Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART ATP 250: Musetti - Koepfer 6:7 (9), 7:6 (5), 63 Tiafoe - Hanfmann 7:5, 7:6 (5); Bublik - Medjedovic 6:1, 7:6 (4); Draper - Giron 6:4, 3:6, 6:3;  'S-HERTOGENBOSCH ATP 250: Brouwer - Mannarino 6:3, 6:3; Griekspoor - McDonald 6:3, 7:6 (5); Humbert - Fils 6:3, 7:6 (1).

Biznes

Iga Świątek zajmuje 58. miejsce w rankingu wartości marketingowej wśród sportowców

Firma „SportsPro” przygotowało zestawienie 125 najlepszych sportowców świata pod względem marketingowym. Pod uwagę brano siłę marki, zasięg rynkowy i ekonomiczne aspekty.

W zaszczytnym gronie znaleźli się oczywiście Iga Świątek i Robert Lewandowski. Zaskoczeniem jest dopiero 58. pozycji wiceliderki rankingu WTA. „Lewy” zajmuje 16. miejsce. 

Tenis. Iga Świątek globalną ambasadorką Infosys

– Bardzo się cieszę, że dołączam do Infosys jako globalna ambasadorka. Wspólnie będziemy pracować nad wykorzystaniem technologii do ulepszenia mojej gry, ale i nad projektami poza kortem, które pomogą nam pozytywnie wpływać na społeczności potrzebujące wsparcia – poinformowała Iga Świątek.

Infosys to przedsiębiorstwo z branży IT z siedzibą w Bengaluru w Indiach. Ambasadorem firmy jest też idol Polki – Hiszpan Rafael Nadal. 

Tenis. Iga Świątek spotkała się z Rogerem Federerem

Iga Świątek, Roger Federer i Ben Shelton pojawili się na Fort Greene Tennis Courts na Brooklynie w Nowym Jorku na wydarzeniu zorganizowanym przez szwajcarską firmę On, zajmującą się odzieżą sportową.

Polka jest pierwszą kobietą, która związała się z On (w marcu 2023 roku), w której od czterech lat udziały ma Federer. Ambasadorzy firmy spotkali się z młodzieżą, dla których spotkanie z mistrzami było wielkim przeżyciem

Tenis. Iga Świątek nową globalną ambasadorką marki Visa

Iga Świątek dołączyła do Team Visa, jako globalna ambasadorka marki. Wpisuje się to w długofalowe zaangażowanie organizacji we wspieranie inspirujących sportowców.

– Cały świat miał okazję przekonać się o ogromnym talencie, jaki Iga Świątek pokazała już na wczesnym etapie swojej kariery, dlatego z dumą witamy ją w Team Visa, doceniając wartości, które sobą reprezentuje – powiedział Frank Cooper III, Chief Marketing Officer marki.

Tenis. Iga Świątek została ambasadorką Porsche

Iga Świątek (1 WTA) dołączyła do grona Przyjaciół marki Porsche w Polsce. 

– Tak, tak… Po drugiej wygranej w Stuttgarcie wielu z Was pisało, że może to dobry moment, aby rozpocząć współpracę z Porsche i że wydaje się to bardzo naturalne dla mnie, bo lubię jeździć i widać, ile sprawia mi to radości – napisała Polka w mediach społecznościowych. 

Tenis. Iga Świątek i jej team mają swój napój OSHEE

Igą Świątek wraz ze swoim sztabem: Darią Abramowicz, Tomaszem Wiktorowskim i Maciejem Ryszczukiem wzięli udział w konferencji prasowej marki OSHEE.

Zaprezentowano nowy spot OSHEE & Iga Team. Premierę miały także dwie nowe wody witaminowe z wodą kokosową, które powstały w ramach współpracy OSHEE i teamu Igi.

Tenis. Iga Świątek rozpoczęła współpracę z marką OSHEE

Liderka rankingu WTA Iga Świątek w lutym rozpoczęła partnerstwo z polską marką OSHEE, producentem napojów izotonicznych i żywności funkcjonalnej.

– Na testowanie wytypowanych dla mnie produktów poświęciłam sporo czasu i po konsultacjach z moim zespołem włączyłam je do diety – poinformowała w mediach społecznościowych tenisistka.

Hala tenisowa w miejscowości Szczecin

Atrakcyjna nieruchomość o charakterze sportowo-rekreacyjnym, położona w Szczecinie ul. Dąbska11A. W skład obiektu wchodzą: trzy pełnowymiarowe korty tenisowe, kręgielnia oraz hostel.

Obiekt obecnie jest w pełni wykorzystywany, odbywają się treningi tenisa, organizowane są turnieje. Nieruchomość będzie można nabyć na licytacji. 

Najbardziej innowacyjna linia tenisowa w historii ASICS

Marka ASICS przedstawia najbardziej innowacyjną linię produktów do tenisa ziemnego w swojej historii. W jej skład wchodzą buty COURT FF3, GEL-RESOLUTION 9, a także zaawansowana technicznie odzież.

Kolekcja powstała pod nadzorem specjalistów z Instytutu Sportu i Nauki w Kobe, gdzie każdy nowy produkt jest rygorystycznie testowany zgodnie z 4 zasadami filozofii projektowania marki: testy sportowców, rzemiosło, badania biomechaniczne i zrównoważone innowacje.

Niesamowite kolory akrylowej nawierzchni tenisowej Laykold w Ustroniu

Kolejny projekt akrylowej nawierzchni tenisowej Laykold zakończony. Tym razem to 578 m2 nawierzchni w niesamowitych kolorach Royal Purple oraz Grass Green w Ustroniu.

Prywatny kryty kort tenisowy otrzymał nawierzchnię amortyzowaną Laykold Masters 5 na 4 mm macie gumowej z klasyfikacją ITF – medium.

Nieruchomość komercyjna w miejscowości Szczecin

Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o charakterze komercyjnym, położoną w Szczecinie przy ul. Dąbskiej.

Drugi termin licytacji komorniczej został wyznaczony na dzień 19.10.2022 roku na godz. 11.00 i odbędzie się w siedzibie Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie przy ul. Rydla 65 (pok. nr 03).

Tenis. Retoping nawierzchni kortów tenisowych

Laykold to nie tylko nowe korty tenisowe, ale również retoping nawierzchni właściwej. Na taki krok zdecydowali się właściciele Klubu Tenisowego Warszawianka.

Nowe nawierzchnie akrylowe Laykold – w kolorach Light Blue i Grass Green – zostały zainstalowane na czterech kortach krytych. Zapraszamy do testowania obiektu w stolicy.

Tenis. W Krakowie powstał prywatny kort z nawierzchnią akrylową LAYKOLD

Tenisowe nawierzchnie akrylowe LAYKOLD to nie tylko duże, komercyjne realizacje, ale również świetny sposób na zaaranżowanie niewielkich przestrzeni prywatnych.

Świetnym przykładem jest poniższa realizacja prywatnego kortu tenisowego w Krakowie, który udało się wkomponować w niewielką wolną przestrzeń przy posesji właściciela.