Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Hurkacz - Kyrgios 7:6 (4), 6:7 (5), 6:1; Ruud - Auger-Aliassime 6:1, 6:2; TORONTO WTA 1000: Halep - Gauff 6:4, 7:6 (2); CONCORD WTA 125: Q. Wang - Fręch 6:2, 6:4; Pera - Volynets 6:3, 6:1.
Polska Liga Tenisa

Tenis. Drużynowe rozgrywki forBET 1.LIGA – wyniki drugiej kolejki

4 i 5 czerwca odbyły się mecze drugiej kolejki drużynowych rozgrywek forBET 1.LIGI. W sobotę ZTT Złotoryja przegrał z Grunwaldem Poznań, a Gwardia Wrocław po dramatycznym spotkaniu pokonała AZS Łódź. 

W niedzielę KT GAT Gdańsk wygrał z Come-On Wrocław, a Totuu-Royal Zielona Góra uległ BKT Advantage II Bielsko Biała. 

GWARDIA WROCŁAW – AZS ŁÓDŹ 4:3

Karolina Jaśkiewicz – Anastazja Bozova 1:6, 3:6; Weronika Foryś – Magdalena Świerczyńska 0:6, 3:6; Juliusz Bienkiewicz – Aleksander Orlikowski 3:6, 1:6; Sandro Szic – Michał Sikorski 6:4, 6:3; Foryś/Amelia Kopel – Bozova/Świerczyńska 7:5, 7:6 (2); Mikołaj Lis/Szic – Oleh Dovhan/Orlikowski 6:4, 7:6 (4); Foryś/Lis – Bozova/Orlikowski 7:6 (5), 7:6 (5). 

ZTT ZŁOTORYJA – WKS GRUNWALD POZNAŃ 1:5

Ewa Czapulak – Sonia Pieczyńska 3:6, 5:7; Natalia Turczuk – Xenia Lipiec 6:7 (2), 3:6; Marcel Zielinski – Jasza Szajrych 6:2, 6:2; Wiktor Kubicz – Karol Drzewiecki 4:6, 4:6; Czapulak/Turczuk – Lipiec/Pieczyńska 0:6, 2:6; Kubicz/Zieliński – Drzewiecki/Szajrych 5:7, 1:6. 

TOTUU-ROYAL ZIELONA GÓRA – BKT ADVANTAGE II BIELSKO-BIAŁA 0:6

Agnieszka Olszewska – Magdalena Baniak 2:6, 3:6; Klaudia Wróbel – Weronika Domańska 0:6, 1:6; Filip Bojko – Karol Filar 1:6, 6:7 (4); Rafał Szmyr – Marek Rehacek 1:6, 1:6; Amelia Paluch/Wróbel – Domańska/Justyna Jodłowska 2:6, 3:6; Wojciech Medyński/Piotr Stefaniak – Filar/Rehacek 2:6, 6:3, 6:10.

KT GAT GDAŃSK – COME-ON WROCŁAW 5:1

Alicja Formella – Oliwia Orlińska 3:6, 3:6; Weronika Ewald – Nadia Meier 6:1, 6:2; Maciej Kos – Piotr Siekanowicz 6:0, 6:2; Zoltan Szabo – Marcel Dzieło 6:3, 6:4; Ewald/Formella – Meier/Orlińska 4:6, 6:4, 10:6; Kos/Szabo – Dzieło/Siekanowicz 6:3, 6:2.

TABELA

Po dwóch kolejkach: 1. Grunwald 6 punktów, 2. Gwardia 5, 3. KT GAT 5, 4. Advantage II 4, 5. Come-On 3, 6. AZS Łódź 1, 7. ZTT Złotoryja 0, 8. Totuu-Royal 0. 

Terminarz rozgrywek

Tenis. Wystartowała forBET 1.LIGA – wyniki pierwszej kolejki

Kategoria: SuperLiga