Logo Polski Tenis

WYNIKI

MIAMI OPEN: Vondrousova - Ostapenko 7:5, 6:1; Kontaveit - Anisimova 6:3, 1:6, 6:4; Tomljanovic - Sabalenka 6:3, 6:4; E. Mertens - Parmentier 6:2, 7:5; Hsieh - Riske 6:2, 7:5; Lajovic - Nishikori 2:6, 6:2, 6:3; Basilashvili - M. Zverev 6:3, 6:2; Chardy - G. Simon 6:4, 6:2; Edmund - Ivashka 6:3, 6:2; Raonic - Marterer walkower.

Aktualności

XV LOMK Krasnali – wyniki zawodów

W Piotrkowie Trybunalskim o medale rywalizowali krasnale, czyli tenisiści do lat 10.

Letnie Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnali rozgrywane były po raz 15. Ich pomysłodawcą i organizatorem jest Wiesław Kozica, trener i działacz z Piotrkowa Trybunalskiego

W singlu zwyciężyli Maja Wróbel (Tennis Pro Piaseczno) i Aleksander Błuś (Park Tenisowy Olimpia Poznań).

W deblu triumfowali Maja Pawelska (Mostostal Zabrze) i Maja Wróbel oraz Aleksander Błuś i Hubert Plenkiewicz (AG Tenis Chorzowska Radom).

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Pawelska – Remiszewska walkower; Lisik – Czechowicz walkower; Taboła – Kapuścińska walkower; Lesman – (14) Bednarz 4:0, 4:1; (11) Kołak – Czugalińska 3:4 (3), 4:0, 13:11; Pietrzak – Krupa 4:2, 4:0; Dróżdż – Drąg 4:3 (5), 0:4, 11:9; (6) Wróbel – Mrozkowiak 4:1, 4:0; (3) Biełus – Marcinkowska 4:0, 4:0; Sybicka – Pastuszyńska 4:0, 4:0; Kusio – Dudek 4:1, 4:1; (15) Dyląg – Kozak 4:1, 4:1; (12) Odrobina – Dziemianowicz 4:0, 4:0; Krześniak – Jopek 4:1, 1:4, 10:5; Domaradzka – Panek 4:0, 4:1; (5) Matusik – Kołodziejska 4:3 (1), 4:3 (6); (7) H. Giżewska – Buchalska 4:1, 4:0; Płocharczyk – W. Nowicka walkower; Kubicka – Wojtczyk 4:0, 4:0; (9) Wawrzkiewicz – Affelt 4:2, 4:2; (16) Husar – Tempczyk 4:0, 4:0; Gregorczyk – Ostrowska 4:2, 4:0; Kostecka – Borowik 4:3 (5), 4:1; (4) Niemiec – Niemcewicz 4:0, 4:1; Zborowska – (8) Kuszel walkower; Rajca – Janiszewska 2:4, 4:3 (1), 10:6; Mazur – Malicka 4:3 (4), 4:3 (4); (10) Martyniak – Z. Giżewska 4:1, 4:1; (13) Kowalik – Stasiak 4:0, 4:1; Piotrowska – Markowska walkower; Pawłowska – Zembrzuska 1:4, 4:2, 10:7; (2) E. Michta – Skorupska 4:1, 4:1.

Druga runda: Pawelska – Lisik 4:0, 4:1; Lesman – Taboła 4:0, 4:0; Kołak – Pietrzak 4:0, 4:0; Wróbel – Dróżdż 4:0, 4:0; Sybicka – Biełus 4:1, 2:4, 10:7; Dyląg – Kusio 4:2, 4:1; Odrobina – Krześniak 4:3 (4), 4:2; Matusik – Domaradzka 4:0, 4:1; H. Giżewska – Płocharczyk 4:1, 4:0; Wawrzkiewicz – Kubicka 4:1, 4:0; Husar – Gregorczyk 4:0, 4:0; Kostecka – Niemiec walkower; Rajca – Zborowska 4:1, 4:1; Martyniak – Mazur 4:0, 4:1; Kowalik – Piotrowska 4:3 (6), 4:0; Skorupska – Pawłowska 4:0, 4:0.

Trzecia runda: Pawelska – Lesman 4:2, 4:0; Wróbel – Kołak 4:2, 4:0; Sybicka – Dyląg 4:1, 4:3 (5); Odrobina – Matusik 3:4 (1), 4:3 (4), 10:7; Wawrzkiewicz – H. Giżewska 4:0, 4:1; Husar – Kostecka 4:0, 4:0; Martyniak – Rajca 4:0, 4:2; Skorupska – Kowalik 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: Wróbel – Pawelska 4:3 (5), 4:2; Sybicka – Odrobina 4:2, 4:0; Husar – Wawrzkiewicz 1:4, 4:1, 11:9; Skorupska – Martyniak 4:2, 4:0.

Półinały: Wróbel – Sybicka 4:3 (7), 4:0; Husar – Skorupska 4:3 (6), 2:6, 11:9.

Finał: Wróbel – Husar 4:1, 4:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Jeż – bye; Ignasiak – Bąk 2:4, 4:2, 10:3; Nadała – Słodkiewicz 4:0, 4:0; (15) Wojewódzki – Lamch 4:3 (6), 4:2; (10) Masłowski – bye; Biegalski – Malicki 4:2, 4:1; A. Gajewski – R. Wieczorek 4:2, 4:0; (7) Miśkiewicz – bye; (3) Litwic – bye; Wandel – Drewa 4:2, 2:4, 11:9; Deda – Sadowski 4:0, 4:1; (14) Fletcher – Kurek 4:0, 4:3 (3); (12) P. Kowal – bye; Krawczyk – J. Mencwel 4:3 (5), 4:3 (3); Owramko – Mossakowski 4:3 (4), 4:2; (8) Tryjański – bye; (6) Kiełb – bye; Podczaszy – Kas 4:1, 1:4, 10:5; Allecou – Kobylnik 3:4 (4), 4:1, 10:8; (11) A. Kasperski – bye; (13) Gryglewski – G. Mencwel 4:0, 4:0; Szary – Walkowski 4:1, 4:0; Kwaśnica – Maciołek 4:0, 4:1; (4) Plenkiewicz – bye; (5) Błuś – bye; Bajdor – Nowaczewski walkower; Nawracała – Malanowski walkower; (9) Sarnowski – bye; (16) Kołodziej – D. Nowak 4:0, 4:0; Guziński – Kolasa 4:2, 4:3 (4); Płocharczyk – Mazur 4:1, 1:4, 10:8; (2) Stańczyk – bye.

Druga runda: Jeż – Ignasiak 4:0, 4:0; Wojewódzki – Nadała 0:4, 4:3 (5), 10:5; Biegalski – Masłowski 4:2, 3:4 (4), 10:7; Miśkiewicz – A. Gajewski 4:0, 4:0; Litwic – Wandel 4:1, 4:0; Deda – Fletcher 4:0, 4:2; P. Kowal – Krawczyk 4:2, 4:2; Tryjański – Owramko 4:0, 4:1; Kiełb – Podczaszy 4:3 (6), 4:1; A. Kasperski – Alleocu 2:4, 4:2, 10:6; Gryglewski – Szary 0:4, 4:3 (5), 12:10; Plenkiewicz – Kwaśnica 4:0, 4:1; Błuś – Bajdor 4:2, 4:0; Sarnowski – Nawracała 4:1, 4:2; Kołodziej – Guziński 4:1, 2:4, 13:11; Stańczyk – Płocharczyk 4:0, 4:0.

Trzecia runda: Jeż – Wojewódzki 4:2, 4:1; Miśkiewicz – Biegalski 4:0, 4:1; Litwic – Deda 4:0, 4:0; Tryjański – P. Kowal 4:1, 4:0; A. Kasperski – Kiełb 4:3 (2), 4:2; Plenkiewicz – Gryglewski walkower; Błuś – Sarnowski 4:1, 4:2; Stańczyk – Kołodziej 4:2, 4:0.

Ćwierćfinały: Jeż – Miśkiewicz 4:3 (4), 4:0; Tryjański – Litwic 1:4, 4:3 (4), 10:7; Plenkiewicz – A. Kasperski 4:2, 4:2; Błuś – Stańczyk 4:2, 4:0.

Półinały: Jeś – Tryjański 4:2, 4:0; Błuś – Plenkiewicz 4:2, 4:0.

Finał: Błuś – Jeż 1:4, 4:1, 15:13.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Piotrowska/Zembrzuska – Mrozkowiak/Taboła 4:2, 4:3 (4); Affelt/Kubicka – Z. Giżewska/Mazur 4:0, 4:0; Skorupska/Sybicka – Krześniak/Kusio 4:1, 4:1; Borowik/Odrobina – Pastuszyńska/Pietrzak 4:1, 4:2; Lisik/Rajca – Domaradzka/Niemcewicz 4:2, 4:2; Kołodziejska/Kozak – Buchalska/Wojtczyk 4:1, 4:2.

Druga runda: (1) Pawelska/Wróbel – Dróżdż/Kowalik 4:2, 4:0; Piotrowska/Zembrzuska – (8) Czugalińska/Martyniak 4:3 (5), 0:4, 10:8; (3) Matusik/Michta – Affelt/Lubicka 4:0, 4:2; Skorupska/Sybicka – (5) Husar/Kołak 4:2, 4:2; Borowik/Odrobina – (6) Bednarz/Drag walkower; (4) H. Giżewska/Wawrzkiewicz – Lisik/Rajca 4:2, 4:1; (7) Dyląg/Kostecka – Kołodziejska/Kozak 4:2, 4:0; (2) Biełus/Niemiec – Dudek/Lesman 4:1, 4:1.

Ćwierćfinały: Pawelska/Wróbel – Piotrowska/Zembrzuska 4:1, 4:2; Skorupska/Sybicka – Matusik/Michta 4:3 (2), 4:1; H. Giżewska/Wawrzkiewicz – Borowik/Odrobina 4:2, 4:1; Biełus/Niemiec – Dyląg/Kostecka 4:3 (11), 4:1.

Półinały: Pawelska/Wróbel – Skorupska/Sybicka 4:3 (3), 4:2; H. Giżewska/Wawrzkiewicz – Biełus/Niemiec 2:4, 4:0, 10:1.

Finał: Pawelska/Wróbel – H. Giżewska/Wawrzkiewicz 4:1, 4:0.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Mazur/Nawracała – Kolasa/Owramko 4:2, 0:4, 10:5; Gajewski/Masłowski – Mencwel/Mencwel 4:1, 4:2.

Druga runda: (1) Litwic/Stańczyk – Kobylnik/Kwaśnica 4:0, 4:0; Mazur/Nawracała – (6) Kołodziej/Wojewódzki 4:3 (6), 4:2; (3) Jeż/Tryjański – Allecou/Lamch 4:2, 4:0; (7) Mossakowski/Szary – Ignasiak/Kas 4:3 (4), 4:2; Biegalski/Deda – (8) Guziński/Kowal 4:1, 4:3 (5); (4) Kasperski/Miśkiewicz – Gajewski/Masłowski 4:1, 4:1; (5) Fletcher/Sarnowski – Drewa/Płocharczyk 4:0, 4:2; (2) Błuś/Plenkiewicz – Krawczyk/Maciołek 4:0, 4:0.

Ćwierćfinały: Litwic/Stańczyk – Mazur/Nawracała 4:0, 4:2; Jeż/Tryjański – Mossakowski/Szary 4:1, 4:1; Kasperski/Miśkiewicz – Biegalski/Deda 4:0, 4:0; Błuś/Plenkiewicz – Fletcher/Sarnowski 4:0, 4:0.

Półfinały: Jeż/Tryjański – Litwic/Stańczyk 3:4 (3), 4:1, 10:3; Błuś/Plenkiewicz – Kasperski/Miśkiewicz 4:3 (2), 2:4, 10:6.

Finał: Błuś/Plenkiewicz – Jeż/Tryjański 4:2, 4:1.

Kategoria: PZT

Partnerzy

Trener personalny Maciej Kowalski

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności