Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Humbert - Bublik 6:4, 6:3; ACAPULCO ATP 500: De Minaur - Ruud 6:4, 6:4; SANTIAGO ATP 250: Baez - Tabilo 3:6, 6:0, 6:4; SAN DIEGO WTA 500: Boulter - Kostyuk 5:7, 6:2, 6:2; AUSTIN WTA 250: Y. Yuan - Xiyu Wang 6:4, 7:6 (4).

Tenis. Iga Świątek spotkała się z Rogerem Federerem

Iga Świątek, Roger Federer i Ben Shelton pojawili się na Fort Greene Tennis Courts na Brooklynie w Nowym Jorku na wydarzeniu zorganizowanym przez szwajcarską firmę On, zajmującą się odzieżą sportową.

Polka jest pierwszą kobietą, która związała się z On (w marcu 2023 roku), w której od czterech lat udziały ma Federer. Ambasadorzy firmy spotkali się z młodzieżą, dla których spotkanie z mistrzami było wielkim przeżyciem

– Iga i Ben reprezentują nowe pokolenie światowej klasy talentów. Oboje pokazali już ducha rywalizacji, który jest bliski ON, i są obecnymi i przyszłymi mistrzami naszej dyscypliny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że są w rodzinie ON – podkreśla Roger Federer. 

Tworzenie idealnego buta

– Wspólnie pracujemy nad stworzeniem idealnego buta i dlatego zamieniłam but, w którym grałam wcześniej. Projektujemy but, który będzie w pewnym sensie idealny dla moich ruchów i stylu biegania. Jesteśmy już naprawdę blisko, ale wciąż jest kilka rzeczy, które chciałabym zmienić. Pełne zaufanie do butów podczas meczów i turniejów jest bardzo ważne – mówiła Iga Świątek. 

– Testuje je i daję informację zwrotną o tym, co możemy poprawić – dodaje Iga w serwisie WP SportoweFakty.

Tenis. Iga Świątek podpisała kontrakt z marką odzieżową ON związaną z Rogerem Federerem

Kategoria: Biznes, WTA