Polski Tenis

WYNIKI

MADRYT ATP 1000: A. Zverev - Nadal 6:4, 6:4; Thiem - Isner 3:6, 6:3, 6:4; Mektic/M. Pavic - Koolhof/Kubot 6:3, 6:7 (4), 10:7; MADRYT WTA 1000: Barty - Badosa 6:4, 6:3; Sabalenka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; SAINT-MALO WTA 125: Golubic - Sasnovich 6:1, 6:0; Gracheva - Peterson 6:4, 6:0; Paolini - Schmiedlova 6:3, 7:5; Tan - Bolsova 7:6 (3), 6:0.

Inteligentna maszyna do tenisa

przez maka

Czy warto używać maszyny do treningu? W wielu krajach to tzw. „must have”. O zaletach tego typu sprzętu wciąż się przekonujemy, ale jest ich zdecydowanie więcej niż wad. Tym bardziej, że dostępność maszyn tenisowych na polskim rynku rośnie, a ceny – spadają.

Nic nie zastąpi gry z żywym partnerem. To argument, który jest nie do podważenia. 

I nikt nie zamierza tego robić. Jednak wykorzystanie maszyny do tenisa wcale nie oznacza rezygnacji z niezastąpionej gry z innymi ludźmi. Ten sprzęt może być wspaniałym elementem treningu, który pozwoli wejść na wyższy poziom. Pomoże w przygotowaniu do gry, będzie fantastycznym bodźcem i urozmaiceniem czasu spędzanego na korcie. Warto podkreślić, że do ćwiczeń techniki trudno o lepszą pomoc. Maszyna gwarantuje precyzyjne zagrania z dużą ilością powtórzeń, co jest możliwe dzięki podajnikowi nawet na 170 piłek. Dużym ułatwieniem jest zdalne sterowanie za pomocą łatwego w obsłudze pilota.

Firm zajmujących się sprowadzaniem maszyn podających piłki nie brakuje. Jedną z nich jest MTPRO.PL. Ta nazwa to skrót do Mechanical Treiners Professional. Co wyróżnia ją spośród pozostałych?

– To nie tylko sprzęt dostępny od ręki. Są to różne modele maszyn, które można dostosować do swojego poziomu gry, umiejętności, a nawet zasobności portfela. Od początku chcieliśmy zadbać o kompleksową i profesjonalną obsługę potencjalnych użytkowników. Dlatego mamy bardzo szybką i sprawną dostawę oraz, co bardzo ważne – serwis zakupionego u nas sprzętu – mówi Łukasz Łukaszewski z MTPRO.PL.

Najprostsze maszyny mają tylko funkcje: top spin, back spin, fixed point, random oraz ustawienia częstotliwości (2-6 s. na piłkę) i prędkości podania (20- 140 km/h). Najlepsze z nich mogą zagrać min. 6 różnych cross line’ów, backhand, forehand czy też lob ball. Dużym ułatwieniem jest mobilność, łatwość transportu i bateria w zestawie, która raz na zawsze uwolni nas od dostępności prądu na naszym korcie i wiecznego rozwijania przedłużacza.

Kategoria: Art. spons.

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności