Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Hurkacz - A. Zverev 7:6 (2), 6:4; Sinner - Zh. Zhang 6:4, 7:6 (3); LONDYN ATP 500: Musetti - Thompson 6:3, 3:6, 6:3; T. Paul - Korda 6:4, 7:6 (2); BERLIN WTA 500: Kalinskaya - Azarenka 6:1, 6:7 (3), 6:1; Pegula - Siniakova 7:6 (3), 3:6, 6:3; Gauff - Jabeur 7:6 (9) i krecz Ons; Kalinskaya - Sabalenka 5:1 i krecz Aryny; BIRMINGHAM WTA 250: Putintseva - Cocciaretto 6:2, 6:2; Tomljanovic - Potapova 7:6 (5), 6:4; GAIBA WTA 125: Parks - Bandecchi 6:3, 1:6, 6:3; Pera - Errani 4:6, 7:5, 6:3.

Wiosna z Legia Tennis Schools

Przed nami najpiękniejsza pora roku, czyli wiosna. A co ona oznacza dla Akademii Tenisowej Legii Warszawa?

Przygotowania do sezonu letniego i treningów na świeżym powietrzu. O tym, dlaczego warto zapisać dziecko do Legia Tennis Schools opowie koordynatorka programu szkolenia najmłodszych Joanna Szymczyk.

Pierwszy dzień wiosny to wspaniały moment, aby zapisać dziecko na treningi – tłumaczy koordynatorka projektu Legia Tennis Schools. Dawka ruchu połączona z świetną zabawą na powietrzu po całym dniu spędzonym w szkolnej ławce, to bez wątpienia najlepsza rzecz dla każdego dziecka. 

Akademia Tenisowa Legii Warszawa dysponuje 11 kortami. W sezonie letnim 6 z nich jest odkryta, czyli pozwala na grę na zewnątrz, natomiast reszta, czyli 5 kortów zostaje zadaszona. Dzięki temu bez względu na warunki pogodowe, treningi zawsze się odbywają – wyjaśnia koordynatorka. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci miały okazje do gry na powietrzu, ale kiedy aura na to nie pozwala, przenosimy treningi pod balon. Prócz tego, w sezonie letnim treningi odbywają się na korcie z balkonem widokowym. W czasie trwania zajęć rodzice mogą z bliska oglądać swoje pociechy w akcji bądź delektować się wolnym czasem w ogródku Cafe Legia. 

Doskonale wiemy jak ważny dla każdego jest dziecka ruch, ale przede wszystkim prawidłowy rozwój. Akademia Tenisowa Legii Warszawa to nie tylko treningi tenisa. Przy współpracy z kliniką Enel-Sport powstała Akademia Treningu Motorycznego, czyli oferta profesjonalnych treningów ogólnorozwojowych dla dzieci. Pod okiem fizjoterapeutów, już nawet ci najmłodsi zawodnicy mają okazję do poprawy ogólnej sprawności fizycznej. Treningi w ramach Akademii Treningu Motorycznego to nie tylko doskonałe uzupełnienie zajęć tenisowych, ale także wszystkich innych zajęć, na które uczęszczają dzieci.  To po prostu nic innego jak inwestycja w zdrowie dzieci – tłumaczy Artur Bochenek prezes fundacji Warsaw Sports Group w ramach, której powstał specjalny program treningów motorycznych. A to wszystko pod jednym adresem: Myśliwiecka 4a – dodaje.

A co zrobić, aby dołączyć do Legia Tennis Schools? To nic prostszego. Wystarczy zarejestrować się w naszym systemie: Założyć Konto Opiekuna, dodać Uczestnika Zajęć oraz wybrać preferowane dni i godziny treningów – wyjaśnia koordynatorka projektu Legia Tennis Schools. Zachęcamy także do odwiedzenia nasze strony internetowej www.tenislegia.pl, na której znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat treningów oraz grafik zajęć. Brak sprzętu nie jest przeszkodą. Na miejscu wypożyczamy (nieodpłatnie) rakiety dla najmłodszych, więc wystarczy, aby Wasza pociecha miała wygodny strój sportowy (adekwatny do temperatury na zewnątrz), buty na płaskiej podeszwie oraz wodę.

Dla tych, którzy chcieliby zachęcić podopiecznego do aktywnej zabawy na korcie razem z Legia Tennis Schools, proponujemy darmowy próbny trening na hasło „wiosna z LTS”.  Zgłoszenie z chęcią skorzystania z takiej możliwości prosimy wysyłać na akademiatenisowa@legia.pl wraz z rocznikiem dziecka. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają Państwo maila z propozycjami terminów treningów. Oferta ważna do końca marca 2017!

Na koniec należy jeszcze wspomnieć, że Akademia Tenisowa Legii Warszawa to nie tylko szkolenie najmłodszych zawodników. Prowadzimy również szkolenie dla każdej grupy wiekowej na każdym poziomie zaawansowania – dodaje Artur Bochenek Prezes Fundacji Warsaw Sports Group i menadżer Igi Świątek, która właśnie awansowała na 689 pozycję w rankingu WTA. W naszej ofercie mamy także obozy zawodnicze i rodzinne, obozy stacjonarne oraz wspomniane wyżej profesjonalne zajęcia ogólnorozwojowe w ramach Akademii Treningu Motorycznego razem ze współpracy z Enel-Sportem. Warto jeszcze dodać, że stając się zawodnikiem Legii, dzieci wraz z rodzicami mają również możliwość chodzenia (bezpłatnie) na wszystkie mecze Legii odbywające się na Stadionie Legii Warszawa na Trybunę Rodzinną.
 
Zapraszamy do kontaktu.

Kategoria: Reklama