Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Ultimate Tennis Showdown w Nicei

Po raz drugi tenisiści grają w pokazowych meczach w ramach Ultimate Tennis Showdown.

Organizatorem rozgrywek jest Patrick Mouratoglou. Gwiazdą jest Grek Stefanos Tsitsipas. W zmaganiach obowiązują wyjątkowe zasady. Sety zamieniono na dziesięciominutowe kwarty. 

Obok Tsitsipasa na korcie twardym grają m.in. Włoch Matteo Berrettini, Belg David Goffin, Hiszpan Feliciano Lopez czy Francuzi Richard Gasquet, Lucas Pouille i Benoit Paire. 

WYNIKI

14 czerwca: Popyrin – Benchetrit 3:1 (13:9, 9:12, 15:12, 14:12); M. Berrettini – D. Brown 3:1 (14:10, 12:13, 22:5, 13:12); F. Lopez – Pouille 3:2 (17:13, 13:12, 9:13, 11:12, 2:0); Gasquet – Goffin 3:2 (13:11, 12:14, 12:11, 10:15, 2:0); S. Tsitsipas – Paire 3:1 (24:4, 22:6, 13:14, 15:9). 

15 czerwca: Benchetrit – Pouille 3:2 (16:11, 11:14, 12:14, 15:10, 3:1); Paire – D. Brown 3:1 (18:19, 17:14, 18:15, 21:12); M. Berrettini – Goffin 3:1 (13:12, 20:8, 18:9, 11:12); Popyrin – F. Lopez 3:1 (13:11, 14:17, 14:13, 15:12); S. Tsitsipas – Gasquet 3:2 (17:12, 14:15, 15:12, 13:15, 5:3).

20 czerwca: Paire – Moutet 3:1 (11:17, 17:12, 15:14, 15:13); Goffin – Popyrin 4:0 (20:9, 21:6, 13:11, 15:10); S. Tsitsipas – D. Brown 3:1 (12:14, 18:13, 16:11, 15:10); F. Lopez – M. Berrettini 4:0 (14:12, 14:8, 12:11, 16:13); Gasquet – D. Thiem 3:1 (16:10, 15:12, 16:12, 14:17).

21 czerwca: Moutet – Popyrin 4:0 (18:14, 14:12, 17:14, 14:11); M. Berrettini – Paire 4:0 (18:11, 14:12, 14:12, 18:14); Gasquet – D. Brown 4:0 (23:10, 20:5, 18:13, 18:10); Goffin – F. Lopez 3:2 (13:14, 17:11, 14:11, 10:19, 2:1); D. Thiem – S. Tsitsipas 3:1 (15:12, 11:13, 16:13, 14:13).

27 czerwca: Moutet – D. Brown 4:0 (18:10, 13:10, 20:10, 18:8); Popyrin – Paire 4:0 (19:11, 17:13, 22:11, 18:16); M. Berrettini – Gasquet 4:0 (13:12, 21:11, 12:11, 16:14); S. Tsitsipas – F. Lopez 3:2 (13:16, 14:16, 13:12, 16:11, 2:0); D. Thiem – Goffin 3:1 (15:10, 16:10, 13:10, 14:16).   

28 czerwca: Gasquet – Moutet 3:1 (18:5, 14:15, 12:11, 17:8); D. Thiem – M. Berrettini 3:1 (11:14, 17:11, 18:13, 13:12); Goffin – Benchetrit 3:1 (14:16, 20:12, 14:10, 20:8); F. Lopez – Paire 3:1 (15:17, 22:11, 9:7, 24:14); S. Tsitsipas – Popyrin 3:1 (17:12, 20:9, 19:8, 15:16).  

4 lipca: Benchetrit – Paire 3:2 (19:11, 13:14, 13:10, 10:16, 2:0); D. Brown – F. Lopez 3:1 (15:11, 11:19, 19:11, 17:13); Gasquet – Popyrin 3:1 (14:11, 15:12, 23:9, 14:21); Goffin – Moutet 3:1 (19:11, 12:14, 14:10, 20:7); S. Tsitsipas – M. Berrettini 3:2 (11:16, 13:14, 14:13, 13:10, 2:0).  

5 lipca: Benchetrit – D. Brown 3:1 (17:11, 18:7, 12:15, 17:12); S. Tsitsipas – Moutet 3:2 (10:16, 11:13, 15:11, 19:5, 3:1); M. Berrettini – Popyrin 4:0 (14:12, 17:9, 19:10, 14:11); Gasquet – F. Lopez 3:2 (18:10, 8:16, 16:13, 12:17, 2:0); Goffin – Paire 3:1 (13:15, 20:8, 16:12, 15:14).  

KLASYFIKACJA

1. S. Tsitsipas 6 zwycięstw, 2. Gasquet 5, 3. M. Berrettini 4, 4. Goffin 4 – awansowali do finału, 5. F. Lopez 3, 6. Popyrin 3, 7. Benchetrit 2, 8. Moutet 2, 9. Paire 2, 10. D. Brown 1. 

Kategoria: Turnieje

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności