Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Halep - Anisimova 6:2, 6:4; Rybakina - Tomljanovic 4:6, 6:2, 6:3; Kyrgios - Garin 6:4, 6:3, 7:6 (5); Collins/Krawczyk - Rosolska/Routliffe 6:1, 6:7 (4), 6:3; E. Mertens/S. Zhang - Guarachi/Klepac 6:3, 6:2; Ebden/Purcell - Peers/Polasek 6:4, 6:4, 6:2; Ram/Salisbury - Mahut/Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (1), 6:1, 3:6, 6:4; Stosur/Ebden - Gauff/Sock 6:3, 5:7, 7:5.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 w Poznaniu – wyniki

Na kortach AZS Poznań odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23. W Wielkopolsce w singlu po tytuł sięgnęli Anna Hertel i Juliusz Bienkiewicz. 

W deblu triumfowali Anna Hertel i Wiktoria Rutkowska oraz Piotr Kusiewicz i Sandro Szic. W mikście najlepsi byli Marcelina Podlińska i Wojciech Marek.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – M. Komar 6:2, 6:4; Kubacha – N. Kowalczyk 4:6, 6:2, 6:0; Rutkowska – Czerny 6:0, 6:1; (6) Jaśkiewicz – Koziczak 6:0, 6:0; (3) Koralnik – Z. Dziewięcka 6:0, 6:0; M. Jankowska – Dobroś walkower; Pietras – Krygier 6:2, 7:6 (4); Formella – (7) Olszewska 6:2, 6:0; Hędrzak – (8) Zaremba 6:3, 6:1; Gołaś – Sosnowska 0:6, 6:3, 6:1; Gruszczyńska – Samberger 6:2, 6:3; (4) Jeleń – Bartusek 6:0, 6:0; Feistel – (5) Niewiadomska 6:3, 6:0; Podlińska – Kopel 6:3, 6:1; Rogozińska-Dzik – Ejsmont 6:0, 6:1; (2) Hertel – Duhl 6:2, 6:0.

Druga runda: Oczachowska – Kubacha 6:4, 6:0; Rutkowska – Jaśkiewicz 6:1, 6:0; Koralnik – M. Jankowska 6:1, 6:0; Formella – Pietras 6:3, 6:0; Hędrzak – Gołaś 4:6, 6:2, 6:4; Jeleń – Gruszczyńska 7:6 (3), 6:4; Feistel – Podlińska 6:1, 7:5; Hertel – Rogozińska-Dzik 7:5, 5:7, 6:4.

Ćwierćfinały: Oczachowska – Rutkowska 1:6, 6:1, 6:4; Formella – Koralnik 6:4, 7:6 (4); Jeleń – Hędrzak 7:6 (3), 7:5; Hertel – Feistel 6:4, 6:2.

Półfinały: Oczachowska – Formella 6:3, 6:3; Hertel – Jeleń 6:2, 6:0.

Finał: Hertel – Oczachowska 6:0, 6:0.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Bienkieewicz – bye; Stajszczak – bye; Kułakowski – Walkowski 6:4, 6:3; (14) Matuszczyk – bye; (9) Kusiewicz – bye; Wereszka – Biegański 6:0, 6:0; Wargocki – Klimek 6:2, 6:4; (8) Szabo – bye; (4) Chudy – bye; P. Kosiński – Śliwiński 6:3, 6:2; Wetoszka – M. Matuszewski 6:4, 7:5; (15) Dziopak – bye; (11) Lis – bye; M. Adamek – Kuczyński 6:1, 6:3; Osomański – W. Kubicz 6:2, 6:1; (6) Szic – bye; (7) Bronka – bye; Jankowiak – Manczak-Mancewicz 5:7, 6:2, 7:5; D. Wiśniewski – Jandy 6:2, 6:0; (12) Marek – bye; (16) Samojłowicz – bye; Taczała – Tomański 7:5, 2:0 i krecz Karola; Rudnicki – Gontar 6:0, 6:1; (3) Mikuła – bye; (5) A. Bojarski – bye; B. Zgoła – Suchanowski 6:2, 6:0; Galus – Daszczuk 6:1, 6:0; (10) B. Andrzejczak – bye; (13) Szajrych – bye; Nawój – Dec 6:4, 6:4; Pawlak – Romer 6:2, 6:1; (2) Brzeziński – bye. 

Druga runda: Bienkiewicz – Stajszczak 6:1, 6:2; Kułakowski – Matuszczyk 4:6, 7:5, 6:3; Kusiewicz – Wereszka 6:1, 6:1; Szabo – Wargocki 2:6, 7:6 (5), 6:4; Chudy – P. Kosiński 4:6, 6:2, 6:2; Wetoszka – Dziopak 7:5, 6:4; Lis – M. Adamek 6:0, 6:2; Szic – Osomański 6:0, 6:1; Jankowiak – Bronka 7:5, 6:2; Marek – D. Wiśniewski 6:3, 6:0; Samojłowicz – Taczała 6:2, 7:5; Mikuła – Rudnicki 6:1, 6:0; A. Bojarski – B. Zgoła 6:3, 6:3; Galus – B. Andrzejczak 6:1, 6:4; Szajrych – Nawój 6:0, 6:0; Brzeziński – Pawlak 4:4 i krecz Piotrka. 

Trzecia runda: Bienkiewicz – Kułakowski 6:0, 6:3; Kusiewicz – Szabo 6:4, 1:6, 6:1; Wetoszka – Chudy 6:3, 6:3; Szic – Lis 7:5, 6:3; Marek – Jankowiak 6:1, 6:0; Mikuła – Samojłowicz 6:1, 6:1; A. Bojarski – Galus 7:5, 2:0 i krecz Piotra; Szajrych – Brzeziński 6:2, 2:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Bienkiewicz – Kusiewicz 6:2, 6:2; Szic – Wetoszka 6:2, 6:3; Mikuła – Marek 6:3, 6:2; A. Bojarski – Szajrych 7:6 (3), 6:0.

Półfinały: Bienkiewicz – Szic 6:4, 6:2; Mikuła – A. Bojarski 7:5, 6:0.

Finał: Bienkiewicz – Mikuła 6:2, 6:2.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jaśkiewicz/Oczachowska – bye; Feistel/Gołaś – Bartusek/Niewiadomska 6:1, 6:2; (3) Gruszczyńska/Jeleń – bye; Ejsmont/Samberger – Kowalczyk/Olszewska 6:3, 6:2; Komar/Krygier – Czerny/Pietras 6:4, 7:6 (8); (4) Podlińska/Sosnowska – bye; Hędrzak/Zaremba – Duhl/Dziewięcka 6:7 (5), 6:1, 10:7; (2) Hertel/Rutkowska – bye. 

Ćwierćfinały: Feistel/Gołaś – Jaśkiewicz/Oczachowska 6:4, 6:4; Ejsmont/Samberger – Gruszczyńska/Jeleń 6:4, 6:2; Podlińska/Sosnowska – Komar/Krygier 6:2, 6:0; Hertel/Rutkowska – Hędrzak/Zaremba 6:1, 6:3.

Półfinały: Feistel/Gołaś – Ejsmont/Samberger 6:2, 6:2; Hertel/Rutkowska – Podlińska/Sosnowska 5:7, 6:0, 11:9.

Finał: Hertel/Rutkowska – Feistel/Gołaś 6:4, 6:1.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Kusiewicz/Szic – (1) Mikuła/Pawlak walkower; Adamek/Wargocki – M. Matuszewski/Samojłowicz 7:6 (3), 4:6, 10:4; Kułakowski/Taczała – (3) Bojarski/Chudy 6:1, 4:6, 10:2; Bronka/Wiśniewski – Nawój/Walkowski 7:6 (6), 6:7 (5), 10:5; Rudnicki/Wetoszka – Gontar/Matuszczyk 5:7, 6:2, 10:5; (4) Bienkiewicz/Dziopak – Daszczuk/Wereszka 6:1, 6:2; Szajrych/B. Zgoła – Klimek/Suchanowski 6:0, 6:0; (2) Brzeziński/Lis – Kuczyński/Szabo 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kusiewicz/Szic – Adamek/Wargocki 7:5, 6:1; Kułakowski/Taczała – Bronka/Wiśniewski walkower; Bienkiewicz/Dziopak – Rudnicki/Wetoszka 2:6, 6:3, 11:9; Szajrych/B. Zgoła – Brzeziński/Lis 6:1, 3:6, 10:7.

Półfinały: Kusiewicz/Szic – Kułakowski/Taczała 4:6, 7:6 (1), 10:4; Szajrych/B. Zgoła – Bienkiewicz/Dziopak 6:4, 6:4. 

Finał: Kusiewicz/Szic – Szajrych/B. Zgoła 6:3, 7:6 (2).

MIKST

Pierwsza runda: (1) Marek/Podlińska – Adamek/Duhl 6:1, 6:0; Rutkowska/Jankowiak – Kopel/Dziopak 7:5, 6:4; Kubacha/Lis – (3) Jaśkiewicz/Galus walkower; Feistel/Kułakowski – Komar/Szabo 6:2, 6:3; Krygier/Wetoszka – Sosnowska/Szajrych 6:4, 2:6, 10:8; Bartusek/Kusiewicz – (4) Gruszczyńska/Bronka walkower; Czerny/Kosiński – Pietras/Wargocki 6:2, 7:6 (0); (2) Hędrzak/Bienkiewicz – Dziewięcka/M. Matuszewski 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Marek/Podlińska – Rutkowska/Jankowiak 7:5, 6:1; Feistel/Kułakowski – Kubacha/Lis 6:4, 6:3; Krygier/Wetoszka – Bartusek/Kusiewicz 6:3, 6:2; Hędrzak/Bienkiewicz – Czerny/Kosiński 6:1, 4:6, 10:7.

Półfinały: Marek/Podlińska – Feistel/Kułakowski 7:6 (2), 7:6 (3); Krygier/Wetoszka – Hędrzak/Bienkiewicz 6:0, 6:3.

Finał: Marek/Podlińska – Krygier/Wetoszka 6:2, 7:6 (4).

Jak obstawiać mecze baseballa?

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności