Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA ATP 500: Nadal - Cobolli 6:2, 6:3; Nakashima - Rublev 6:4, 7:6 (6); Diaz Acosta - Coric 6:2, 7:5; Machac - J. Shang 6:4, 6:4; Altmaier - Popyrin 6:3, 7:6 (4); Munar - Nishioka 6:3, 6:1; Lajovic - Schwartzman 6:1, 6:2; Carballes Baena - Grenier 6:2, 6:4; Van Assche - Zh. Zhang 7:5, 6:2; BUKARESZT ATP 250: Fonseca - Sonego 7:6 (5), 7:5; Fucsovics - Vacherot 7:6 (8), 6:2; Albot - Kovacevic 7:6 (4), 4:6, 6:1; Moutet - Shapovalov 6:4, 6:2; Borges - Wawrinka 3:6, 7:5, 6:2; P. Martinez - Taberner 6:1, 3:6, 6:3; MONACHIUM ATP 250: Garin - Koepfer 7:6 (3), 6:3; Rodionov - Vukic 6:2, 6:3; Daniel - O'Connell 6:3, 6:4; Galan - Ugo Carabelli 7:6 (2), 6:4; Auger-Aliassime - Marterer 6:7 (5), 7:6 (6), 7:6 (3); Van de Zandschulp - Gakhov 6:4, 2:6, 6:3; STUTTGART WTA 500: Q. Zheng - Cirstea 6:2, 6:3; Paolini - Errani 6:1, 6:0; ROUEN WTA 250: Avanesyan - Ferro 6:2, 1:6, 7:5; Stevanovic - Blinkova 7:6 (2), 3:6, 7:6 (2); Kalinina - Cornet 6:4, 7:5; Rus - Montgomery 6:3, 6:1; OEIRAS WTA 125: Tauson - Monnet 6:3, 6:1; Zarazua - Parks 6:0, 6:2; Parrizas Diaz - Mateas 6:3, 4:6, 6:3; Avdeeva - Eala 2:6, 6:4, 6:4; Dart - M. Garcia 6:2, 6:4; Lukas - Koevermans 6:1, 6:4; Falei - Preston 6:4, 6:2.

Tenis. Halowy Puchar Polski – FairPlayce Cup U12 w Poznaniu – wyniki

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań gościł uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Super Serii, który odbył się w ramach Halowego Pucharu Polski 2022 do lat 12.   

W Wielkopolsce w singlu triumfowali Lilly Jędrzejak i Mikołaj Solarz. W finałach byli Wiktoria Szychowska i Mikołaj Arent. W deblu wygrali: Pola Grobelna i Wiktoria Szychowska oraz Michał Baranek i Aleksander Jadczak. 

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Sebastyańska – bye; Modrzejewska – A. Biełus 6:4, 6:4; Ostrówka – Grzywacz 6:4, 6:3; (6) Maksimowicz – Marcinkowska 6:0, 6:0; (3) Szychowska – bye; Murawska – Kośmieja 6:3, 6:1; Mizgajska – Czemerys 6:1, 6:4; (8) Holovash – Nowicka 6:1, 6:1; (7) Dębicka – Kliber 6:4, 6:3; Grobelna – Łata 6:3, 6:1; Głusik – M. Duda 6:0, 6:2; (4) Idaszewska – bye; (5) Peplińska – N. Włodarczyk 6:0, 6:1; L. Jędrzejak – Tataruch 6:2, 6:0; Wasiela – Golińska 6:0, 6:0; (2) Baran – bye. 

Druga runda: Sebastyańska – Modrzejewska 6:3, 6:4; Maksimowicz – Ostrówka 6:1, 6:0; Szychowska – Murawska 6:0, 6:1; Holovash – Mizgajska 6:0, 6:4; Grobelna – Dębicka 6:0, 6:1; Idaszewska – Głusik 6:2, 6:1; L. Jędrzejak – Peplińska 6:1, 6:0; Baran – Wasiela 2:6, 6:1, 10:7.

Ćwierćfinały: Maksimowicz – Sebastyańska 6:4, 7:6 (4); Szychowska – Holovash 6:4, 6:0; Grobelna – Idaszewska 6:3, 6:2; L. Jędrzejak – Baran 6:3, 6:4.

Półfinały: Szychowska – Maksimowicz 6:0, 6:3; L. Jędrzejak – Grobelna.

Finał: L. Jędrzejak – Szychowska 6:3, 6:3.

SINGIEL CHŁOPCÓW 

Pierwsza runda: (1) Drobko – bye; I. Eckardt – Sańczuk 6:3, 2:6, 10:7; Niezwiesny – F. Eckardt 6:0, 6:3; (8) Solarz – Jadczak 7:6 (6), 6:0; (3) Wyszyński – bye; Baranek – Lipczyński 6:0, 6:2; Grechuta – Sumisławski 6:1, 6:3; (6) Kwiecień – Zięba 6:1, 6:2; (7) Arent – Madej 6:0, 6:0; Corda – M. Wróbel 7:5, 6:3; Krakowiecki – Górski 6:1, 6:0; (4) Minkner – bye; (5) J. Nowak – Wichowski 6:2, 6:0; Witek – A. Tejerina walkower; Szyca – Piechota 6:2, 6:4; (2) Bartnik – bye. 

Druga runda: Drobko – I. Eckardt 6:2, 6:2; Solarz – Niezwiesny 6:3, 6:3; Wyszyński – Baranek 4:6, 6:1, 10:6; Kwiecień – Grechuta 6:0, 6:0; Arent – Corda 6:0, 6:3; Minkner – Krakowiecki 6:2, 6:0; J. Nowak – Witek 6:3, 6:1; Bartnik – Szyca 7:6 (4), 6:1.

Ćwierćfinały: Solarz – Drobko 6:3, 6:1; Wyszyński – Kwiecień 2:6, 6:3, 10:8; Arent – Minkner 6:;2, 6:7 (3), 10:5; J. Nowak – Bartnik 1:6, 6:2, 10:4.

Półfinały: Solarz – Wyszyński 7:6 (5), 6:3; Arent – J. Nowak 6:4, 6:3.

Finał: Solarz – Arent 6:1, 6:0.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Peplińska/Sebastyańska – Marcinkowska/Murawska 6:0, 6:4; Grobelna/Szychowska – Kliber/Nowicka 6:0, 6:2; Holovash/Mizgajska – Biełus/Tataruch 6:1, 6:4; Jędrzejak/Maksimowicz – (2) Baran/Wasiela 6:2, 6:2.

Półfinały: Grobelna/Szychowska – Peplińska/Sebastyańska 6:2, 6:2; Jędrzejak/Maksimowicz – Holovash/Mizgajska 6:4, 6:0.

Finał: Grobelna/Szychowicz – Jędrzejak/Maksimowicz 6:3, 7:5.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Corda/Krakowiecki – (1) Bartnik/Nowak 7:6 (3), 6:4; Baranek/Jadczak – Szyca/A. Tejerina 6:3, 6:4; Niezwiesny/Wyszyński – Sańczuk/Sumisławski 6:4, 6:0; (2) Drobko/Solarz – Arent/Minkner 6:0, 6:4.

Półfinały: Baranek/Jadczak – Corda/Krakowiecki 6:4, 6:3; Niezwiesny/Wyszyński – Drobko/Solarz 6:4, 6:3.

Finał: Baranek/Jadczak – Niezwiesny/Wyszyński 7:6 (7), 6:3.

Tenis. Halowy Supermasters PZT 2022 do lat 11 w Toruniu – wyniki

Kategoria: PZT