Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Futures ITF Wisła Cup – wyniki

Na kortach w Wiśle zakończył się drugi futures ITF mężczyzn cyklu Wisła&Ustroń Cup 2018.

W głównej części zawodów Wisła Cup (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) z Polaków grali m.in. Paweł Ciaś, Maciej Rajski, Maciej Smoła, Wojciech Marek, Karol Paluch.

Duża grupa biało-czerwonych rywalizowała w kwalifikacjach. Żadnemu nie udało się awansować.

W turnieju głównym do drugiej rundy awansowali tylko Paweł Ciaś i Daniel Kossek – zdobył pierwszy punkt do rankingu ATP przy 24. próbie (przegrał wcześniejsze 23 mecze w głównych drabinkach). W ćwierćfinale zameldował się tylko Ciaś.

SINGIEL

Pierwsza runda: P. Hajek – (1) Samper-Montana 6:1, 6:4; Chepelev – Haliak 6:4, 6:1; Juarez – Recek 6:3, 6:4; (5) Meis – Paluch 6:0, 6:0; (3) Gelhardt – Poljak 6:4, 6:2; Netuschil – Marek 6:2, 6:4; Iannaccone – Ajdukovic 6:4, 6:1; (8) Bergs – Schell 6:0, 7:5; (7) Gray – Smoła 6:1, 6:4; Kossek – Kozielski 2:6, 6:1, 6:4; Ratniuk – Manole 7:6 (4), 6:1; J. Podzus – (4) Rajski 4:6, 6:3, 6:3; (6) M. Podzus – R. Strombachs 6:1, 6:2; Nejedly – Yatsuk 6:4, 4:6, 6:0; Sinner – Kiyamov 7:6 (6), 6:4; (2) Ciaś – Dowson 7:6 (4), 6:1.

Druga runda: P. Hajek – Chepelev 6:4, 6:4; Meis – Juarez 6:2, 6:2; Netuschil – Gelhardt 7:5, 7:5; Bergs – Iannaccone 6:2, 5:7, 6:1; Gray – Kossek 6:3, 6:1; Ratniuk – J. Podzus walkower; M. Podzus – Nejedly 1:6, 7:6 (5), 6:2; Ciaś – Sinner 4:6, 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Meis – P. Hajek 6:3, 6:3; Bergs – Netuschil 3:6, 7:6 (6), 7:5; Ratniuk – Gray 6:0, 6:1; M. Podzus – Ciaś 6:1, 6:2.

Półfinały: Meis – Bergs 6:4, 7:5; M. Podzus – Ratniuk 6:3, 6:1.

Finał: Meis – M. Podzus 6:2, 3:6, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Bangoura/Walków – Meis/Netuschil 6:4, 6:2; Chepelev/Haliak – Nazaruk/Wójcik 6:3, 3:6, 10:7; Gelhardt/Gray – (4) Poljak/Rajski 7:6 (3), 7:5; Kiyamov/Ratniuk – Fitzon/Strombachs 3:6, 6:2, 10:2; Forti/Frinzi – Juarez/Van Der Horst 7:5, 6:2; (3) Kowalczyk/Kozielski – Marek/Steinberger 6:4, 3:6, 10:7; Kossek/Smoła – Manole/Rogowski 6:1, 6:3; Daciek/M. Podzus – (2) Ciaś/Panfil 6:4, 2:6, 10:8.

Ćwierćfinały: Chepelev/Haliak – Bangoura/Walków 6:3, 3:6, 10:7; Kiyamov/Ratniuk – Gelhardt/Gray 6:4, 5:6 i krecz; Forti/Frinzi – Kowalczyk/Kozielski 7:6 (3), 2:6, 10:7; Daciek/M. Podzus – Kossek/Smoła 6:2, 6:4.

Półfinały: Kiyamov/Ratniuk – Chepelev/Haliak 6:1, 2:6, 10:8; Daciek/M. Podzus – Forti/Frinzi walkower.

Finał: Daciek/M. Podzus – Kiyamov/Ratniuk 6:4, 4:6, 10:7.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Forti – bye; Jirousek – Onufrei 6:0, 6:0; Rogowski – Czech 6:1, 6:0; R. Strombachs – (11) Daciek 6:4, 6:3; (2) Haliak – bye; Kyrychenko – Fitzon 7:5, 6:4; Labna – Bujakiewicz 6:4, 6:1; (12) Y. Wójcik – Lahky 6:4, 3:6, 7:6 (6); (3) Iannaccone – bye; Jofre – Dominik 6:0, 6:1; Frinzi – Ziomber 6:2, 6:2; (13) A. Martinez – B. Andrzejczak 6:1, 6:3; (4) Manole – bye; Marse-Vidri – M. Piątek 6:7 (4), 6:2, 6:2; Orazzo – Piekarek 4:6, 7:5, 6:3; (15) Rose – Krzeptowski 6:3, 6:1; (5) Schell – bye; Minakov – Sapała 6:1, 6:3; J. Podzus – Tadyszak 6:1, 6:1; (14) Gryńkowski – Sytkow 6:2, 6:7 (3), 6:1; (6) Nazaruk – bye; Steinberger – A. Mlazga 6:4, 5:7, 6:3; Recek – Musioł 6:2, 6:0; (9) Panfil – bye; (7) Neubau – bye; Ajdukovic – Tsebrenko 6:4, 6:4; Winter Lopez – J. Andrzejczak 6:1, 6:0; (16) Yatsuk – A. Kwiatkowski 7:6 (6), 6:7 (4), 6:3; (8) Brna – bye; Van Der Horst – Avramenko 6:3, 6:1; Królik – Górniak 6:0, 6:0; (10) Sinner – bye.

Druga runda: Jirousek – Forti 6:4, 4:6, 7:6 (3); R. Strombachs – Rogowski 6:0, 6:2; Haliak – Kyrychenko 5:7, 6:3, 6:4; Y. Wójcik – Labna 6:7 (4), 6:4, 6:2; Iannaccone – Jofre 6:3, 6:1; Frinzi – A. Martinez 2:6, 6:2, 6:4; Manole – Marse-Vidri 6:2, 6:3; Orazzo – Rose 5:7, 6:4, 7:5; Schell – Minakov 6:4, 6:4; J. Podzus – Gryńkowski 7:5, 7:5; Steinberger – Nazaruk 6:4, 5:7, 7:5; Recek – Panfil 4:6, 6:4, 7:6 (5); Ajdukovic – Neubau 6:4, 5:2 i krecz Hiszpana; Yatsuk – Winter Lopez 6:2, 5:7, 6:0; Brna – Van Der Horst 4:6, 6:3, 6:3; Sinner – Królik 6:3, 6:1.

Trzecia runda: R. Strombachs – Jirousek 6:4, 4:6, 7:5; Haliak – Y. Wójcik 6:2, 6:4; Frinzi – Iannaccone 6:4, 6:2; Manole – Orazzo 6:1, 6:2; J. Podzus – Schell 6:3, 6:2; Recek – Steinberger 6:2, 6:3; Ajdukovic – Yatsuk 6:3, 7:6 (7); Sinner – Brna 6:2, 6:4.

Kategoria: ITF

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności