Logo Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ: Svitolina - Muguruza 6:1, 6:2; Hsieh - Kerber 5:7, 6:4, 6:0; Kar. Pliskova - Riske 7:6 (3), 7:6 (5); Halep - Tsurenko 6:3, 7:5; Kvitova - Brady 7:5, 1:6, 6:3; Kuzmova - Kenin 1:6, 7:5, 6:2; Suarez Navarro - Mladenovic 7:5, 7:5; BUDAPESZT: Van Uytvanck - Zvonarevą 7:5, 7:5; Potapova - Petkovic 6:2, 7:5; Vondrousova - Garcia-Perez 6:0, 7:6 (6); Alexandrova - Arn 4:6, 6:1, 6:4; Begu - Barthel 3:6, 6:4, 6:2; Brengle - Stollar 6:3, 6:3; MARSYLIA: Barrere - Vesely 7:6 (3), 6:3; Bachinger - Darcis 4:6, 6:3, 6:4; Humbert - Gulbis 6:3, 7:6 (3); Kukushkin - Shapovalov 6:4, 7:6 (4).

Aktualności

VIII Ogólnopolski Turniej Krasnali

W Puszczykowie po raz ósmy odbył się Ogólnopolski Turniej Krasnali, czyli graczy do lat 10. 

Jako pierwsi rywalizowali chłopcy. W finale singla Juliusz Stańczyk wygrał z Jakubem Jędryką. W deblu triumfowali Juliusz Stańczyk i Vincent Fletcher, po pokonaniu Kuby Jędryki i Alexa Biegalskiego.  

 SINGIEL

Pierwsza runda
: (1) Stańczyk – bye; Urban – Andrzejewski 6:4, 6:1; Mencwel – Michalski 6:2, 6:4; Płocharczyk – (8) Łyskawa; (4) Fletcher – bye; Drewa – Chmiel 6:4, 6:4; Wysoczański – Nusbaum 6:1, 7:6 (4); (5) H. Rytelewski – bye; (6) Biegalski – bye; Mitrovic – Łuczak; Adamczyk – Świtka 6:2, 6:0; (3) Masłowski – bye; (7) Piotrowski – bye; Wojtasik – Sikorski 6:2, 7:5; Makieła – Dzikowski 6:4, 6:1; (2) Jędryka – bye. 

Druga runda: Stańczyk – Urban 6:1, 6:1; Płocharczyk – Mencwel 6:2, 6:2; Fletcher – Drewa 6:1, 6:1; H. Rytelewski – Wysoczański 6:1, 6:1; Biegalski – Mitrovic 6:0, 6:0; Masłowski – Adamczyk 6:1, 6:0; Piotrowski – Wojtasik 6:1, 6:0; Jędryka – Makieła 6:0, 6:0. 

Ćwierćfinały: Stańczyk – Płocharczyk 6:0, 6:1; H. Rytelewski – Fletcher 6:3, 2:6, 10:8; Masłowski – Biegalski 6:2, 6:3; Jędryka – Piotrowski 6:0, 6:0. 

Półfinały: Stańczyk – H. Rytelewski 6:0, 6:0; Jędryka – Masłowski 6:1, 6:2.

Finał: Stańczyk – Jędryka 6:0, 6:0. 

DEBEL

Pierwsza runda: Chmiel/Drewa – Łyskawa/Mitrovic 6:4, 4:6, 10:4; Andrzejewski/Makieła – Nusbaum/Świtka 6:4, 6:3. 

Ćwierćfinały: Fletcher/Stańczyk – Chmiel/Drewa 6:2, 6:3; Masłowski/Rytelewski – Dzikowski/Wysoczański 6:2, 6:3; Piotrowski/Płocharczyk – Michalski/Urban 6:3, 6:4; Biegalski/Jędryka – Andrzejewski/Makieła 6:2, 6:2.

Półfinały: Fletcher/Stańczyk – Masłowski/Rytelewski 4:6, 7:5; 10:6; Biegalski/Jędryka – Piotrowski/Płocharczyk 6:2, 6:4.

Finał: Fletcher/Stańczyk – Biegalski/Jędryka 7:6 (2), 6:3. 

Dziewczęta o medale będą walczyły w Puszczykowie w dniach 16-19 lutego.  

Kategoria: PZT

Partnerzy

Logo Sportclub

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności