Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Warmia Mazury Open w Mrągowie – wyniki

Latem na kortach Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa odbędzie się sześć męskich futuresów ITF.

Zmagania zostaną rozegrane w dniach 24 czerwca-6 sierpnia. Wszystkie turnieje w Mrągowie będą miały pulę nagród wynoszącą 15 tysięcy $.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday. Nikomu z Polaków nie udało się awansować do zmagań głównych w eliminacjach.

Pierwszy punkt do rankingu ATP zdobył 16-letni Wojtek Marek. Za to Piotrek Matuszewski awansował już do półfinału. W imprezie zwyciężył Francuz Alexandre Muller.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) A. Muller – Gennaro 6:3 i krecz Argentyńczyka; Arias – Frawley 2:6, 6:4, 6:4; Goransson – Poljak 6:2, 6:4; (6) Massara – Kolisnyk 7:5, 6:4; (3) Kestelboim – Ciaś 5:7, 6:4, 6:2; Slobodchikov – Brydolf 6:1, 6:1; P. Matuszewski – Marse-Vidri 7:6 (4), 6:1; (8) L. Gomez – Kazakov 6:3, 7:6 (6); (5) Vavassori – Smoła 7:6 (5), 6:4; Furness – Kossek 6:0, 6:0; Marek – Prihodko 6:3, 6:2; (4) Choinski – Andrzejczuk 6:3, 6:2; B. Wagner – (7) Rajski 4:6, 6:3, 6:2; B. Harris – Ameal 6:4, 5:7, 7:6 (8); M. Siimar – Krawcewicz 6:3, 6:2; (2) Eriksson – Gryńkowski 6:2, 6:2.

Druga runda: A. Muller – Arias 6:4, 6:2; Goransson – Massara 6:4, 6:4; Slobodchikov – Kestelboim 6:2, 6:4; P. Matuszewski – L. Gomez 6:4, 6:2; Vavassori – Furness 6:3, 6:4; Choinski – Marek 6:2, 6:2; B. Wagner – B. Harris 6:3, 7:5; Eriksson – M. Siimar 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: A. Muller – Goransson 6:0, 6:3; P. Matuszewski – Slobodchikov 6:2, 6:4; Choinski – Vavassori 6:3, 6:3; Eriksson – B. Wagner 6:3, 6:2.

Półfinały: A. Muller – P. Matuszewski 6:3, 6:1; Eriksson – Choinski 2:6, 6:3, 7:5.

Finał: A. Muller – Eriksson 6:3, 0:6, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Kestelboim/Vavassori – Andrzejczuk/Ciaś 6:4, 1:6, 10:8; Kolisnyk/Prihodko – Arias/Gomez 6:2, 6:3; (3) Massara/Poljak – Gałka/Sikorski 6:2, 6:2; Frawley/Harris – M. Blancaneaux/P. Zieliński 6:1, 6:4; Amiri/Slobodchikov – Perez/Reese 6:4, 6:3; Brydolf/Eriksson – (4) Smolicki/J. Zieliński 7:6 (3), 6:4; Choinski/Matuszewski – Marse-Vidri/Neubau 6:2, 7:6 (12); Drzewiecki/Smoła – (2) Gajewski/Majchrowicz 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Kestelboim/Vavassori – Kolisnyk/Prihodko 6:4, 6:4; Massara/Poljak – Frawley/Harris 6:3, 7:5; Brydolf/Eriksson – Amiri/Slobodchikov 2:6, 6:2, 10:7; Drzewiecki/Smoła – Choinski/Matuszewski 4:6, 7:5, 10:2.

Półfinały: Massara/Poljak – Kestelboim/Vavassori 7:6 (5), 6:4; Drzewiecki/Smoła – Brydolf/Eriksson 7:5, 6:4.

Finał: Massara/Poljak – Drzewiecki/Smoła 6:2, 6:4.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Ameal – bye; Kokulewski – Sytkow 6:1, 6:2; S. Taylor – Kozielski 6:1, 6:0; (11) Guell Bartrina – bye; (2) Gennaro – bye; J. Zieliński – Skutella 6:4, 3:6, 6:3; Gschwendtner – Lada 6:0, 6:2; (15) Eriksson Ziverts – bye; (3) Prihodko – bye; Neubau – A. Mlazga 6:4, 6:2; Kucherenko – P. Kwiatkowski 6:3, 6:2; (10) Drzewiecki – bye; (4) Amiri – bye; P. Zieliński – Jabłoński 4:6, 6:0, 6:1; Lesman – Neiman 6:2, 6:1; (13) Brydolf – bye; (5) Majchrowicz – bye; Kyrychenko – Lainer 6:4, 6:1; Marse-Vidri – Sikorski 6:3, 6:3; (9) Sorrentino – bye; (6) Friberg – bye; Borkowski – Garwacki 6:3, 6:1; Orkin – Gałka 6:4, 7:5; (12) M. Siimar – bye; (7) Arias – bye; Tsebrenko – Lukstins 6:1, 6:1; D. Lipka – Królik 7:5, 6:1; (16) Smolicki – bye; (8) Kazakov – bye; K. Siimar – Brunetti 6:1, 6:2; Kawka – M. Blancaneaux 6:3, 6:0; (14) A. Perez – bye.

Druga runda: Ameal – Kokulewski 6:2, 6:1; S. Taylor – Guell Bartrina 7:5, 1:6, 6:3; Gennaro – J. Zieliński 6:3, 6:1; Eriksson Ziverts – Gschwendtner 7:6 (8), 7:6 (5); Prihodko – Neubau 6:3, 6:2; Drzewiecki – Kucherenko 7:6 (5), 6:1; Amiri – P. Zieliński 6:3, 6:4; Brydolf – Lesman 6:1, 6:3; Kyrychenko – Majchrowicz 3:6, 6:0, 6:1; Marti-Vidri – Sorrentino 4:6, 6:4, 6:4; Friberg – Borkowski 6:4, 6:2; M. Siimar – Orkin 7:5, 6:1; Arias – Tsbrenko 6:3, 4:6, 6:2; Smolicki – D. Lipka 6:4, 6:4; Kazakov – K. Siimar 7:5, 6:3; Kawka – A. Perez 6:2, 6:4.

Trzecia runda: Ameal – S. Taylor 6:1, 6:3; Gennaro – Eriksson Ziverts 3:6, 6:1, 6:4; Prihodko – Drzewiecki 6:3, 4:6, 6:1; Brydolf – Amiri 7:6 (9), 6:1; Marse-Vidri – Kyrychenko 3:6, 6:2, 6:3; M. Siimar – Friberg 6:4, 2:6, 6:0; Arias – Smolicki 3:6, 7:5, 6:3; Kazakov – Kawka 3:6, 6:1, 6:2

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności