Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Muguruza - Martincova 6:4, 4:6, 6:3; Sabalenka - Tomljanovic 7:6 (2) 4:6, 6:1; Alexandrova - Kalinina 6:4, 6:1; TENERYFA WTA 250: Schmiedlova - Cristian 6:2, 7:5; Osorio Serrano - Svitolina 5:7, 6:3, 6:2; A. Li - Gracheva 6:4, 6:2; Eikeri/Perez - Piter/Voracova 5:7, 6:3, 10:3; MOSKWA ATP 250: Coria - Kachmazov 6:2, 5:7, 6:2; McDonald - Nishioka 6:3, 6:4; Millman - Marchenko 6:1, 5:7, 6:4; ANTWERPIA ATP 250: Rinderknech - Lajovic 6:3, 4:6, 6:2; Brooksby - Van de Zandschulp 6:2, 6:0.

Varitex Łódź Cup 2021 – turniej Tennis Europe – wyniki

Na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego rozgrywany był turniej Tennnis Europe młodzików (do lat 14) Varitex Łódź Cup 2021. 

W zawodach głównych z Polaków do finału dotarł Mateusz Mitoń. W półfinałach zagrały Antonina Czajka i Nadia Kulbiej. W deblu triumfowali: Oliwia Kuszel, Maja Pawelska i Alan Ważny. W finale była Emilia Michta.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kulbiej – Koczocik 6:1, 1:0 i krecz Alicji; Biełus – Skoog 6:2, 6:1; Zhenikhova – Nadajewska 7:5, 6:0; (8) Pawelska – Soier 6:1, 6:1; (3) Forejtkova – Kostka 6:2, 6:0; Kolyada – Małuszyńska 6:0, 6:2; Wahl-Maniecka – Palumbo 6:4, 6:4; (6) Kuszel – Remetean 6:2, 7:6 (1); (7) Bartel – Kmiecik 6:2, 6:3; Havlova – Kostecka 4:6, 6:2, 6:2; Krishnan – Odrobina 6:4, 6:4; (4) Czajka – Ingildsen 6:0, 6:1; Oktiabreva – (5) E. Michta 4:6, 6:2, 6:3; Meme – Nieradzik 6:3, 6:3; Sommer – Wawrzkiewicz 4:6, 6:2, 6:3; (2) Samsonova – Wojtaszczyk 6:1, 6:1.

Druga runda: Kulbiej – Biełus 6:0, 6:1; Pawelska – Zhenikhova 6:2, 6:4; Forejtkova – Kolyada 6:2, 6:0; Kuszel – Wahl-Maniecka 1:6, 7:5, 7:5; Bartel – Havlova walkower; Czajka – Krishnan 6:0, 6:1; Oktiabreva – Meme 6:1, 6:2; Samsonova – Sommer 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kulbiej – Pawelska 6:3, 6:3; Forejtkova – Kuszel 6:1, 6:0; Czajka – Bartel 6:3, 6:2; Oktiabreva – Samsonova 7:6 (4), 6:1.

Półfinały: Forejtkova – Kulbiej 6:2, 6:2; Oktiabreva – Czajka 6:4, 6:2.

Finał: Forejtkova – Oktiabreva walkower.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Słowik – (1) Rejchtman Vinciguerra 6:1, 6:4; Bures – Kaczorowski 6:0, 6:1; Mackenzie – Truszczyński 6:0, 6:1; (8) Mitoń – Wagenknecht 7:5, 6:2; (4) Kovalenko – Wygona 6:2, 6:2; Dedura-Palomero – Kluczyński 2:6, 6:1, 6:1; Nowacki – Hlushko 6:4, 6:1; (5) Zemła – Knitter 6:2, 5:7, 6:2; (6) Ważny – Olefir 6:3, 6:3; Dvorak – Plenkiewicz 3:6, 6:3, 6:2; Servera – Mar. Dójczyński 7:5, 6:3; (3) Andres – A. Wieczorek 6:4, 6:2; (7) Marozau – Błuś 6:1, 4:6, 7:5; Klofac – Załoga 6:1, 6:1; Chłodnicki – Rimkus 6:3, 6:1; (2) Hede – F. Kosiński 5:7, 6:1, 6:1. 

Druga runda: Słowik – Bures 6:3, 0:6, 7:6 (5); Mitoń – Mackenzie 6:1, 6:4; Kovalenko – Dedura-Palomero 7:5, 7:5; Zemła – Nowacki 6:2, 6:1; Ważny – Dvorak 6:2, 6:3; Andres – Servera 6:1, 6:2; Marozau – Klofac 6:4, 6:3; Hede – Chłodnicki 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Mitoń – Słowik 6:4, 6:0; Kovalenko – Zemła 6:4, 6:7 (6), 6:1; Andres – Ważny 6:4, 6:4; Hede – Marozau 6:3, 7:5.

Półfinały: Mitoń – Kovalenko 6:0, 6:1; Hede – Andres 7:6 (3), 6:4.

Finał: Hede – Mitoń 6:1, 6:0.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Forejtkova/Samsonova – Remetean/Zhenikhova 6:1, 6:1; Wahl-Maniecka/Wawrzkiewicz – Krishnan/Woźniak 6:1, 6:1; (3) Kuszel/Pawelska – Budnik/Soier 6:0, 6:2; Czajka/Koczocik – Ingildsen/Meme 7:6 (5), 2:6, 10:4; Kostecka/Skoog – Kostka/Nadajewska 6:3, 6:4; (4) Bartel/Sommer – Nieradzik/Wojtaszczyk 6:4, 3:6, 10:5; Michta/Oktiabreva – Biełus/Kmiecik 6:1, 6:4; Maluszyńska/Odrobina – (2) Kolyada/Kulbiej walkower. 

Ćwierćfinały: Forejtkova/Samsonova – Wahl-Maniecka/Wawrzkiewicz 6:0, 6:4; Kuszel/Pawelska – Czajka/Koczocik 6:2, 6:2; Bartel/Sommer – Kostecka/Skoog 6:1, 6:1; Michta/Oktiabreva – Maluszyńska/Odrobina 6:1, 6:2.

Półfinały: Kuszel/Pawelska – Forejtkova/Samsonova 6:3, 7:6 (7); Michta/Oktiabreva – Bartel/Sommer 6:4 7:6 (8).

Finał: Kuszel/Pawelska – Michta/Oktiabreva walkower.  

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Andres/Hede – bye; Chłodnicki/Rabat – Słowik/Załoga 5:7, 7:5, 10:4; Kosiński/Nowacki – (3) Kovalenko/Olefir 6:0, 2:6, 10:2; Dedura/Palomero/Mackenzie – Truszczyński/Wygona 6:2, 4:6, 10:7; Hlushko/Marozau – Dójczyński/Kaczorowski 7:5, 7:6 (3); (4) Mitoń/Plenkiewicz – Rimkus/Wagenknecht 6:1, 6:2; Knitter/Struski – Bures/Klofac 6:0, 7:6 (3); (2) Rejchtman Vinciguerra/Ważny – Kluczyński/A. Wieczorek 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Andres/Hede – Chłodnicki/Rabat 6:4, 6:2; Kosiński/Nowacki – Dedura-Palomero/Mackenzie 6:2, 6:3; Mitoń/Plenkiewicz – Hlushko/Marozau 6:3, 6:2; Rejchtman Vinciguerra/Ważny – Knitter/Struski 6:1, 6:4.

Półfinały: Andres/Hede – Kosiński/Nowacki 6:4, 6:3; Rejchtman Vinciguerra/Ważny – Mitoń/Plenkiewicz 6:2, 6:3.

Finał: Rejchtman Vinciguerra/Ważny – Andres/Hede 7:6 (1), 6:4.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Sachenko – bye; Havlova – Affelt 6:3, 6:3; (2) Budnik – bye; Krishnan – Ziarkowska 6:0, 6:2; (3) Skoog – bye; Skorupska – Donmez 7:5, 6:4; (4) Nadajewska – bye; Kołak – Derouane 7:6 (5), 3:6, 14:12; (5) Wawrzkiewicz – bye; (11) Kubicka – Murek 2:6, 6:0, 10:2; (6) Remetean – K. Woźniak 6:0, 6:1; (9) Penkevych – M. Wróbel 6:2, 6:1; (7) Wahl-Maniecka – Hnidets 6:1, 6:2; Husar – (12) K. Krześniak 6:3, 6:4; Biełus – (8) Śrutwa 1:6, 6:4, 10:7; Lu Knapik – (10) Bajorek walkower.   

Druga runda: Havlova – Sachenko 2:6, 6:3, 10:5; Krishnan – Budnik 2:6, 6:1, 13:11; Skoog – Skorupska 6:4, 6:4; Nadajewska – Kołak 6:1, 7:6 (2); Wawrzkiewicz – Kubicka 6:4, 6:3; Remetean – Penkevych 6:3, 6:1; Wahl-Maniecka – Husar 6:2, 4:6, 10:6; Biełus – Lu Knapik 4:6, 6:2, 10:7.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Truszczyński – bye; Litwic – W. Woźniak 6:3, 6:0; (2) Ziska – bye; (12) Wygona – bye; (3) Sadzik – bye; (10) Servera – bye; (4) A. Wieczorek – bye; (11) Vterkovskyi – bye; (5) Struski – bye; (15) Słowik – Kluj 6:2, 2:6, 10:6; (6) S. Vlahos – bye; (9) Wagenknecht – bye; (7) Pordan – bye; (13) Załoga – bye; (8) Rabat – bye; Dvorak – (14) Sterniczuk 6:1, 6:2.

Druga runda: Truszczyński – Litwic 6:2, 6:2; Wygona – Ziska 4:6, 6:0, 10:8; Servera – Sadzik walkower; A. Wieczorek – Vterkovskyi 7:5, 3:6, 10:6; Słowik – Struski 6:4, 6:7 (5), 10:3; Wagenknecht – S. Vlahos 7:5, 6:1; Załoga – Pordan 7:6 (5), 6:3; Dvorak – Rabat 6:0, 6:0. 

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności