Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Paolini - Kalinskaya 4:6, 7:5, 7:5; RIO DE JANEIRO ATP 500: F. Cerundolo - Lajovic 3:6, 6:4, 6:4; Baez - Monteiro 6:4, 1:6, 6:2; Norrie - Seyboth Wild 6:1, 3:6, 6:2; Navone - Fonseca 2:6, 6:3, 6:3; DOHA ATP 250: Khachanov - Mensik 7:6 (12), 6:4; LOS CABOS ATP 250: Thompson - A. Zverev 7:5, 4:6, 7:6 (2); Ruud - S. Tsitsipas 6:4, 7:6 (4).

Boris Becker w projekcie Top Level Tennis

Boris Becker nagra na warszawskich kortach 10 odcinków kursu.

Brzmi abstrakcyjnie? W żadnym wypadku. Niemiec spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej, a przez kolejne dwa dni będzie nagrywał na korcie w Warszawie. 

Wszystko w ramach globalnego projektu Top Level Tennis – platformy sprzedaży kursów online gwiazd tenisa.

Od 1 czerwca pełną parą ruszył globalny projekt platformy sprzedażowej, dotyczącej videoszkoleń motywacyjno-edukacyjnych z tenisa –  TopLevelTennis.com. Gwiazdami, które na starcie można obejrzeć w ramach dziesięciu kilkunastominutowych odcinków, są Dominika Cibulkova oraz Urszula Radwańska.

Wraz z rozwojem projektu dostępne będą też legendy tenisa, takie jak wspomniany wyżej Boris Becker (legenda tenisa, mistrz wielkoszlemowy jako tenisista i następnie jako trener), Brad Gilbert (trener m.in. Andre Agassiego, Andy’ego Roddicka i Andy’ego Murraya), Marco Panichi (trener przygotowania fizycznego Novaka Djokovicia) czy Wolfgang Thiem (ojciec i trener Dominika Thiema).

Niemiecka legenda tenisa pojawiła się w Warszawie w środę, aby zapowiedzieć dwudniowe nagrywanie 10 odcinków kursu online z zakresu tenisa. Wraz z dwoma polskimi młodymi i zdolnymi tenisistami Boris Becker pokaże jak poprawnie należy wykonywać pojedyncze zagrania. Wszystkie wskazówki przeplatane będą opowieściami z życia Borisa Beckera lub przykładami z jego historii na kortach. Jeden odcinek będzie w całości poświęcony magii tenisa, czyli dyscyplinie łączącej nie tylko wiele pokoleń, ale również fanów z każdego położenia geograficznego. Wszystko – oczywiście – okraszone anegdotami, których Boris Becker jest nieoficjalnym królem.

TopLevelTennis.com S.A. to w całości polska spółka notowana na giełdzie NewConnect. Pomysłodawcami projektu są byli tenisiści – Tomasz Mrozowski oraz Artur Górski. Panowie mają za sobą wieloletnie doświadczenie tenisowe, co tłumaczy niezwykła znajomość rynku oraz możliwość dotarcia do największych gwiazd światowego tenisa. Co najważniejsze – spółka od momentu przejęcia – notuje ciągłe wzrosty cen akcji. Jest to dowód na rosnące aspiracje i zainteresowanie projektem Top Level Tennis.

– Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z takimi gwiazdami światowego formatu jak Dominika Cibulkova, Boris Becker czy Urszula Radwańska. Każda z tych gwiazd oferuje coś innego – pokazuje tenis od swojej własnej strony. Wspólnym mianownikiem jest propagowanie gry w tenisa i zarażanie nim ludzi na całym świecie – mówi Tomasz Mrozowski, prezes spółki TopLevelTennis.com S.A.

– Tym bardziej cieszymy się, że robią to najlepsi w swoim fachu. Nic tak nie motywuje jak przykłady z życia zwycięzców wielkoszlemowych turniejów – dodaje Artur Górski, wiceprezes. Jakie są dalsze plany? Po nagraniach z udziałem Borisa Beckera przyjdzie czas na produkcje odcinków – planowana publikacja kursu mierzona jest na sierpień 2020. Kolejną gwiazdą, stojącą w kolejce do nagrywań, jest Wolfgang Thiem – ojciec trzeciej rakiety na świecie – Dominika Thiema.

Kategoria: Biznes