Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Zabrze Cup 2016 – wyniki turnieju kadetów

Na Górnym Śląsku rozgrywany był turniej kadetów (do lat 16) cyklu Tennis Europe.

W Zabrze Cup 2016 do półfinałów singla z Polaków awansowali Iza Kunat, Mateusz Skutella, Paweł Godek i Julian Radoń.

Po tytuły sięgnęli Kunat i Godek. W grze podwójnej triumfowali Piotr Galus i Maciej Ziomber.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Martemyanova – Rychlewska 6:2, 6:1; Saska – Habrych 6:3, 6:2; Hędrzak – Budova 7:5, 6:3; (6) Shetinina – Jeleń 6:2, 6:3; (4) Wierzbowska – Bobik 4:6, 6:2, 6:0; Niedźwieńska – Belasova 6:3, 5:7, 7:5; Pietras – N. Brunzlow 6:4, 6:2; (5) Kolodynska – Z. Rutkowska 6:2, 6:3; (8) Wędrocha – Filipecka 7:6 (6), 6:2; Ortega Redondo – Woźny 6:2, 6:4; M. Jaśkiewicz – Zając 6:1, 6:1; (3) Ondrejcekova – N. Chmielowska 6:3, 6:1; (7) Kareisova – Krygier 6:1, 6:1; K. Chmielowska – Bartusek 6:4, 6:0; Mironova – A. Nadajewska 7:5, 6:2; (2) Kunat – Derecka 6:0, 6:4.

Druga runda: Martemyanova – Saska 6:4, 6:2; Hędrzak – Shetinina 7:5, 6:1; Wierzbowska – Niedźwieńska 6:1, 6:1; Kolodynska – Pietras 6:2, 6:4; Wędrocha – Ortega Redondo 6:2, 6:1; Ondrejcekova – M. Jaśkiewicz 2:6, 6:2, 6:3; Kareisova – K. Chmielowska 6:2, 6:1; Kunat – Mironova 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Martemyanova – Hędrzak 6:2, 6:1; Kolodynska – Wierzbowska 6:3, 3:6, 6:3; Ondrejcekova – Wędrocha 6:4, 0:6, 6:4; Kunat – Kareisova 6:4, 6:2.

Półfinały: Martemyanova – Kolodynska 7:5, 6:1; Kunat – Ondrejcekova 6:1, 6:4.

Finał: Kunat – Martemyanova 4:6, 6:4, 6:3.

Finał debla: Martemyanova/Mironova – Wędrocha/Wierzbowska 6:0, 6:3.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) M. Adamek – Piekarek 6:1, 6:3; Wendelken – Kuczyński 6:3, 6:0; Stajszczak – M. Pawlicki 6:2, 6:4; (5) Jermar – Kielan 6:4, 6:2; (3) Ovcharenko – Kuś 6:4, 6:2; Wargocki – B. Andrzejczak walkower; Galus – Slachta 6:4, 6:3; (7) Skutella – Kasperski 6:3, 6:4; (8) Frankowski – Kaliszewski 0:6, 6:3, 6:2; Wajdemajer – Kazda 0:6, 6:4, 7:5; Ilnytskyy – Ziomber 1:6, 6:4, 6:2; (4) Godek – Woźniak 2:6, 6:3, 6:4; (6) Jurajda – Szpejankowski 7:6 (4), 6:4; Radoń – Rządkowski 6:2, 6:4; Śliwiński – Janosik 6:2, 6:4; (2) A. Kwiatkowski – Marciniak 3:6, 6:0, 6:2.

Druga runda: Wendelken – M. Adamek 6:4, 6:4; Jermar – Stajszczak 6:1, 6:1; Ovcharenko – Wargocki 6:1, 6:3; Skutella – Galus 7:5, 6:3; Frankowski – Wajdemajer 6:3, 6:1; Godek – Ilnytskyy 6:0, 6:2; Radoń – Jurajda 6:4, 6:2; A. Kwiatkowski 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Wendelken – Jermar 6:1, 6:3; Skutella – Ovcharenko 6:4, 7:6 (3); Godek – Frankowski 6:4, 6:1; Radoń – A. Kwiatkowski 6:1, 6:3.

Półfinały: Wendelken – Skutella 6:4, 5:7, 4:0 i krecz Mateusza; Godek – Radoń 6:2, 6:2.

Finał: Godek – Wendelken 1:6, 6:3, 6:4.

Finał debla: Galus/Ziomber – Frankowski/Wajdemajer 6:4, 6:1.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności