Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA WTA 250: Linette - Masarova 6:3, 6:4; Fręch - Salkova 6:4, 6:7 (4), 2:2 i krecz Dominiki; Kalinina - Jacquemot 7:5, 3:6, 6:2; Selekhmeteva - Von Deichmann 6:1, 6:2; JASSY WTA 250: Bondar - Bassols Ribera 7:5, 6:4; Paquet - Waltert 6:1, 7:5; Danilovic - Todoni 6:1, 6:1; Janicijevic - Bulgaru 6:2, 7:6 (6); Boskovic - Lepchenko 6:3, 6:4; Avanesyan - Martic 6:2, 5:7, 6:4; WARSZAWA WTA 125: Feistel - Serban 6:2, 5:7, 6:4; U. Radwańska - Albie 2:6, 6:0, 6:2; Aiava - Stevanovic 6:3, 6:2; KITZBUHEL ATP 250: Diaz Acosta - Coria 2:6, 6:3, 6:0; Galan - Medjedovic 6:4, 5:7, 6:3; Gaston - Altmaier 6:4, 6:7 (5), 6:4.

Wakacje z Akademią Tenisową Tenis Kozerki

Wakacje z Akademią Tenisową Tenis Kozerki – zarówno dla amatorów (ATP i WTA) jak i dla wyczynowców (Camp PRO i obozy kondycyjne).

Półkolonie, campy i wyjazdowe obozy kondycyjne w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień 2019) to niezwykła przygoda z tenisem i nie tylko.

Jeśli lubicie aktywny wypoczynek i nadal szukacie najlepszego pomysłu na lato 2019 dla waszych najmłodszych pociech jak i dla wyczynowców, to propozycja Akademii Tenisowej Tenis Kozerki jest właśnie dla was. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, nie tylko grając w tenisa, ale też korzystając z innych atrakcji w ramach oferty, jak animacje, konkursy czy nowo powstający basen na terenie obiektu. W wielkim skrócie: nie może was tu zabraknąć w wakacje!

Tenisowe Półkolonie i Kolonie z Akademią Tenisową Tenis Kozerki – oferta dla dzieci grających rekreacyjnie w tenisa.

Pierwsza opcja to ATP – Amatorskie Tenisowe Półkolonie, które kierujemy do młodszych dzieci zaczynających dopiero swoją przygodę z tenisem – grają amatorsko w tenisa lub chcą spróbować od podstaw tej dyscypliny sportu. Na półkolonie ATP przyjmujemy dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które przez 5 dni będą szkolić się pod okiem najlepszych trenerów, a cena zajęć wynosi 690 zł.

Dzieci biorące udział w Amatorskich Półkoloniach Tenisowych będą miały pierwszeństwo w rekrutacji do nowej grupy zawodników we wrześniu w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa – są to regularne treningi tenisowe w znacznej części finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystki za pośrednictwem Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki.

Szczegółowe informacje o ATP

Kolejna propozycja od Akademii Tenisowej Kozerki to WTA – Wakacyjny Tenis Amatorski. Impreza ta przeznaczona jest dla nieco starszych dzieci, które już grają w tenisa, a chciałyby poprawić swoje umiejętności, korzystając z profesjonalnej Akademii Tenisowej. Na kolonie WTA zapraszamy uczestników w wieku od 10 do 14 lat. Cena wynosi 1.170 zł za 6 noclegów, które zapewnia Akademia na terenie obiektu.

Szczegółowe informacje o WTA

Do codziennych aktywności w ramach półkolonii ATP i kolonii WTA należą: blok sportowy – 4 godziny dziennie zajęć sportowych na kortach i boiskach, trening tenisowy, ogólnorozwojowy, multisportowy, turniej tenisowy z nagrodami na zakończenie turnusu, liczne animacje, wprowadzane elementy rywalizacji indywidualnej i drużynowej, konkursy sprawnościowe.

Oprócz tego korzystanie z nowo powstającego basenu na terenie Akademii, gdzie będzie można rozpocząć naukę pływania, spędzać czas na zjeżdżalniach i plaży. Na zakończenie pobytu każde dziecko otrzyma koszulkę sportową i pamiątkowy dyplom, aby wspomnienia zostały na długo w sercach naszych młodych uczestników.

CAMP PRO i obozy kondycyjne – dla wyczynowców

Kolejną pozycją obok, której nie można przejść obojętnie jest Tenis Kozerki CAMP PRO, czyli obóz tenisowy przeznaczony dla zawodników wyczynowo uprawiających tenisa. Jest to oferta dla tych, którzy chcą w miesiącach wakacyjnych intensywnie trenować, aby wejść na kolejny poziom dla zawodowców. Do udziału w CAMP PRO zapraszamy uczestników w wieku od 12 do 16 lat. Cena za 6 noclegów wynosi 2.080 zł, które zapewnia Akademia na terenie obiektu.

W ramach codziennych aktywności uczestnicy będą mieli: 5 godzin dziennie zajęć sportowych na kortach i boiskach, trening tenisowy, ogólnorozwojowy, multisportowy, dedykowanych trenerów wyczynowych, a także teorię tenisa. Oprócz tego wyczynowcy skorzystają z atrakcji dodatkowych, jak w przypadku półkolonii i kolonii tj. basen, konkursy, animacje, wycieczki i wiele innych proponowanych przez Akademię.

Dodatkową fantastyczną atrakcją dla uczestników (ATP i WTA) jak i dla wyczynowców (Camp PRO) będzie nabór wśród dzieci (dla chętnych) na ball boyów (dzieci do podawania piłek) – na czas dużej międzynarodowej imprezy – zawodowego turnieju kobiet ITF $25.000, który odbędzie się w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki w dniach 29 lipca – 4 sierpnia 2019 r.

Więcej informacji o CAMP PRO

Ostatnimi propozycjami przygotowanymi prze Akademię Tenisową Tenis Kozerki są Obozy kondycyjne dla wyczynowców, które odbędą się w dwóch lokalizacjach: nad morzem w terminie 22-28 lipca 2019 – Władysławowo/Cetniewo oraz w górach w terminie 19-25 sierpnia 2019 w Poroninie.

Cena każdego obozu wynosi 2.280 zł w skład, której wchodzi 6 noclegów, 3 posiłki dziennie, transport, 2 minibusy dostępne na miejscu oraz intensywny program sportowy, wycieczki oraz liczne atrakcje. Ilość miejsc jest ograniczona (16 uczestników wyczynowych w wieku od 12 do 16 lat).

Obóz nad morzem (Władysławowo/Cetniewo) będzie obejmował takie aktywności jak: gimnastyka poranna, stretching z elementami jogi w sesji wczesno-porannej nad morzem, połączony z joggingiem, a także trening motoryczny na plaży z uwzględnieniem ćwiczeń tenisowych- kształtowanie szybkości i siły eksplozywnej, wytrzymałości. Oprócz tego nie zabranie ćwiczeń plyometrycznych, treningu techniki biegu z uwzględnieniem specyfiki poruszania się po korcie, treningu pływackiego z odnową biologiczną, treningu zwinnościowego z elementami akrobatyki, treningu tenisowego połączonego z elementami ogólnorozwojowymi – obwód stacyjny. W ramach obozu dodatkowo gry drużynowe – piłka nożna, trening piłkarski, trening z elementami koszykówki oraz gry i zabawy rekreacyjne jak piłka siatkowa itp. W ofercie także wycieczka do Trójmiasta, aquaparku i wycieczka rowerowa na Hel.

Obóz w górach w Poroninie skupi się na treningach kondycyjnych – praca nad wzmocnieniem aparatu mięśniowo- więzadłowego oraz polepszeniem funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego organizmu, kształtowaniem wytrzymałości ogólnej – w połączeniu z wycieczkami krajoznawczymi po szlakach Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego: Dolina Strążyska, Kościeliska, Chochołowska, Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Trzy Korony. Dodatkowo treningi rowerowe w Dolinie Chochołowskiej i w Pienińskim Parku Narodowym wzdłuż spływu Dunajcem, trening w parku linowym w Poroninie – kształtowanie zwinności, gibkości i siły obręczy barkowej i mięśni ramion. Oprócz części treningowej również czas na odnowę biologiczną – pobyt na basenach termalnych w Aquaparku w Chochołowie i Zakopanem, wycieczka i pobyt nad jeziorem Czorsztyńskim – zwiedzanie historycznych zamków i rejs statkiem po zalewie, czy pobyt i odpoczynek w Zakopanem, na Gubałówce i w Krościenku-Szczawnicy.

Oba obozy dla wyczynowców poprowadzi świetny trener przygotowania motorycznego Marcin Tempczyk, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, trener z ponad 20-letnim doświadczeniem, instruktor gimnastyki, akrobatyki, pływania, tańca nowoczesnego, założyciel i współtwórca Formacji Taneczno-Akrobatycznej „AVOCADO”, medalista Mistrzostwa Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym federacji WADF (20 lat).

Szczegółowe informacje o obozach

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Akademii Tenisowej Tenis Kozerki, gdzie naszym zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze zaproszenie kierujemy do uczestników początkujących, którzy dopiero zaczynają wielką przygodę z tenisem, jak również tych, którzy chcą się doszkalać na obozach, aby wejść na wyższy level i tych, którzy wyczynowo uprawiają ten sport. Oprócz treningów atrakcje dodatkowe, które przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym. A wszystko to we wspaniałym miejscu Tenis Kozerki, w którym po prostu oddycha się sportem. Duża, zielona przestrzeń, cicha okolica, idealna lokalizacja obiektu w otulinie rezerwatu przyrody, sprzyjająca wypoczynkowi atmosfera – to wszystko sprawia, że tu można oddać się sportowemu hobby. Znajdziecie u nas niepowtarzalny klimat i wiele możliwości, jakie daje to wspaniałe miejsce. Nie zwlekajcie z decyzją, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Do zobaczenia!

Zobaczcie także naszą nową Wakacyjną Bazę Noclegową na terenie Akademii

Kategoria: Reklama