Logo Polski Tenis

WYNIKI

BASTAD: E. Ymer - Monteiro 6:3, 2:6, 7:5; Delbonis - Zapata Miralles 7:5, 3:6, 6:2; J. Sousa - Kovalik 7:6 (3), 6:4; Chardy - Carreno Busta 6:4, 4:6, 7:5; Jarry - Laaksonen 7:6 (1), 7:5; Ramos-Vinolas - Lestienne 6:1, 7:5; Novak - Darcis 6:2, 7:5; Londero - Arguello 6:3, 6:2; Dzumhur - Ruud 6:4, 6:2; Dellien - Gulbis 6:2, 2:1 i krecz Łotysza; UMAG: Bagnis - Klizan 4:6, 6:3, 7:5; Lorenzi - Torebko 5:7, 6:4, 7:6 (3); Travaglia - Fabbiano 6:3, 6:2; Serdarusic - Trungelliti 6:3, 6:3; NEWPORT: Bublik - Bolt 6:4, 2:6, 7:6 (4); Ebden - Schnur 6:1, 2:6, 6:3; Kudla - Klahn 6:4, 7:6 (5); LOZANNA: Waltert - Goerges 6:7 (5), 6:4, 3:2 i krecz Niemkmi; Buzarnescu - Voegele 1:6, 6:1, 6:0; Kiick - Maria 6:1, 6:0; Samsonova - Parmentier 6:0, 3:6, 6:3; Stosur - Haas 4:6, 7:5, 6:3; Cornet - Trevisan 6:4, 6:4; BUKARESZT: Juvan - Shinikova 5:7, 6:1, 6:1; Cristian - Cirstea 6:4, 4:6, 6:2; Kr. Pliskova - Cadantu 7:5, 6:1; Kudermetova - Rus 6:2, 6:4; Tig - Bondar 6:2, 6:1; Begu - Krunic 7:5, 6:1.

Aktualności

Wrocław World Cup 2019 – wyniki

W stolicy Dolnego Śląska odbywał się turniej M15 Wrocław World Cup 2019.

Mecze rozgrywane były na kortach ziemnych Olimpijskiego Clubu przy ul. Paderewskiego 35 (w puli nagród zawodów jest 15 tys. $). Grali m.in. Kacper Żuk, Maciej Rajski, Daniel Michalski, Michał Dembek, Filip Kolasiński czy Jan Zieliński. 

We Wrocławiu pojawili się także m.in. Czesi Vaclav Safranek, Michael Vrbensky, David Poljak, Michal Konecny.

Przez eliminacje z Polaków przebili się tylko Piotr Gryńkowski i Yann Wójcik.

W ćwierćfinałach zameldowali się tylko Rajski i Dembek. Nie awansowali jednak do półfinałów. 

W finale debla Zieliński i Żuk pokonali Piotra Galusa i Jana Gałkę. 

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Safranek – Sachko 7:6 (6), 5:7, 6:2; Prihodko – Ratniuk 3:6, 6:2, 6:1; Tomescu – Gryńkowski 6:4, 2:1 i krecz Piotra; Stanek – (6) Żuk 7:6 (3), 5:7, 7:5; Shevchenko – (4) Poljak 7:5, 7:6 (3); Y. Wójcik – Bienkiewicz 6:3, 6:4; Jirousek – Krutykh 6:4, 1:6, 6:3; (5) Konecny – Korovin 5:7, 7:5, 7:5; (7) Nouza – J. Zieliński 6:1, 7:6 (5); Mashtakov – A. Bessire 6:0, 6:1; Dembek – P. Hajek 6:4, 3:6, 7:6 (5); (3) Michalski – Krstev 6:4, 6:2; (8) Lozan – Galus 6:2, 4:6, 6:2; Zakharov – Kolasiński 6:3, 6:4; Rajski – Maiga 6:1, 6:3; (2) Vrbensky – Soderlund 6:4, 6:7 (3), 6:3.

Druga runda: Safranek – Prihodko 7:6 (1), 6:4; Tomescu – Stanek 6:4, 7:6 (3); Shevchenko – Y. Wójcik 5:7, 6:4, 6:1; Jirousek – Konecny 6:2, 7:5; Nouza – Mashtakov 6:4, 3:6, 6:3; Dembek – Michalski 6:4, 3:6, 6:3; Zakharov – Lozan 2:6, 6:3, 6:4; Rajski – Vrbensky 3:6, 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Safranek – Tomescu 6:4, 6:1; Shevchenko – Jirousek 3:6, 7:5, 6:1; Nouza – Dembek 1:6, 7:6 (4), 6:2; Zakharov – Rajski 7:6 (5), 1:6, 6:1.

Półfinały: Safranek – Shevchenko 7:5, 6:2; Nouza – Zakharov 6:2, 4:6, 7:6. (6).  

Finał: Safranek – Nouza 6:3, 3:6, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: Galus/Gałka – (1) Konecny/Krstev 6:1, 2:6, 13:11; Lozan/Zakharov – Maiga/Murphy 7:5, 4:6, 10:7; (4) Dembek/Michalski – Ratniuk/Sachko 7:5, 6:1; Korovin/Prihodko – Mashtakov/Shevchenko 6:2, 4:6, 10:3; Zieliński/Żuk – Poljak/Stanek 6:4, 5:7, 10:2; (3) Mikuła/Wójcik – Rajski/Terczyński 7:5, 6:3; F. Bessire/Krutykh – Krawcewicz/Portmann 6:4, 6:3; (2) Nouza/Vrbensky – Kolasiński/Rocens 3:6, 6:3, 10:6.   

Ćwierćfinały: Galus/Gałka – Lozan/Zakharov 6:2, 6:2; Korovin/Prihodko – Dembek/Michalski 6:4, 6:1; Zieliński/Żuk – Mikuła/Wójcik 6:2, 6:3; Nouza/Vrbensky – F. Bessire/Krutykh 6:1, 6:4.

Półfinały: Galus/Gałka – Korovin/Prihodko 6:1, 6:3; Zieliński/Żuk – Nouza/Vrbensky 7:6 (3), 6:3.

Finał: Zieliński/Żuk – Galus/Gałka 6:4, 6:3. 

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Krutykh – Brzezinski 6:0, 6:4; (13) Ibrahim – Sapała 6:0, 6:0; (2) Tomescu – Bronka 6:3, 6:1; Turcu – (14) Mikuła 3:6, 7:5, 10:4; R. Rogowski – (3) Semjan 6:2 i krecz Słowaka; (9) Y. Wójcik – Murphy 7:6 (2), 7:5; (4) Mashtakov – Krawcewicz 6:4, 6:0; Borkowski – (16) Puskar 6:3, 6:2; (5) Gryńkowski – Tsebrenko 6:1, 7:5; (12) Rocens – Schinas 6:4, 6:2; (6) Sachko – Sprlak Puk 6:1, 6:2; (11) F. Bessire – Bujakiewicz 6:1, 6:2; (7) A. Bessire – Skonieczny 6:2, 6:3; (10) Liska – Szic 2:6, 6:2, 11:9; M. Terczyński – (8) Michnev 6:4, 6:4; Soderlund – (15) Shcherba 6:2, 6:3.

Druga runda: Krutykh – Ibrahim 6:3, 6:3; Tomescu – Turcu 6:2, 6:0; Y. Wójcik – R. Rogowski 6:2, 7:6 (3); Mashtakov – Borkowski 6:2, 7:5; Gryńkowski – Rocens 3:6, 6:1, 10:3; Sachko – F. Bessire 6:1, 6:1; A. Bessire – Liska 7:6 (4), 6:1; Soderlund – M. Terczyński 6:3, 6:4.  

Drabinki

Kategoria: ITF

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności