankowski/Kaliszewski – Lietaud/Marty 6:3, 6:1; Kamrowski/Pieczonka – Ehrenschneider/Konopko 6:2, 6:4.

Półfinały: Kasperski/Kielan – Sabaliauskas/Trainauskas 7:6 (2), 6:2; Frankowski/Kaliszewski – Kamrowski/Pieczonka 5:7, 7:5, 11:9.

Finał: Kasperski/Kielan – Frankowski/Kaliszewski 6:4, 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Hrdinkova – Paul 6:3, 6:0; Duhl – Darley 6:2, 6:0; W. Ejsmont – Kozhatova 6:1, 6:2; Świerczyńska – (7) Wawrowska 2:6, 7:5, 3:0 i krecz Magdy; Gołaś – (2) Nebelska 7:6 (5), 6:2; Novikova – Z. Końska 6:1, 6:2; Koralnik – Uzarek 6:2, 6:1; (6) Mencaglia – Kus 4:6, 6:1, 6:1; Maciejewska – (3) Hlahola 7:6 (3), 6:7 (2), 6:2; Sagejeva – Mazurek 6:4, 6:3; Łężniak – Bozova 7:6 (5), 6:7 (1), 6:4; (5) Gustowska – Jodłowska 6:3, 6:1; (4) Szczepańska – Samberger 4:6, 6:1, 6:1; Zhu – Takmadżan 7:5, 7:6 (2); Chudejova – Grott 6:1, 6:1; (8) Lysykh – Okopniak 7:6 (5), 6:4.

Druga runda: Hdrinkova – Duhl 6:3, 6:4; Świerczyńska – W. Ejsmont 6:1, 6:3; Gołaś – Novikova 7:5, 3:6, 6:4; Koralnik – Mencaglia 6:1, 6:1; Maciejewska – Sagejeva 6:1, 7:6 (3); Łężniak – Gustowska 6:4, 6:4; Zhu – Szczepańska 6:4, 6:0; Lysykh – Chudejova 7:5, 6:4. 

Trzecia runda: Hdrinkova – Świerczyńska 6:0, 6:3; Koralnik – Gołaś 7:5, 3:0 i krecz Olgi; Maciejewska – Łężniak 6:4, 6:2; Lysykh – Zhu 7:5, 6:4.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Szczęsny – Girault 7:5, 4:6, 7:6 (9); Mruk – Teboul 6:4, 6:2; Moroz – Cisło 6:2, 6:4; G. Matuszewski – (6) Torres Espinosa 6:3, 6:1; (2) Kamrowski – Lieutaud 6:0, 6:2; Kuczyński – McRae 6:3, 6:2; Yanushkevich – Strzałkowski 7:5, 6:1; (5) Liles – Krotowski 6:1, 6:1; (3) Zhzhenov – Kulig 6:2, 6:1; Dinev – Kos 6:4, 2:6, 6:2; Kłopotowski – Bogdasaryan 7:6 (2) i krecz Białorusina; (8) Marty – Górecki 4:6, 6:4, 6:3; Kułakowski – (4) Ishchanka 6:2, 1:6, 6:4; Schmoelzer – Marchewka 4:6, 6:2, 7:5; Sorensen – Rudnicki 6:3, 6:2; Stokowski – (7) Malis 6:3, 7:6 (7).  

Druga runda: Mruk – Szczęsny 6:4, 5:7, 6:3; G. Matuszewski – Moroz 6:4, 7:6 (3); Kamrowski – Kuczyński 6:2, 6:3;  Liles – Yanushkevich 6:3, 7:5; Zhzhenov – Dinev 6:4, 6:3; Marty – Kłopotowski 6:1, 6:1; Kułakowski – Schmoelzer 7:5, 6:2; Stokowski – Sorensen 6:3, 6:2. 

Trzecia runda: Mruk – G. Matuszewski 7:6 (5), 6:1; Kamrowski – Liles 4:6, 6:2, 6:2; Zhzhenov – Marty 6:4, 7:6 (7); Stokowski – Kułakowski 6:3, 6:2. 

Szymon Kielan
Wojciech Kasperski i Szymon Kielan
Kategoria: ITF Juniors

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności