Polski Tenis

WYNIKI

HUA HIN WTA 250: Zidansek - L. Fruhvirtova 6:3, 4:6, 6:4; Xinyu Wang - Bjorklund 6:3, 6:3; Lin Zhu - Jang 6:4, 7:6 (6); LYON WTA 250: Paolini - Masarova 6:3, 6:2; Van Uytvanck - Korpatsch 6:2, 6:4.

Tenis. Halowy Supermasters PZT 2022 do lat 11 w Toruniu – wyniki

Na kortach Przy Skarpie 4 w Toruniu odbył się Halowy Supermasters PZT 2022 do lat 11. 

W turnieju walczyli czołowi tenisiści klasyfikacji (po dziesięciu w gronie dziewcząt i chłopców). W finałach Lilly Jędrzejak (Calisia Tenis Pro Kalisz) wygrała z Oliwią Kądzielską (Krzycka Park Wrocław), a Mikołaj Solarz (SOLDI Niepołomice) pokonał Emila Drobko (STK Sopot). 

DZIEWCZĘTA

Grupa A: Oliwia Kądzielska – Lilly Jędrzęjak 6:1, 6:4; Wiktoria Szychowska – Antonina Zielińska 6:7 (4), 6:2, 11:9; Kądzielska – Julia Dębicka 6:0, 6:0; Jędrzejak – Szychowska 6:4, 6:1; Zielińska – Dębicka 6:4, 6:4; Jędrzejczak – Dębicka 6:1, 6:2; Kądzielska – Szychowska 6:3, 6:0; Jędrzejak – Zielińska 6:1, 6:2; Szychowska – Dębicka 6:1, 6:3; Kądzielska – Zielińska 6:2, 6:2; kolejność: 1. Kądzielska, 2. Jędrzejak, 3. Szychowska, 4. Zielińska, 5. Dębicka. 

Grupa B: Sara Sebastyańska – Julia Hejła 6:3, 6:7 (4), 10:4; Julia Peplińska – Anna Baran 6:4, 6:2; Anita Cytrycka – Sebastyańska 6:4, 6:0; Hejła – Baran 3:1 i krecz Ani; Peplińska – Cytrycka 7:6 (5), 6:0; Sebastyańska – Peplińska 6:2, 6:1; Peplińska – Hejła 6:1, 6:2; Hejła – Cytrycka 6:4, 6:3; Cytrycka – Baran walkower; Sebastyańska – Baran walkower; kolejność: 1. Sebastyańska, 2. Peplińska, 3. Hejła, 4. Cytrycka, 5. Baran.

Półfinały: Kądzielska – Peplińska 6:1, 6:0; Jędrzejak – Sebastyańska 7:6 (2), 6:0.

Mecze finałowe – o 9. miejsce: Dębicka – Baran walkower; o 7. m.: Zielińska – Cytrycka 6:2, 6:0; o 5. m.: Szychowska – Hejła walkower; o 3. m.: Peplińska – Sebastyańska 6:2, 3:6, 10:5; finał: Jędrzejak – Kądzielska 6:2, 6:2.

CHŁOPCY

Grupa A: Emil Drobko – Mikołaj Arent 4:6, 6:4, 10:6; Jakub Nowak – Patryk Stasiak 6:3, 5:7, 10:6; Drobko – Michał Baranek 6:7 (1), 7:5, 10:2; Stasiak – Arent 6:3, 6:0; Nowak – Baranek 6:1, 6:3; Arent – Baranek 6:2, 7:5; Stasiak – Baranek 6:3, 6:4; Drobko – Nowak 5:7, 6:2, 10:8; Arent – Nowak 6:4, 7:5; Drobko – Stasiak 7:6 (1), 7:6 (7); kolejność: 1. Drobko, 2. Stasiak, 3. Arent, 4. Nowak, 5. Baranek. 

Grupa B: Daniel Kwiecień – Igor Bartnik 4:6, 6:3, 10:3; Igor Minkner – Łukasz Bury 7:5, 6:1; Mikołaj Solarz – Bartnik 6:2, 7:5; Solarz – Bury 6:4, 6:3; Kwiecień – Minkner 6:3, 4:6, 10:7; Bury – Bartnik 6:0, 6:1; Solarz – Kwiecień 6:2, 6:2; Solarz – Minkner 6:2, 6:3; Kwiecień – Bury 6:1, 6:1; Bartnik – Minkner 6:0, 6:0; kolejność: 1. Solarz, 2. Kwiecień, 3. Bartnik, 4. Minkner, 5. Bury. 

Półfinały: Drobko – Kwiecień 6:4, 6:3; Solarz – Stasiak 6:4, 6:3. 

Mecze finałowe – o 9. miejsce: Bury – Baranek 0:6, 6:1, 10:7; o 7. m.: Nowak – Minkner 4:6, 6:4, 14:12; o 5. m.: Arent – Bartnik 6:0, 6:4; o 3 m.: Kwiecień – Stasiak 6:4, 6:2; finał: Solarz – Drobko 6:2, 6:3.

Tenis. Supermasters PZT do lat 11 w Toruniu – wyniki

Kategoria: PZT