Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Keys - Świątek 6:3, 6:4; S. Zhang - Kontaveit 2:6, 6:4, 6:4; Kvitova - Jabeur 6:1, 4:6, 6:0; Rybakina - Riske-Amritraj 6:2, 6:4; S. Tsitsipas - Schwartzman 6:3, 6:3; Fritz - Rublev 6:7 (4), 6:2, 7:5;
Polska Liga Tenisa

Tenis. LOTTO SuperLIGA – wyniki trzeciej kolejki spotkań

W niedzielę w trzeciej kolejce drużynowych rozgrywek LOTTO SuperLIGI rozegrano cztery mecze.

Na kortach pojawili się m.in. Maja Chwalińska, Weronika Falkowska, Urszula Radwańska, Katarzyna Piter, Marta Leśniak, Vit Kopriva, Lukas Rosol, Daniel Michalski, Paweł Ciaś, Jerzy Janowicz czy Łukasz Kubot.

KT KUBALA USTROŃ – KS GÓRNIK BYTOM 3:4

Julia Oczachowska – Weronika Falkowska 0:6, 3:6; Marta Leśniak – Olivia Bergler 6:2, 6:2; Lukas Rosol – Vit Kopriva 4:6, 6:3, 10:8; Paweł Ciaś – Wojciech Marek 6:4, 6:4; Leśniak/Oczachowska – Bergler/Falkowska 4:6, 4:6; Mateusz Kowalczyk/Rosol – Kopriva/Marek 6:7 (5), 6:2, 6:10; Leśniak/Ciaś – Falkowska/Marek 2:6, 5:7.

WKT MERA WARSZAWA – AZS POZNAŃ 5:1

Kristina Kucova – Wiktoria Rutkowska 6:3, 6:2; Urszula Radwańska – Sylwia Zagórska 6:2, 6:2; Daniel Michalski – Przemysław Michocki 6:1, 4:6, 10:7; Luca Vanni – Dawid Taczała 6:1, 6:3; Aleksandra Jeleń/Kucova – Rutkowska/Zagórska 3:6, 4:6; Michalski/Vanni – Michocki/Taczała 6:3, 5:7, 10:2

PT OLIMPIA POZNAŃ – CKT GRODZISK MAZOWIECKI 0:6

Kamilla Bartone – Jekaterina Gorgodze 3:6, 2:6; Julia Belgraver – Irina Maria Bara 7:6 (2), 2:6, 6:10; Jurgen Zopp – Yann Wójcik 6:4, 4:6, 8:10; Radosław Jandy – Jerzy Janowicz 0:6, 0:6; Bartone/Belgraver – Gorgodze/Katarzyna Piter 1:6, 4:6; Patrik Niklas-Salminen/Zopp – Łukasz Kubot/Wójcik 5:7, 4:6.

BKT ADVANTAGE BIELSKO-BIAŁA – OSAVI TENNIS TEAM KALISZ 5:1

Jesika Maleckova – Ivana Sebestova 7:5, 6:3; Patrycja Niewiadomska – Vanesa Sulcova 4:6, 6:2, 10:12; David Poljak – Petr Hajek 6:3, 6:2; Michał Dembek – Piotr Gryńkowski 6:1, 6:4; Maja Chwalińska/Maleckova – Sebestova/Sulcova 6:0, 6:1; Dembek/Poljak – Gryńkowski/Michał Matuszewski 6:2, 6:2.

TABELA

Po trzech kolejkach: 1. CKT Grodzisk 9 punktów, 2. WKT Mera 9, 3. Górnik 8, 4. BKT Advantage 6, 5. KT Kubala 4, 6. Osavi Tennis Team 0, 7. PT Olimpia 0, 8. AZS Tenis 0. 

Terminarz rozgrywek

Tenis. LOTTO SuperLIGA – wyniki drugiej kolejki spotkań

 

 

 

Kategoria: SuperLiga