Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART ATP 250: Musetti - Koepfer 6:7 (9), 7:6 (5), 63 Tiafoe - Hanfmann 7:5, 7:6 (5); Bublik - Medjedovic 6:1, 7:6 (4); Draper - Giron 6:4, 3:6, 6:3;  'S-HERTOGENBOSCH ATP 250: Brouwer - Mannarino 6:3, 6:3; Griekspoor - McDonald 6:3, 7:6 (5); Humbert - Fils 6:3, 7:6 (1).

Tenis. ASICS przedłuża partnerstwo z Novakiem Djokoviciem

ASICS przedłużył współpracę z najlepszym tenisistą na świecie, Novakiem Djokoviciem, który od 2018 roku występuje w butach japońskiej marki.

Od tego czasu sześciokrotnie triumfował w turniejach wielkoszlemowych, utrzymując się na szczycie rankingu ATP najdłużej spośród światowej czołówki. 

Serbski tenisista nadal będzie pełnić rolę globalnego ambasadora obuwia ASICS. – Buty stanowią kluczowy element mojego wyposażenia technicznego. Przedłużenie umowy jest dla mnie gwarancją, że nadal będę grać w najlepszych produktach i będę mieć bezpośredni wpływ na ich design oraz rozwój. Nie mogę doczekać się występów w najnowszym, olimpijskim modelu COURT FF Novak, który już wkrótce pojawi się na rynku – powiedział Novak Djoković.

Novak już teraz jest jednym z najlepszych zawodników w historii. W najbliższych latach nadal będzie budować swoją legendę w naszym obuwiu, co jest dla nas olbrzymim wyróżnieniem i oznaką zaufania. Czujemy się zaszczyceni, że możemy kontynuować bardzo owocną współpracę, jednocześnie wspierając prawdziwego ambasadora jednego z najpopularniejszych sportów na świecie – dodał Yasuhito Hirota, prezes i dyrektor operacyjny ASICS.

Djoković bierze czynny udział w projektowaniu i produkcji przez firmę butów do tenisa. Ambasadorką marki jest również najlepsza polska tenisistka, Iga Świątek, która na kortach występuje w butach GEL- RESOLUTION 8. Ten model oraz modele z serii „Novak” są dostępne zarówno na ASICS.com, jak i Strefatenisa.com.pl.

Kategoria: Biznes