Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Muguruza - Martincova 6:4, 4:6, 6:3; Sabalenka - Tomljanovic 7:6 (2) 4:6, 6:1; Alexandrova - Kalinina 6:4, 6:1; TENERYFA WTA 250: Schmiedlova - Cristian 6:2, 7:5; Osorio Serrano - Svitolina 5:7, 6:3, 6:2; Eikeri/Perez - Piter/Voracova 5:7, 6:3, 10:3; MOSKWA ATP 250: Coria - Kachmazov 6:2, 5:7, 6:2; McDonald - Nishioka 6:3, 6:4.

PLT

Podsumowanie weekendowych turniejów Polskiej Ligi Tenisa

Za nami niezwykle emocjonujący weekend z Polską Ligą Tenisa. Na kortach działo się bardzo wiele, a główni faworyci i dotychczasowi dominatorzy nie mieli łatwego życia.

Tenisiści rywalizowali w Tarnowie, Gdańsku, Opolu, Bydgoszczy i Warszawie w trzech kategoriach (2. liga, PLT 45+ i PLT kobiet).

Podsumowanie weekendowych turniejów PLT

Wiele pięknych zagrań, emocjonujących meczów i ciekawych rozstrzygnięć – za nami kolejny weekend z największą federacją tenisową dla amatorów – Polską Ligą Tenisa.

W sobotę graczy gościli: Gdańsk, Rzeszów, Kołobrzeg, Oleśnica i Opole, a w niedzielę zawody odbyły się w Rzeszowie, Opolu, Otwocku i Kołobrzegu.

Podsumowanie weekendowych turniejów PLT

Gracze Polskiej Ligi Tenisa rywalizowali w siedmiu miejscowościach. Najwięcej emocji dostarczyły rozgrywki 2. Ligi gdzie w weekend poznaliśmy aż siedmiu nowych mistrzów.

W tych rozgrywkach często bywa tak, że gracze zdobywają po dwa tytuły w tygodniu. Tym razem jednak tylko Adam Jaworski zdecydował się na próbę wygrania dwóch imprez.

Podsumowanie weekendowych turniejów Polskiej Ligi Tenisa

W turniejach Polskiej Lidze Tenisa w miniony weekend rywalizowano na czterech poziomach rozgrywkowych. 

Zmagania w PLT Kobiet nabierają coraz większego tempa. Panie walczyły w trzech miejscowościach: Wrocławiu, Kołobrzegu i Wieliczce. To był bardzo udany weekend w tej kategorii.

Turniej Tenis by Dawid Cup VI w połowie sierpnia w Poznaniu

Rozpoczęły się zapisy do szóstej edycji Tenis by Dawid Cup, czyli jednego z największych turniejów amatorskich w kraju. Patronem zmagań jest nasz portal. 

Będzie to druga edycja pod egidą Polskiej Ligi Tenisa, a zawodnicy w dniach 14-15 sierpnia w Poznaniu będą rywalizować w ramach I i II ligi rozgrywek tej federacji.  

Kolejne turnieje Polskiej Ligi Tenisa za nami

W turniejach Polskiej Lidze Tenisa w miniony weekend rywalizowały dziesiątki zawodników. Pierwszoligowcy grali w Barlinku. 

W drugiej lidze zmagania odbyły się w Barlinku, Wrocławiu, Sopocie, Chorzowie, Opolu i Kozach. Gracze powyżej 45 lat walczyli w Opolu, Barlinku i Sopocie. Panie rywalizowały za to tylko w Barlinku.

Puchar Polskiej Ligi Tenisa: Sanok zdobyty przez Filara!

Turniej eliminacyjny Pucharu Polskiej Ligi Tenisa w Sanoku spełnił oczekiwania i przyniósł wiele kapitalnych meczów. Zwycięzca mógł być tylko jeden i został nim faworyt bukmacherów – Karol Filar.

Zgodnie z regulaminem na starcie mógł stanąć każdy gracz posiadający licencję organizacji – bez względu na wiek i przeszłość zawodniczą.

Paweł Lipka zwycięzcą turnieju Polskiej Ligi Tenisa w Olsztynie

W czerwcu Paweł Lipka okazał się najlepszy podczas Wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa w Gdyni.

Od tego czasu nie pojawiał się na kortach PLT, ale jego powrót w miniony weekend w Olsztynie pokazał, że nie stracił nic ze swojej mistrzowskiej dyspozycji.

Emocjonujący weekend w turniejach Polskiej Ligi Tenisa

W turniejach Polskiej Lidze Tenisa w miniony weekend rywalizowało ponad 180 zawodników. 

Kobiety walczyły w Bydgoszczy, Łomiankach Wrocławiu i Gdańsku. Drugoligowcy grali ponadto w Piekarach Śląskich, Częstochowie, Kielcach, Luboniu, Rzeszowie i Warszawie. W pięciu miastach startowali zawodnicy 45+.

Tenis. Mistrzostwa PLT na trawie w Michałówku

Weekend 3-4 lipca przejdzie do historii Polskiej Ligi Tenisa. Po raz pierwszy w historii federacji rozegrany zostanie turniej na prawdziwej trawie. 

W Michałówku koło Łowicza będzie można spróbować swoich sił na tej rzadko spotykanej i unikalnej nawierzchni. Tam do startu w Wimbledonie przygotowywali się polscy tenisiści. Rozegrano tam też turniej ITF juniorów. 

Rozstrzygnięto Wiosenne Mistrzostwa Polskiej Ligi Tenisa

Wraz z początkiem wakacji Polska Liga Tenisa ostatecznie zamyka wiosenne rozgrywki i pełną parą rusza ze zmaganiami letnimi. Przez cały okres wypoczynkowy będzie się wiele działo, a początek już w najbliższy weekend.

W dniach 19-20 czerwca na kortach Arki Gdynia rozegrano Ogólnopolski Finał Wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa.

Ogólnopolski Finał Wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa

Przychodzi taki czas w kalendarzu Polskiej Ligi Tenisa, że wszyscy najlepsi zawodnicy spotykają się w jednym miejscu i rywalizują na najwyższym z możliwych poziomów. Takie właśnie zmagania w Gdyni rozpoczynają się już w najbliższą sobotę.

W zawodowym kalendarzu tenisowym są turnieje wielkoszlemowe, które mają większą wagę od pozostałych.

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności