Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Emocjonujący weekend w turniejach Polskiej Ligi Tenisa

W turniejach Polskiej Lidze Tenisa w miniony weekend rywalizowało ponad 180 zawodników. 

Kobiety walczyły w Bydgoszczy, Łomiankach Wrocławiu i Gdańsku. Drugoligowcy grali ponadto w Piekarach Śląskich, Częstochowie, Kielcach, Luboniu, Rzeszowie i Warszawie. W pięciu miastach startowali zawodnicy 45+.

Drugi skalp Magdaleny Żurek

W czterech miastach rywalizowały panie. W aż trzech przypadkach zwyciężczyni cieszyła się z triumfu po raz pierwszy.

W Bydgoszczy zwyciężyła Magdalena Żurek, nowa liderka rankingu. Dla niej był to drugi triumf w PLT. W Łomiankach wygrała Agata Cieślikowska.

We Wrocławiu najlepsza okazała się bowiem debiutująca w organizacji Maria Pitura. Natomiast w Gdańsku brylowała Katarzyna Olczak. 

Wyniki i relacje z turniejów PLT Kobiet

Najlepsze zawodniczki turnieju w Bydgoszczy

Fenomenalny weekend Wojciecha Zalewskiego

To był niezwykle emocjonujący i pracowity weekend dla graczy Polskiej 2. Ligi Tenisa. Część z nich zagrała nawet w dwóch turniejach, by gonić rywali w rankingu.

W Łomiankach i Warszawie wygrał Wojciech Zalewski. Dokonał rzadkiej sztuki. Nie zdołał jednak awansować na pierwsze miejsce w rankingu, gdyż w Bydgoszczy triumfował lider Marcin Szendryk. 

W Gdańsku najlepszy był Michał Woźniak. W Rzeszowie zwyciężył Norbert Dziukiewicz, a we Wrocławiu najskuteczniejszy był Arkadiusz Śliwiński. 

W Luboniu pierwsze miejsce zajął Michał Pawlak, a w Kielcach piąty tytuł w PLT zdobył Marcin Struski. W Częstochowie wygrał Piotr Makowski, a w Piekarach Śląskich pierwszy moment chwały w rozgrywkach miał Piotr Surowiec.  

Bartosz Hys i Wojciech Zalewski

Wyniki i relacje z turniejów w 2. Lidze PLT

Dwóch nowych mistrzów

W pięciu miastach w całej w Polsce rozegrane zostały turnieje kategorii PLT 45+. Mamy nowych triumfatorów.

Świetnie w Częstochowie spisał się Bolesław Bednarczuk, który w finale pokonał Marka Stochaja. W Kielcach rywalom nie dał żadnych szans Andrzej Folfas.

We Wrocławiu zwyciężył Krzysztof Sobol. W Warszawie triumfował Dariusz Koch, a w Luboniu pierwszy był Grzegorz Mularczyk. 

Wyniki i relacje z turniejów PLT 45+

Krzysztof Sobol i Radosław Grobelski
Kategoria: PLT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności