Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Osaka 7:6 (1), 1:6, 7:5; Gauff - Zidansek 6:3, 6:4; Jabeur - Osorio 6:3, 1:6, 6:3; Kenin - C. Garcia 6:3, 6:3; Alcaraz - De Jong 6:3, 6:4, 2:6, 6:2; S. Tsitsipas - Altmaier 6:3, 6:2, 6:7 (2), 6:4; Rublev - P. Martinez 6:3, 6:4, 6:3.

Aktywna Majówka z tenisem i badmintonem w Kórniku

Zapraszamy na aktywną majówkę z tenisem i badmintonem. Ze szkoleniami dla tych, którzy chcą grać lepiej, i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tenisem, w tym dla dzieci od 7 lat!

Aktywna Majówka z rakietą w dłoni na największym kompleksie kortów do tenisa i badmintona w Polsce?

Kompleks tenisowy w hotelu Rodan w Kórniku

Zapraszamy do urokliwego Kórnika, do kompleksu tenisowego w hotelu Rodan, gdzie spotykamy się już 30 kwietnia (sobota) i przez cały weekend majowy będziemy bawić się z rakietą i z piłką oraz podnosić nasze umiejętności.

Zajęcia będą prowadzone w 4-6 osobowych grupach, na różnych poziomach zaawansowania i każda grupa spędzi na korcie tenisowym z trenerem minimum 10 godzin w ciągu 4 dni.

Do tego będą możliwe indywidualne porady instruktorów odnośnie doskonalenia poziomu gry oraz dodatkowe gry i sparingi na krytych kortach. Skorzystamy również z doskonałej infrastruktury hotelowej i profesjonalnych kortów do badmintona, gdzie również będziemy się szkolić pod okiem trenera i grać do woli ze sparingpartnerami.

W chwilach przerw od tenisa czas również będzie zorganizowany – popływamy statkiem po Jeziorze Kórnickim, zobaczymy kwitnące magnolie w Arbotreum i przespacerujemy się promenadą Wisławy Szymborskiej.

Pobyt tenisowy obejmuje 3 noclegi z zakwaterowaniem w pokojach 2os, 3os oraz rodzinnych, a także obfite śniadania i różnorodne obiadokolacje, w tym integracyjny grill na polanie hotelu. Cały pakiet atrakcji w cenie 1390 zł/os. Hotel Rodan, Kórnik 30.04-03.05, szczegółowy program na stronie www.heyholiday.eu

Rezerwacje przez wyżej wymienioną stronę, a więcej informacji pod nr tel. 668686875.

Zapraszamy wszystkich miłośników i pasjonatów tenisa!

Kategoria: Art. spons.