Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Paolini - Kalinskaya 4:6, 7:5, 7:5; PUERTO VALLARTA WTA 125: Preston - Carle 6:2, 6:2; Kessler - Baptiste 6:4, 6:4; RIO DE JANEIRO ATP 500: Baez - F. Cerundolo 7:5, 6:0; Navone - Norrie 6:4, 6:2; DOHA ATP 250: Khachanov - Mensik 7:6 (12), 6:4; LOS CABOS ATP 250: Thompson - Ruud 6:3, 7:6 (4).

Wirtualne spotkanie z Igą Świątek! ASICS zaprasza kibiców

Iga Świątek ma za sobą bardzo udany sezon. Na stałe wskoczyła do światowej czołówki tenisistek na świecie. Triumfowała w dwóch turniejach. Zakończyła sezon na 9. miejscu.

Marka ASICS zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Igą w roli głównej. Odbędzie się ono wirtualnie, na profilu ASICS na Facebooku już w poniedziałek (29 listopada) o godz. 18.

Iga Świątek – ambasadorka marki ASICS 

Triumfatorka French Open 2020 jeszcze w styczniu plasowała się na 17. pozycji w rankingu WTA. Progres można więc dostrzec gołym okiem. Polka jest również jedyną zawodniczką, która w każdym z tegorocznych Wielkich Szlemów docierała przynajmniej do czwartej rundy. Jej bilans w tym sezonie to 36 zwycięstw i 15 porażek.

Ambasadorka marki ASICS została także doceniona przez światową federację. WTA nominowało Świątek do nagrody zawodniczki sezonu.

Spotkanie poprowadzi Marek Furjan

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 18 na profilu marki ASICS na Facebooku odbędzie się wirtualne spotkanie z udziałem gwiazdy polskiego tenisa. Iga Świątek będzie odpowiadać na pytania internautów zadane na czacie.

Nie zabraknie nie tylko ciekawych rozmów, ale również atrakcyjnych konkursów z nagrodami. Spotkanie poprowadzi Marek Furjan, dziennikarz i komentator tenisa.

Kategoria: WTA