Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Vondrousova - Osaka 6:1, 6:4; Giorgi - Kar. Pliskova 6:4, 6:2; Badosa - Podoroska 6:2, 6:3; Svitolina - Sakkari 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Muguruza - Van Uytvanck 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo 6:1, 6:3; Rybakina - Vekic 7:6 (3), 6:4; L. Broady - Hurkacz 7:5, 3:6, 6:3; Chardy - Karatsev 7:5, 4:6, 6:3; Khachanov - Duckworth 7:5, 6:1; Schwartzman - Machac 6:4, 7:5; Ivashka - Kukushkin 6:7 (4), 6:3, 6:3; Humbert - Kecmanovic 4:6, 7:6 (5), 7:5; Nishikori - Giron 7:6 (5), 3:6, 6:1; S. Tsitsipas - Tiafoe 6:3, 6:4; KITZBUHEL ATP 250: Rune - Travaglia 6:3, 6:4; Rinderknech - Delbonis 6:2, 6:4; Cecchinato - Albot 6:3, 7:6 (7); Vilella Martinez - Neumayer 6:7 (4), 7:5, 6:4.

Halowy Puchar Polski – Bielsko-Biała

przez maka

Na kortach w Bielsku-Białej odbył się drugi turniej cyklu Halowego Pucharu Polski WZT Śląsk.

W Chorzowie zwyciężyli Joanna Zawadzka i Dawid Wiśniewski. W finałach w Bielsku-Białej Zawadzka pokonała Magdalenę Zajdę, a Marcel Politowicz wygrał z Bartoszem Wojnarem. 

KOBIETY

Grupa A: Zawadzka – Wawrowska 6:3, 6:1; Jodłowska – M. Komar 7:5, 6:4; Zawadzka – Jodłowska 6:1, 6:1; M. Komar – Wawrowska 6:0, 6:0 (walkower); Zawadzka – M. Komar 6:0, 6:3; Jodłowska – Wawrowska 1:6, 6:0, 10:6; kolejność: 1. Zawadzka 3 zwycięstwa, 2. Jodłowska 2, 3. M. Komar 1, 4. Wawrowska 0.

Grupa B: Duhl – Niemc 6:0, 6:2; Zaremba – Paradowska 6:0, 6:0; Zaremba – Duhl 3:6, 6:4, 10:7; Niemc – Paradowska 6:1, 6:1; Duhl – Paradowska 6:2, 6:2; Zaremba – Niemc 6:1, 6:1; kolejność: 1. Zaremba 3 wygrane, 2. Zaremba 2, 3. Niemc 1, 4. Paradowska 0.

Grupa C: Ejsmont – M. Jankowska 6:0, 6:2; Zajda – Pyka 4:6, 7:5, 12:10; Zajda – Ejsmont 6:2, 6:2; Pyka – M. Jankowska 6:3, 6:0; Pyka – Ejsmont 6:4, 6:4; Zajda – M. Jankowska 6:2, 6:2; kolejność: 1. Zajda 3 zwycięstwa, 2. Pyka 2, 3. Ejsmont 1, 4. M. Jankowska 0. 

Grupa D: Samberger – N. Komar 6:0, 6:2; Niewiadomska – Pietras 7:5, 6:1; Niewiadomska – Samberger 6:2, 7:6; N. Komar – Pietras 5:7, 6:2, 13:11; Samberger – Pietras 6:2, 6:2; N. Komar – Niewiadomska 6:3, 6:7, 10:8; kolejność: 1. Niewiadomska 2 wygrane, 2. Samberger 2, 3. N. Komar 2. 4. Pietras 0.

Ćwierćfinały: Zawadzka – Samberger 6:2, 6:4; Niewiadomska – Pyka 7:5, 6:3; Zajda – Duhl 6:3, 6:0; Zaremba – Jodłowska 7:5, 6:1. 

Półfinały: Zawadzka – Niewiadomska 6:2, 6:2; Zajda – Zaremba 2:6, 6:1, 12:10.

Finał: Zawadzka – Zajda 6:0, 6:4.

MĘŻCZYŹNI

Grupa A: Sikharulidze – Wereszka 6:1, 6:4; B. Wojnar – Politowicz 6:3, 6:4; B. Wojnar – Wereszka 6:0, 6:1; Politowicz – Sikharulidze 7:5, 4:6, 10:8; Politowicz – Wereszka 6:3, 6:0; B. Wojnar – Sikharulidze 7:6 (4), 6:3; kolejność: 1. B. Wojnar 3 zwycięstwa, 2. Politowicz 2, 3. Sikharulidze 1, 4. Wereszka 0. 

Grupa B: Kyrychenko – Bienkiewicz 6:4, 6:2; W. Kasperski – Brzózka 6:1, 6:2; Kyrychenko – W. Kasperski 3:6, 6:3, 14:12; Bienkiewicz – Brzózka 6:0, 6:0; Kyrychenko – Brzózka 6:0, 6:2; Bienkiewicz – W. Kasperski 6:4, 6:1; kolejność: 1. Kyrychenko 3 wygrane, 2. Bienkiewicz 2, 3. W. Kasperski, 4. Brzózka 0.

Grupa C: Filar – Voigt 6:1, 6:2; K. Kowal – Kuczyński 6:4, 6:2; Filar – K. Kowal 6:2, 6:1; Kuczyński – Voigt 6:3, 6:0; Filar – Kuczyński 6:2, 6:4; K. Kowal – Voigt 5:7, 6:3, 12:10; kolejność: 1. Filar 3 zwycięstwa, 2. K. Kowal 2, 3. Kuczyński 1, 4. Voigt 0.

Grupa D: Krawcewicz – Biliński 6:7 (4), 7:5, 10:6; Chudy – Olech 6:1, 6:1; Olech – Krawcewicz 6:4, 3:6, 10:8; Chudy – Biliński 6:3, 6:1; Chudy – Krawcewicz 6:4, 7:6 (6); Olech – Biliński 6:4, 6:1; kolejność: 1. Chudy 3 wygrane, 2. Olech 2, 3. Krawcewicz 1, 4. Biliński 0.

Ćwierćfinały: B. Wojnar – K. Kowal 6:2, 6:3; Bienkiewicz – Chudy 7:6 (4), 7:6 (5); Filar – Olech 7:6 (5), 6:4; Politowicz – Kyrychenko 2:6, 6:3, 10:2.

Półfinały: B. Wojnar – Bienkiewicz 6:2, 7:6 (4); Politowicz – Filar 6:4, 1:6, 10:8.

Finał: Politowicz – B. Wojnar 6:3, 6:7 (3), 10:7.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności