Polski Tenis

WYNIKI

HAMBURG ATP 500:  Zverev - De Jong 6:2, 6:2; Darderi - Shevchenko 6:3, 2:6, 6:3; F. Cerundolo - Marterer 6:0, 6:2; P. Martinez - Blanchet 6:4, 0:6, 7:5; GSTAAD ATP 250: Fognini - Varillas 3:6, 7:6 (5), 7:5; Etcheverry - Van de Zandschulp 6:2, 2:6, 6:3; BASTAD ATP 250: Monteiro - Ruud 6:3, 6:3; Carballes Baena - Yevseyev 2:6, 6:3, 6:2; BUDAPESZT WTA 250: Sasnovich - Timofeeva 6:3, 6:4; Lamens - Monnet 6:4, 6:0; Avanesyan - Masarova 2:6, 7:5, 6:1.

PLT

Fuksiarz został partnerem Polskiej Ligi Tenisa

Partnerem Polskiej Ligi Tenisa został legalny w Polsce bukmacher – Fuksiarz.pl. Będzie można obstawiać wyniki turniejów, lig, Drużynowych Mistrzostw PLT oraz wybranych meczów!

Wybrane rozgrywki PLT będą pojawiać się co piątek w ofercie bukmachera. Współpraca rozpocznie się podczas Final Four DMP PLT (25 i 26 listopada na kortach Europejskiego Centrum Tenisa w Mysiadle pod Warszawą).

Jedziemy grać w tenisa do Włoch. Zgłoś się na marcowy PLT Italian Camp!

Masz dość ponurej zimy w polskim wydaniu? Lubisz grać w tenisa na świeżym powietrzu i chcesz szkolić swoje umiejętności pod okiem fachowców?

A może wolisz dobrze zjeść i miło spędzić czas w towarzystwie innych amatorów tenisa? Mamy dla Ciebie dobrą nowinę. Już 26 marca ruszamy do słonecznych Włoch na PLT Italian Camp – pierwszy w historii integracyjny wyjazd dla miłośników „białego sportu”. 

Wkrótce rusza Deblowa i Mikstowa Polska Liga Tenisa

Już w maju zostanie ogłoszony kalendarz turniejów deblowych i mikstowych w największej lidze tenisowej dla amatorów w kraju. Poznaliśmy wstępny plan rozgrywek.

Deblowa Polska Liga Tenisa i Mikstowa Polska Liga Tenisa w sezonie 2022 doczekają się swojego debiutu. Wiemy, że jest wielu chętnych na grę w obu wspomnianych kategoriach.

Podsumowanie turniejów Polskiej Ligi Tenisa

Pięknie rozkręca się nam ten sezon! W Płocku byliśmy świadkami niezwykłych emocji, a w 1. Lidze sensacyjnie było już od samego rana.

Z kolei w 2. Lidze oglądaliśmy rewelacyjnego debiutanta. Zwycięski początek sezonu zaliczył także krakowski stomatolog. Rzadko zdarza się też aby na jednym turnieju spotkało się trzech krajowych Mistrzów PLT.

Licencja Polskiej Ligi Tenisa na cały sezon 2022 tylko 99 złotych!

Największa liga tenisowa w Polsce zaprasza do gry w sezonie 2022 na swoim poziomie umiejętności.

To ostatnie dni promocji, gdy licencje Polskiej Ligi Tenisa można nabyć za jedyne 99 złotych na cały przyszły rok. Są one unikalne i upoważniają do gry we wszystkich kategoriach ogólnopolskich rozgrywek.

Bohaterowie sezonu 2021 w Polskiej Lidze Tenisa

Podczas uroczystej Gali Mistrzów Polskiej Ligi Tenisa w Katowicach przyznano nagrody dla osób, które najmocniej wyróżniały się w zakończonym sezonie.

Docenieni zostali nie tylko gracze, ale także osoby organizujące turnieje, a nawet kibice. Nowy sezon ruszy już 6 stycznia 2022 roku.

Bohaterowie weekendu w Polskiej Lidze Tenisa

Emocje po weekendowych turniejach opadają bardzo powoli. Nie ma się co dziwić bowiem w ten weekend działo się wyjątkowo dużo.

Wydarzeniami z Poznania, Rudawy i Smolca spokojnie można obdzielić kilka innych dni turniejowych. A kto zasłużył na wyróżnienia? – m.in. Mateusz Lewandowski, Michał Smoła i Roman Miś.

Polska Liga Tenisa. Podsumowanie weekendowych turniejów

Gracze występujący w czterech kategoriach mieli w andrzejkowy weekend okazję, żeby ostatki spędzić na kortach tenisowych w ramach rywalizacji w Polskiej Lidze Tenisa.

Pierwszoligowy swoją rywalizację toczyli w Chorzowie. Najlepiej wypadł w niej Jan Zasada, który triumfował we wszystkich meczach. 

Podsumowanie weekendowych turniejów Polskiej Ligi Tenisa

Za nami wyjątkowo długi weekend z Polską Ligą Tenisa. Rywalizacja tym razem trwała aż trzy dni, a wszystko dzięki wypadającemu 11 listopada świętu niepodległości.

Zawodnicy rywalizowali w Stalowej Woli (kolejna edycja popularnych zmagań Tenis by Dawid), Koszalinie, Kielcach, Warszawie i Lesznie. 

Podsumowanie weekendowych turniejów Polskiej Ligi Tenisa

Kilka odkryć, sporo niespodzianek, ale też zwycięstwa faworytów – sporo działo się w Polskiej Lidze Tenisa.

Listopad zaczął się bardzo intensywnie dla graczy PLT. W pierwszy weekend tego miesiąca turnieje rozgrywały się w 7 miejscowościach. Niektórzy zawodnicy spali w samochodzie, byleby dwukrotnie zmierzyć się z rywalami.

Podsumowanie weekendu w Polskiej Lidze Tenisa

Wiele emocji i fantastyczne turnieje. Za nami kolejny weekend z Polską Ligą Tenisa.

W sobotę i w niedzielę (23-24 października) na czterech arenach rozegrano zawody Polskiej Ligi Tenisa. Gospodarzami były: Warszawa, Stargard, Smolec koło Wrocławia i Gniezno. Zwyciężyli m.in. Mateusz Lewandowski, Łukasz Kazberuk i Marcin Szendryk.

Podsumowanie weekendowych turniejów Polskiej Ligi Tenisa

Za nami niezwykle emocjonujący weekend z Polską Ligą Tenisa. Na kortach działo się bardzo wiele, a główni faworyci i dotychczasowi dominatorzy nie mieli łatwego życia.

Tenisiści rywalizowali w Tarnowie, Gdańsku, Opolu, Bydgoszczy i Warszawie w trzech kategoriach (2. liga, PLT 45+ i PLT kobiet).