Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Warmia Mazury Open 2 – wyniki

W Mrągowie rozgrywany był drugi z sześciu futuresów ITF mężczyzn Warmia Mazury Open 2017.

W turnieju z pulą nagród wynoszącą 15 tysięcy $. grali m.in. Paweł Ciaś, Maciej Rajski, Maciej Smoła, Kacper Żuk czy Piotr Matuszewski.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday.

Pojawili się także m.in. Australijczyk Aleksiej Popyrin (mistrz juniorskiego French Open), Litwin Laurynas Grigelis, Norweg Viktor Durasovic czy Czech David Poljak.

Żadnemu z Polaków nie udało się awansować do ćwierćfinału singla. W półfinałach debla był trzy biało-czerwone duety. W finale triumfowali Adrian Andrzejczuk i Paweł Ciaś. W singlu wygrał Australijczyk Aleksiej Popyrin, mistrz juniorskiego French Open.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Grigelis – Drzewiecki 6:2, 6:1 E. Moore – Mikuła 6:2, 6:2; M. Siimar – Prihodko 6:1, 4:6, 6:0; (5) Bensoussan – Ciaś 2:6, 6:4, 7:6 (3); (3) Durasovic – Walków 7:6 (2), 6:2; B. Harris – P. Matuszewski 4:6, 6:3, 6:1; Ameal – Andrzejczuk 6:3, 6:1; (8) Smoła – Kawka 6:3, 6:1; (6) Rajski – Kolisnyk 6:3, 6:4; Cancel – Gajewski 7:5, 4:6, 6:3; Popyrin – Amiri 6:7 (4), 6:3, 6:2; Slobodchikov – (4) Massara 4:6, 6:2, 6:2; (7) Poljak – Kazakov 7:6 (3), 6:1; Maresca – Frawley 2:6, 7:6 (5), 6:4; Pena Lopez – Sorrentino 6:2, 6:2; (2) Kestelboim – Żuk 6:2, 6:4.

Druga runda: Grigelis – E. Moore 6:3, 6:2; Bensoussan – M. Siimar 6:4, 6:2; B. Harris – Durasovic 6:4, 1:6, 7:5; Ameal – Smoła 6:1, 6:2; Cancel – Rajski 6:0, 6:2; Popyrin – Slobodchikov 6:2, 3:6, 7:5; Poljak – Maresca 2:6, 6:4, 6:3; Kestelboim – Pena Lopez 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Grigelis – Bensoussan 6:2, 6:1; B. Harris – Ameal 6:3, 6:2; Popyrin – Cancel 6:3, 7:6 (3); Kestelboim – Poljak 6:1, 6:4.

Półfinały: Grigelis – B. Harris 6:2, 6:4; Popyrin – Kestelboim 6:4, 7:6 (6).

Finał: Popyrin – Grigelis 6:3, 3:6, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Grigelis/Massara – Lombe/Vilaro 6:2, 6:3; Kolisnyk/Prihodko – Ameal/Maresca 6:1, 6:2; (3) Matuszewski/Żuk – Ingarao/Marrero Curbelo 7:6 (2), 6:0; Królik/Mikuła – Gryńkowski/Krawcewicz 6:2, 6:3; Drzewiecki/Smoła – Harris/Rajski 7:5, 6:4; (4) Gajewski/Walków – Amiri/Slobodchikov 6:3, 6:0; Andrzejczuk/Ciaś – Appelaniz Napal/Psaltopoulos 6:3, 6:3; (2) Bensoussan/Durasovic – Marse-Vidri/Neubau 7:6 (6), 6:3.

Ćwierćfinały: Kolisnyk/Prihodko – Grigelis/Massara 6:3, 6:2; Matuszewski/Żuk – Królik/Mikuła 6:3, 6:3; Drzewiecki/Smoła – Gajewski/Walków 6:4, 5:7, 10:8; Andrzejczuk/Ciaś – Bensoussan/Durasovic walkower.

Półfinały: Kolisnyk/Prihodko – Matuszewski/Żuk 6:2, 7:5; Andrzejczuk/Ciaś – Drzewiecki/Smoła 7:5, 7:5.

Finał: Andrzejczuk/Ciaś – Kolisnyk/Prihodko 6:7 (1), 7:6 (6), 10:7.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) E. Moore – bye; Jabłoński – Vilaro 6:3, 7:6 (3); D. Lipka – Bedra 6:2, 3:6, 7:6 (0); (16) Vrzesinski – Marse-Vidri 6:7 (8), 6:4, 6:2; (2) Slobodchikov – bye; K. Mlazga – Lainer 6:0, 6:4; Sakalauskas – Solarewicz 3:6, 7:5, 6:3; Borkowski – (11) Krawcewicz 1:6, 7:5, 7:5; (3) Prihodko – bye; Lombe – Kucherenko 7:6 (5), 6:0; Gałka – Matulevicius 6:4, 7:6 (3); (12) Tamm – Bronka 6:0, 6:3; (3) Kazakov – Papac 6:1, 6:2; Wrzoł – M. Blancaneaux 6:2, 7:6 (7); Gschwendtner – Vaise 7:5, 4:6, 6:3; (9) Guell Bartrina – A. Mlazga 6:1, 6:0; (5) Sorrentino – Królik 4:6, 6:1, 6:4; Nazaruk – Tsebrenko 6:2, 6:2; Kawka – Stach 6:4, 6:1; (10) Marrero Curbelo – P. Kwiatkowski 6:1, 6:0; (6) Drzewiecki – M. Piątek 2:6, 6:2, 7:6 (3); Kyrychenko – Neubau 6:3, 6:4; Randpere – Grzegorczyk 3:6, 6:3, 6:1; (14) Thour – Kossek 6:4, 7:6 (5); (7) Tverijonas – Kokulewski 6:3, 6:3; P. Zieliński – Rudowski 6:3, 6:1; Kon. Mularczyk – Psaltopoulos 6:1, 7:6 (3); Cancel – (15) Bosnjak 6:1, 6:4; (8) M. Siimar – Ingarao 6:1, 6:3; K. Siimar – Brunetti 6:2, 3:6, 6:2; Rocens – Appelaniz Napal 6:2, 6:0; (13) Gryńkowski – Krzeptowski 6:2, 6:0.

Druga runda: E. Moore – Jabłoński 6:3, 6:2; D. Lipka – Vrzesinski 6:2, 6:3; Slobodchikov – K. Mlazga 6:1, 7:5; Sakalauskas – Borkowski 6:4, 6:3; Prihodko – Lombe 6:3, 3:6, 6:2; Tamm – Gałka 6:4, 6:3; Kazakov – Wrzoł 6:1, 6:1; Guell Bartrina – Gschwendtner 6:4, 6:0; Sorrentino – Nazaruk 6:2, 6:3; Kawka – Marrero Curbelo 6:3, 6:2; Drzewiecki – Kyrychenko 7:6 (4), 6:4; Randpere – Thour 6:4, 4:6, 6:3; Tverijonas – P. Zieliński 6:4, 6:1; Cancel – Kon. Mularczyk 6:2, 7:6 (1); M. Siimar – K. Siimar 6:3, 7:5; Gryńkowski – Rocens 6:4, 6:2.

Trzecia runda: E. Moore – D. Lipka 6:3, 6:1; Slobodchikov – Sakalauskas 6:2, 6:1; Prihodko – Tamm 6:2, 7:5; Kazakov – Guell Bartrina 6:4, 6:2; Kawka – Sorrentino 6:3, 6:2; Drzewiecki – Randpere 6:1, 6:1; Cancel – Tverijonas 7:6 (2), 4:1 i krecz Litwina; M. Siimar – Gryńkowski 6:2, 6:2.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności