Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Hurkacz - O'Connell 7:6 (5), 6:4; Medvedev - Sonego 3:6, 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - Mensik 7:6 (7), 1:0 i krecz Czecha; Humbert - A. Murray 6:2, 6:4; Bublik - Griekspoor 7:6 (8), 7:6 (2); Lehecka - Khachanov 6:7 (6), 7:6 (5), 6:4; Korda - Van de Zandschulp 6:1, 6:0; Rublev - Cazaux 6:4, 6:4; AUSTIN WTA 250: Y. Wang - Arango 6:2, 6:2.

Tenis. Turniej ITF J100 Powiat Poznański Open Junior Tour Sobota Cup 2023 – wyniki

W Centrum Tenisowym Sobota w Rokietnicy rozgrywany był międzynarodowy turniej ITF Powiat Poznański Open Junior Tour Sobota Cup 2023. 

Do drugiej rundy singla w zawodach głównych (korty ziemne, kategoria J100) awansowali: Inka Wawrzkiewicz, Amelia Paszun, Karolina Gołda, Anna Kmiecik, Oskar Grzegorzewski, Bruno Kokot i Adam Majchrzak. 

W ćwierćfinałach grali Grzegorzewski i A. Majchrzak. Tylko Oskar dotarł do najlepszej czwórki. W finałach debla triumfowali Paszun i Wawrzkiewicz oraz Grzegorzewski i Kanadyjczyk Matthias Uwe Kask. 

SINGIEL JUNIOREK 

Pierwsza runda: (1) Brunkel – Baniak 7:6 (5), 6:3; Luciano – Navratilova 6:3, 6:3; Paszun – Drobysheva 6:3, 6:3; Popa – (5) Biro 6:3, 6:3; (3) Fajmonova – Skorupska 6:0, 6:1; Warzkiewicz – Rylatt 6:1, 6:3; Bernovich – Mala 6:4, 6:4; Efremova – (7) Straszewska 6:1, 6:2; (6) Wan – Kapcia 6:4, 6:0; Gołda – Isakova 6:3, 3:6, 6:1; Koprivova – Affelt 6:2, 4:6, 6:2; (3) Molnar – Burillo Berezak 6:2, 7:5; (8) Goina – Kovacevic 1:0 i krecz Emy; Kmiecik – Moerk 6:4, 7:5; Zeghlouli – Linhartova 6:2, 6:3; Kolyada – (2) Podhajecka 5:2 i krecz Dominiki. 

Druga runda: Brunkel – Luciano 6:2, 0:6, 6:1; Popa – Paszun 3:6, 7:5, 6:1; Fajmonova – Wawrzkiewicz 6:3, 6:3; Efremova – Bernovich 6:3, 6:3; Wan – Gołda 6:2, 6:2; Molnar – Koprivova 6:2, 6:3; Goina – Kmiecik 6:2, 6:2; Zeghlouli – Kolyada 6:0, 4:1 i krecz Anastazji. 

Ćwierćfinały: Popa – Brunkel 6:3, 6:1; Efremova – Fajmonova 6:3, 6:1; Molnar – Wan 3:6, 7:5, 6:1; Zeghlouli – Goina 7:6 (4), 6:2.

Półfinały: Popa – Efremova 6:3, 6:2; Molnar – Zeghlouli 6:0, 6:1.

Finał: Popa – Molnar 6:2, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW 

Pierwsza runda: (1) N. Oliveira – M. Kowal 6:0, 7:5; A. Majchrzak – Stribu 7:6 (2), 6:4; Senthil Kumar – Munk Mesa 6:3, 2:6, 7:5; (7) Klimas – Kosiński 3:6, 6:3, 6:1; (4) Grzegorzewski – Durovic 6:2, 7:5; Mantach – Daskalovic 6:2, 6:0; T.N. Gadecki – Błuś 4:6, 6:3, 6:3; (5) Kask – McKay 6:4, 6:2; Cordoba – (8) De Marchi 7:5, 3:6, 6:1; Kokot – Abdul Hazli 5:7, 6:2, 6:4; Jefferson – H. Plenkiewicz 6:2 i krecz Huberta; Vales – (3) Viala 7:6 (2), 5:7, 6:3; (6) Balciunas – Martikainen 6:3, 6:4; Almazan Valiente – Zaorski 4:6, 6:3, 6:2; Kohlmann de Freitas – Januchowski 6:4, 6:4; (2) Ganesan – Jędrzejczak 6:3, 6:4.

Druga runda: A. Majchrzak – N. Oliveira 6:2, 4:6, 6:3; Klimas – Senthil Kumar 6:3, 6:2; Grzegorzewski – Mantach 6:3, 7:5; T.N. Gadecki – Kask 6:4, 6:4; Cordoba – Kokot 7:5, 1:6, 6:1; Vales – Jefferson 6:3, 6:4; Almazan Valiente – Balciunas 7:5,, 4:6, 6:0; Ganesan – Kohlmann de Freitas 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Klimas – A. Majchrzak 6:7 (6), 7:6 (3), 7:6 (7); Grzegorzewski – T.N. Gadecki 6:1, 6:4; Cordoba – Vales 6:2, 6:4; Ganesan – Almazan Valiente 4:6, 6:4, 6:3.

Półfinały: Klimas – Grzegorzewski 6:3, 6:4; Ganesan – Cordoba 6:2, 6:3.

Finał: Ganesan – Klimas 6:1, 6:4.  

DEBEL JUNIOREK 

Pierwsza runda: (1) Biro/Molnar – bye; Goina/Popa – Gołda/Straszewska 6:3, 7:5; Burillo Berezak/Luciano – (4) Fajmonova/Mala 7:5, 1:6, 10:5; Drobysheva/Kolyada – Affelt/Husar 7:6 (5), 6:4; Paszun/Wawrzkiewicz – Bilak/Isakova 6:2, 6:2; (3) Rylatt/Zeghlouli – bye; Koprivova/Linhartova – Głowacka/Kapcia 6:2, 6:0; (2) Efremova/Wan – bye. 

Ćwierćfinały: Biro/Molnar – Goina/Popa 6:2, 6:3; Burillo Berezak/Luciano – Drobysheva/Kolyada walkower; Paszun/Wawrzkiewicz – Rylatt/Zeghlouli 2:6, 7:5, 10:4; Efremova/Wan – Koprivova/Linhartova 3:6, 6:4, 10:5.

Półfinały: Biro/Molnar – Burillo Berezak/Luciano 6:2, 6:1; Paszun/Wawrzkiewicz – Efremova/Wan 6:2, 6:0.

Finał: Paszun/Wawrzkiewicz – Biro/Molnar 6:7 (4), 6:4, 10:7. 

DEBEL JUNIORÓW 

Pierwsza runda: (1) Grzegorzewski/Kask – M. Kowal/Zaorski 7:5, 6:4; Almazan Valiente/Kosiński – Radu/Senthil Kumar 5:7, 7:5, 10:7; (3) Balciunas/Jefferson – Królikowski/A. Majchrzak 6:7 (6), 6:3, 10:5; Jędrzejczak/Kastsiukevich – McKay/H. Plenkiewicz walkower; Kokot/Martikainen – Bajołek/Kluj walkower; Abdul Hazli/Durovic – (4) Kohlmann de Freitas/Oliveira 6:4, 5:7, 10:7; Cordoba/Munk Mesa – Błuś/Januchowski 6:1, 6:3; (2) De Marchi/Vales – Daskalovic/Mantach 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Grzegorzewski/Kask – Almazan Valiente/Kosiński 6:4, 6:4; Balciunas/Jefferson – Jędrzejczak/Kastsiukevich 7:5, 4:6, 10:7; Abdul Hazli/Durovic – Kokot/Martikainen 6:2 i krecz K/M; De Marchi/Vales – Cordoba/Munk Mesa 6:0, 6:7 (5), 10:7. 

Półfinały: Grzegorzewski/Kask – Balciunas/Jefferson 3:6, 7:5, 10:5; De Marchi/Vales – Abdul Hazli/Durovic 6:1, 4:6, 14:12.

Finał: Grzegorzewski/Kask – De Marchi/Vales 6:3, 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK 

Pierwsza runda: (1) Kmiecik – bye; (5) Głowacka – Klimas 6:1, 6:1; Kołodziejska – (2) Koprowska 7:6 (6), 3:6, 10:6; (7) Koprivova – Gawrysiak 6:3, 6:2; Isakova – (3) Wdzięczna 7:5, 6:2; Maćkowiak – (6) Szczerek 6:1, 6:3; (4) Kapcia – M. Jandera 7:5, 6:1; (8) Husar – Bilak 6:1, 3:6, 10:6.  

Druga runda: Kmiecik – Głowacka 7:5, 6:2; Koprivova – Kołodziejska 5:7, 6:3, 10:4; Isakova – Maćkowiak 6:2, 6:4; Kapcia – Husar 6:4, 7:5.

ELIMINACJE JUNIORÓW 

Pierwsza runda: (1) Kohlmann de Freitas – bye; Czapiewski – bye; Wasiak – bye; (5) Kastsiukevich – bye; (2) Janzen – bye; A. Majchrzak – O. Jandera 7:5, 6:0; Bajołek – bye; (6) Radu – bye; (3) Mantach – bye; Kołodziejczyk – Truszczynski 5:7, 6:3, 14:12; Durovic – bye; (8) Królikowski – bye; (4) B. Chan – bye; Abdul Hazli – Sz. Małecki 7:5, 6:4; Kluj – bye; (7) F. Horak – bye. 

Druga runda: Kohlmann de Freitas – Czapiewski 6:2, 6:1; Kastsiukevich – Wasiak 6:0, 6:0; A. Majchrzak – Janzen 6:4, 6:1; Radu – Bajołek 6:1, 6:1; Mantach – Kołodziejczyk 6:2, 6:2; Durovic – Królikowski 0:6, 6:2, 10:5; Abdul Hazli – B. Chan 6:0, 6:3; F. Horak – Kluj 6:2, 6:0.  

Trzecia runda: Kohlmann de Freitas – Kastsiukevich 7:5, 6:4; A. Majchrzak – Radu 6:1, 6:2; Mantach – Durovic 7:6 (6), 6:4; Abdul Hazli – F. Horak 3:1 i krecz Czecha. 

Tenis. Turniej ITF Powiat Poznański Open Junior Team Sobota Cup 2022 – wyniki

Kategoria: ITF Juniors