Polski Tenis

WYNIKI

OSTRAWA: Sabalenka - Sorribes Tormo 0:6, 6:4, 6:0; Brady - V. Kudermetova 6:7 (5), 6:3, 6:1; Azarenka - E. Mertens 6:4, 6:1; Sakkari - Jabeur 3:6, 6:3, 6:1; KOLONIA: A. Zverev - Mannarino 6:4, 6:7 (5), 6:4; Schwartzman - Davidovich Fokina 2:6, 7:6 (3), 6:1; Sinner - G. Simon 6:3, 0:6, 6:4; ANTWERPIA: De Minaur - Giron 6:3, 6:0; Humbert - L. Harris 6:3, 7:6 (2); Evans - Khachanov 3:6, 7:6 (7), 6:4; Dimitrov - Raonic walkower.

Boris Becker w projekcie Top Level Tennis

Boris Becker nagra na warszawskich kortach 10 odcinków kursu.

Brzmi abstrakcyjnie? W żadnym wypadku. Niemiec spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej, a przez kolejne dwa dni będzie nagrywał na korcie w Warszawie. 

Wszystko w ramach globalnego projektu Top Level Tennis – platformy sprzedaży kursów online gwiazd tenisa.

Od 1 czerwca pełną parą ruszył globalny projekt platformy sprzedażowej, dotyczącej videoszkoleń motywacyjno-edukacyjnych z tenisa –  TopLevelTennis.com. Gwiazdami, które na starcie można obejrzeć w ramach dziesięciu kilkunastominutowych odcinków, są Dominika Cibulkova oraz Urszula Radwańska.

Wraz z rozwojem projektu dostępne będą też legendy tenisa, takie jak wspomniany wyżej Boris Becker (legenda tenisa, mistrz wielkoszlemowy jako tenisista i następnie jako trener), Brad Gilbert (trener m.in. Andre Agassiego, Andy’ego Roddicka i Andy’ego Murraya), Marco Panichi (trener przygotowania fizycznego Novaka Djokovicia) czy Wolfgang Thiem (ojciec i trener Dominika Thiema).

Niemiecka legenda tenisa pojawiła się w Warszawie w środę, aby zapowiedzieć dwudniowe nagrywanie 10 odcinków kursu online z zakresu tenisa. Wraz z dwoma polskimi młodymi i zdolnymi tenisistami Boris Becker pokaże jak poprawnie należy wykonywać pojedyncze zagrania. Wszystkie wskazówki przeplatane będą opowieściami z życia Borisa Beckera lub przykładami z jego historii na kortach. Jeden odcinek będzie w całości poświęcony magii tenisa, czyli dyscyplinie łączącej nie tylko wiele pokoleń, ale również fanów z każdego położenia geograficznego. Wszystko – oczywiście – okraszone anegdotami, których Boris Becker jest nieoficjalnym królem.

TopLevelTennis.com S.A. to w całości polska spółka notowana na giełdzie NewConnect. Pomysłodawcami projektu są byli tenisiści – Tomasz Mrozowski oraz Artur Górski. Panowie mają za sobą wieloletnie doświadczenie tenisowe, co tłumaczy niezwykła znajomość rynku oraz możliwość dotarcia do największych gwiazd światowego tenisa. Co najważniejsze – spółka od momentu przejęcia – notuje ciągłe wzrosty cen akcji. Jest to dowód na rosnące aspiracje i zainteresowanie projektem Top Level Tennis.

– Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z takimi gwiazdami światowego formatu jak Dominika Cibulkova, Boris Becker czy Urszula Radwańska. Każda z tych gwiazd oferuje coś innego – pokazuje tenis od swojej własnej strony. Wspólnym mianownikiem jest propagowanie gry w tenisa i zarażanie nim ludzi na całym świecie – mówi Tomasz Mrozowski, prezes spółki TopLevelTennis.com S.A.

– Tym bardziej cieszymy się, że robią to najlepsi w swoim fachu. Nic tak nie motywuje jak przykłady z życia zwycięzców wielkoszlemowych turniejów – dodaje Artur Górski, wiceprezes. Jakie są dalsze plany? Po nagraniach z udziałem Borisa Beckera przyjdzie czas na produkcje odcinków – planowana publikacja kursu mierzona jest na sierpień 2020. Kolejną gwiazdą, stojącą w kolejce do nagrywań, jest Wolfgang Thiem – ojciec trzeciej rakiety na świecie – Dominika Thiema.

Kategoria: Biznes

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności