Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Hurkacz - O'Connell 7:6 (5), 6:4; Medvedev - Sonego 3:6, 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - Mensik 7:6 (7), 1:0 i krecz Czecha; Humbert - A. Murray 6:2, 6:4; Bublik - Griekspoor 7:6 (8), 7:6 (2); Lehecka - Khachanov 6:7 (6), 7:6 (5), 6:4; Korda - Van de Zandschulp 6:1, 6:0; Rublev - Cazaux 6:4, 6:4; AUSTIN WTA 250: Y. Wang - Arango 6:2, 6:2.

Betcris już w Polsce – nowy legalny bukmacher!

Rynek zakładów bukmacherskich od czasu wprowadzenia ustawy hazardowej w 2017 roku stale się rozwija. Liczba podmiotów rośnie, a tym samym pojawia się więcej możliwości dla graczy, którzy mogą wybrać swojego ulubionego bukmachera z naprawdę szerokiego grona. Jak prezentuje się oferta Becris i możliwość wykorzystania bonusu powitalnego dla fanów tenisa?

Betcris w pigułce

Zanim przejdę do omówienia oferty bonusów bukmacherskich w Betcris, warto pochylić się nad ogólnym przedstawieniem Betcris Zakłady Bukmacherskie. Jest to firma o międzynarodowym doświadczeniu, która swoje początki datuje na 1985 rok, kiedy to otwarta została pierwsza placówka pod tym brandem na Dominikanie. Dla porównania najstarszy z polskich bukmacherów rozpoczął działalność siedem lat później. Już te liczby pokazują, że mowa tutaj o solidnej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

Betcris po tym, jak zbudował odpowiednią markę w Ameryce Północnej i Środkowej, stara się przenieść swoje doświadczenie, a także osiągnięcia na europejski rynek. Polska jest jednym z pierwszych krajów, w którym Betcris uzyskał licencję na przyjmowanie i udzielanie zakładów online. Co ciekawe, firma nie ubiegała się o licencje, a po prostu wykupiła ją od firmy MR BET. Po takim kroku wejście na Polski rynek okazało się możliwe. Betcris Zakłady Bukmacherskie swoją siedzibę mają w Gdyni przy ulicy Podolskiej.

Legalny bukmacher Betcris

Zakłady bukmacherskie Betcris dołączyły do grona legalnych operatorów, co jest pierwszą i najważniejszą informacją, którą muszą znać gracze na początku swojej przygody. W Polsce można obstawiać tylko u legalnych bukmacherów, czyli firm, które uzyskały licencję od Ministerstwa Finansów. Jest kilka warunków, które należy spełnić, aby przejść taki proces.

Po pierwsze, firma musi posiadać siedzibę na terenie Polski, co w przypadku Betcris jest spełnione. Główna placówka jest zarejestrowana w Gdyni. Po drugie, należy przestrzegać obowiązującego prawa w naszym kraju, a także nie można być wpisanym do Rejestru Domen Zakazanych, który został wprowadzony wraz z wejściem ustawy hazardowej w 2017 roku. Znajdują się tam strony nielegalnych bukmacherów, na które nie można wejść w Polsce bez użycia VPN.

Miano legalnego bukmachera to znakomita wiadomość nie tylko dla firmy, ale także graczy, którzy obecnie zgodnie z prawem mogą skorzystać z usług tego bukmachera i przekonać się, dlaczego zbudował on tak silną pozycję w krajach Ameryki.

Betcris – rejestracja i bonus powitalny?

Wiesz już o historii bukmachera Betcris, dlatego teraz pora, aby przejść do konkretów. Rejestracja w Betcris nie należy do skomplikowanych. Możliwe jest wykorzystanie opcji SZYBKIEJ REJESTRACJI, która pozwala na założenie konta bez dowodu osobistego! Jednak należy pamiętać, że jeśli w przyszłości będzie się chciało wypłacić zgromadzone na koncie bukmacherskim środki, konieczne będzie uzupełnienie rejestracji o pozostałe dokumenty.

Wszyscy legalni bukmacherzy, którzy uzyskali licencję Ministerstwa Finansów w Polsce, są zobowiązani do ochrony danych osobowych swoich klientów, dlatego też nie należy się obawiać, że podane przez nas dane w formularzu rejestracyjnym zostaną przekazane do innych podmiotów lub ujrzą światło dzienne.

Przy rejestracji zostaniemy poproszeni o standardowe dane, których wymagają inni bukmacherzy, należą do nich: PESEL, miejsce zamieszkania, imię i nazwisko, skan dowodu osobistego lub ewentualnie paszportu. Nie ma się czego obawiać, są to normalne procedury związane z założeniem konta bukmacherskiego.

W przypadku szybkiej rejestracji możliwe będzie sprawdzenie oferty bukmachera, jednak nie wszystkie funkcje będą dla nas dostępne. Pełnię możliwości poznamy dopiero po przejściu na konto stałe.

Oferta na tenis w Betcris!

Nie ma wątpliwości, że jednym z najważniejszych elementów, na który należy zwrócić uwagę, jest oferta tenisowa. Betcris dopiero wystartował w Polsce, jednak widać, że firma odpowiednio przygotowała się do tego startu. W ofercie tenisowej znajduje się naprawdę sporo rozszerzeń. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z zakładów na mniej popularne turnieje, co na polskim rynku wcale nie jest standardem.

Na pierwszy rzut oka muszę przyznać, że pod tym kątem bukmacher Betcris znajduje się już w czołówce zakładów bukmacherskich pod względem oferty na tenis. Obecnie większość polskich bukmacherów koncentruje się głównie na turniejach Wielkiego Szlema, a także imprezach, w których startuje Iga Świątek i Hubert Hurkacz, natomiast tutaj dostępne są również mniej popularne turnieje, na przykład rangi ITF czy Challenger.

Sprawdź też najnowsze informacje o – US OPEN.

Co dokładnie można obstawiać, jeśli zdecyduje się na założenie konta w Betcris? Oferta różni się w zależności od turnieju, ponieważ im bardziej niszowe rozgrywki, tym mniej możliwości przygotowali legalni bukmacherzy. Można powiedzieć, że to taki standard na polskim, ale również tym zagranicznym. W Betcris przede wszystkim możliwe jest obstawienie zwycięzcy meczu, konkretnego seta, dokładnego wyniku, handicapy setowe i gemowe, under/over gemów – oferta jest naprawdę solidnie przygotowana, ale najlepiej, jeśli chętne osoby przekonają się o tym same! 

Właśnie w tenisie możliwe jest wykorzystanie oferowanego Betcris kod promocyjny na start, o którym więcej w kolejnym nagłówku.

Betcris kod promocyjny – legalny?

Betcris kod promocyjny to jeden z najistotniejszych elementów w ofercie bukmachera. Dlaczego? Większość graczy na polskim rynku zakładów bukmacherskich bardziej niż na liczbie zakładów koncentruje się na tym, co przygotował dany operator na start. Jakość bonusów powitalnych u polskich bukmacherów znacząco się różni, jednak można powiedzieć, że punktem wspólnym są elementy składowe.

Obecnie na polskim rynku dominują bonusy od depozytu, czyli standardowe promocje, które nie mają skomplikowanych warunków. W takim przypadku możemy otrzymać bonus od swojej wpłaty, którym należy odpowiednio obrócić, aby wypłacić środki. Do jego otrzymania kluczowy jest Betcris kod promocyjny.

Drugą opcją jest dość często widziany cashback, czyli tak zwany zakład bez ryzyka. Na czym polega ten rodzaj bonusu bukmacherskiego? Mowa o opcji zagrania kuponu, który zostanie zabezpieczony w przypadku porażki i wpłacone przez gracza środki zostaną zwrócone na konto główne lub też bonusowe.

W Betcris kod promocyjny dostępne dla chętnych są również freebety, czyli darmowe zakłady, które nie wymagają od gracza konkretnych działań. Możliwe jest otrzymanie środków, które na start pozwalają na przetestowanie bukmachera i ocenienie, czy warto zostać u niego na dłużej. Widać, że już po starcie legalny bukmacher postawił na ten rodzaj promocji, które pojawiają się w dedykowanych sportach. Można się spodziewać, że w przypadku najważniejszych imprez tenisowych pojawią się dostępne freebety dla fanów tenisa!

Oferta bonusów bukmacherskich w Betcris zmienia się co jakiś czas dlatego, jeśli chcesz, zaglądaj regularnie do sekcji promocji, aby nie przegapić najważniejszych ofert i wydarzeń. Porównując propozycje, które są dostępne u innych bukmacherów, muszę przyznać, że Betcris już na start ma jeden z najlepszych bonusów bukmacherskich, a to dopiero początek. Możliwe, że firma w kolejnych miesiącach będzie ulepszać swoją ofertę, a to sprawi, że Betcris kod promocyjny będzie najlepszy na polskim rynku! Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące legalności oferowanych przez bukmacherów bonusów powitalnych można znaleźć na stronie internetowej Ministra Finansów lub odnaleźć w ustawie hazardowej obowiązującej na terytorium Polski. Najłatwiej sprawdzisz, je klikając w link – [SPRAWDŹ].

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Obstawianie zakładów wzajemnych jest możliwe po ukończeniu 18 lat.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betcris.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 19.12.2019 r. o nr PS4.6831.1.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie .com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

Kategoria: Art. spons.