Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Halep - Anisimova 6:2, 6:4; Rybakina - Tomljanovic 4:6, 6:2, 6:3; Kyrgios - Garin 6:4, 6:3, 7:6 (5); Collins/Krawczyk - Rosolska/Routliffe 6:1, 6:7 (4), 6:3; E. Mertens/S. Zhang - Guarachi/Klepac 6:3, 6:2; Ebden/Purcell - Peers/Polasek 6:4, 6:4, 6:2; Ram/Salisbury - Mahut/Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (1), 6:1, 3:6, 6:4; Stosur/Ebden - Gauff/Sock 6:3, 5:7, 7:5.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis. Turniej ITF juniorów Gdańsk Open 2022 – wyniki

Daria Górska wystąpiła w głównej roli w turnieju ITF juniorów Gdańsk Open (korty ziemne, kategoria grade 4).

Sięgnęła po tytuły w singlu i deblu (wraz z Zuzanną Frankowską). W grze podwójnej triumfowali Maciej Kos i Leon Zaorski. W finałach walczyli za to Hanna Koprowska i Dorian Juszczak.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Górska – Zelenska 6:1, 6:0; Kulbiej – Paszun 6:4, 6:4; Skowrońska – Kapcia 6:7 (5), 6:3, 7:6 (5); Sparnina – (7) Czapulak 6:3, 6:4; (4) Drozd – Maćkowiak 6:2, 6:1; Pawelska – Turczuk 6:4, 6:4; Kolyada – Caruk 6:1, 6:2; (5) Pieczyńska – Koprowska 6:4, 6:4; (6) Falster – Mackiewicz 3:6, 6:4, 6:2; Kuszel – Piechowicz 6:7 (6), 6:0, 6:3; Kuharenko – Ciesielczyk 6:1, 6:1; (3) Frankowska – Gołda 6:4, 6:2; (8) Orlińska – Bajorek 6:4, 6:2; Gonosova – Węgrzyn 6:2, 2:6, 6:4; Kliuch – Czajka 6:3, 6:3; Straszewska – (2) Bozova 5:1 i krecz Anastazji. 

Druga runda: Górska – Kulbiej 6:3, 6:4; Sparnina – Skowrońska 2:6, 6:4, 6:4; Drozd – Pawelska 7:5, 6:4; Kolyada – Pieczyńska 6:4, 6:2; Falster – Kuszel 6:4, 6:3; Kuharenko – Frankowska 6:2, 2:6, 6:3; Orlińska – Gonosova 6:3, 6:1; Straszewska – Kliuch 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Górska – Sparnina 6:1, 6:1; Drozd – Kolyada 6:4, 6:1; Kuharenko – Falster 2:6, 6:2, 6:4; Straszewska – Orlińska 7:6 (2), 7:5.

Półfinały: Górska – Drozd 6:3, 6:4; Kuharenko – Straszewska 5:7, 7:5, 6:4. 

Finał: Górska – Kuharenko 6:4, 6:0.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) G. Matuszewski – Barcik 6:1, 4:6, 6:4; Kokot – Norrman 5:7, 6:4, 6:4; Vlahos – Audrins 6:3, 6:1; J. Włodarczyk – (7) Zielkowski 6:3, 6:4; Zaorski – (3) Sodhi 6:2, 6:1; Baumert – Bajurko 6:2, 6:4; Jędrzejczak – Krawczyk 7:5, 7:6 (3); (5) Hanzelin – Roś 6:3, 6:2; Lange – (8) Antoni 6:1, 7:6 (4); Budkov Kjaer – Mitoń 6:3, 6:1; Juszczak – Harbatsevich 7:6 (5), 6:0; Biedermann – (4) Czaczkowski 6:3, 7:6 (3); (6) Ridstrom – Pankowski 7:6 (2), 6:3; Łosiewicz – Maijorov 6:1, 6:1; Ważny – Hnidets 4:6, 6:2, 6:0; (2) Kos – Strzelecki 7:5, 7:5.

Druga runda: G. Matuszewski – Kokot 6:4, 7:5; J. Włodarczyk – Vlahos 6:1, 6:3; Baumert – Zaorski 6:4, 6:2; Hanzelin – Jędrzejczak 6:3, 6:3; Budkov Kjaer – Lange 6:2, 6:3; Biedermann – Juszczak 6:2, 6:4; Ridstrom – Łosiewicz 6:2, 6:2; Kos – Ważny 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: G. Matuszewski – J. Włodarczyk 7:6 (2), 6:2; Hanzelin – Baumert 6:3, 6:0; Budkov Kjaer – Biedermann 6:4, 3:6, 7:5; Kos – Ridstrom 6:4, 6:4. 

Półfinały: Hanzelin – G. Matuszewski 7:5, 6:3; Budkov Kjaer – Kos 5:7, 7:5, 6:3.

Finał: Hanzelin – Budkov Kjaer 6:1, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Frankowska/Górska – bye; Gołda/Straszewska – Kolyada/Zelenska 6:0, 3:6, 11:9; (3) Piechowicz/Węgrzyn – Gonosova/Witkowska 6:0, 6:0; Durska/Sparnina – Czajka/Paszun 4:6, 6:4, 10:7; Kapcia/Koprowska – Ciesielczyk/Skowrońska 6:3, 6:2; (4) Mackiewicz/Orlińska – Kuszel/Pawelska 6:2, 4:6, 10:4; Kliuch/Pavlenko – L. Matuszewski/Persson 6:3, 4:6, 10:8; (2) Bajorek/Czapulak – bye. 

Ćwierćfinały: Frankowska/Górska – Gołda/Straszewska 6:4, 6:2; Piechowicz/Węgrzyn – Durska/Sparnina 3:6, 6:0, 10:4; Kapcia/Koprowska – Mackiewicz/Orlińska 6:4, 7:6 (5); Bajorek/Czapulak – Kliuch/Pavlenko 7:5, 6:1.

Półfinały: Frankowska/Górska – Piechowicz/Węgrzyn 7:5, 5:7, 10:5; Kapcia/Koprowska – Bajorek/Czapulak 6:3, 6:2.

Finał: Frankowska/Górska – Kapcia/Koprowska 6:3, 6:1.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Roś/Strzelecki – (1) Czaczkowski/G. Matuszewski 7:5, 6:4; Hanzelin/Juszczak – Mitoń/Ważny 6:2, 7:6 (5); Biedermann/Łosiewicz – (4) Antoni/Baumert 7:5, 6:3; Maijorov/Norrman – Krawczyk/Nowacki 7:5, 7:5; Audrins/Lange – Szymczak/Vlahos 6:3, 6:1; (3) Kos/Zaorski – Bajurko/Hnidets 6:3, 6:4; Jędrzejczak/Kokot – Allen/Barcik 6:0, 6:1; Pankowski/J. Włodarczyk – (2) Ridstrom/Zielkowski 6:7 (6), 6:2, 10:8. 

Ćwierćfinały: Hanzelin/Juszczak – Roś/Strzelecki 6:0, 6:0; Biedermann/Łosiewicz – Maijorov/Norrman 7:5, 6:3; Kos/Zaorski – Audrins/Lange 6:3, 6:3; Pankowski/J. Włodarczyk – Jędrzejczak/Kokot 0:6, 6:4, 10:7.

Półfinały: Hanzelin/Juszczak – Biedermann/Łosiewicz 6:4, 6:0; Kos/Zaorski – Pankowski/J. Włodarczyk 6:1, 6:4.

Finał: Kos/Zaorski – Hanzelin/Juszczak 6:4, 7:5.

KWALIFIKACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kujovic – bye; Kliuch – Z. Witkowska 6:4, 6:2; Chodkowska – bye; (7) Durska – bye; (2) Persson – bye; Szmyd – Jakubcova 6:0, 6:3; Wawrzkiewicz – Lena Jednacz 7:6 (5), 6:7 (5), 10:7; (8) Ciesielczyk – bye; (3) L. Matuszewski – bye; Maćkowiak – Y. Noering 7:5, 6:0; Klimas – H. Jankowska 6:3, 6:3; (6) Smolinska – bye; (4) Pavlenko – bye; Caruk – F. Noering 6:4, 6:4; Gniewkowska – M. Głowacka 6:7 (5), 6:1, 10:4; (5) N. Michta – bye. 

Druga runda: Kliuch – Kujovic 6:4, 6:1; Durska – Chodkowska 6:2, 6:3; Szmyd – Persson 6:1, 7:6 (3); Ciesielczyk – Wawrzkiewicz 6:1, 6:3; Maćkowiak – L. Matuszewski 6:4, 7:5; Klimas – Smolinska 6:0, 7:6 (5); Caruk – Pavlenko 4:6, 6:4, 10:7; Gniewkowska – N. Michta 6:3, 7:5.

Trzecia runda: Kliuch – Durska 6:4, 4:6, 10:5; Ciesielczyk – Szmyd 6:3, 6:4; Maćkowiak – Klimas walkower; Caruk – Gniewkowska 4:6, 6:3, 10:4.

KWALIFIKACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) G. Matuszewski – bye; Hrynkiewicz – Mocek 7:6 (3), 6:4; Nowacki – Żarski 6:0, 7:6 (2); (6) Hnidets – bye; (2) Allen – bye; Bajurko – Leon Jednacz 6:2, 7:5; Solarski – Skupiński 6:1, 6:1; (7) M. Kowal – bye; (3) Myrzaguzhin – bye; Harbatsevich – Ignaczewski 6:2, 6:2; Knitter – Tobiasz 6:0, 6:0; (6) Mizerski – bye; (4) Biedermann – bye; Sasko – Breus 6:0, 6:1; Szymczak – Nikołajuk 6:2, 6:2; (8) Krawczyk – Garbacz 6:2, 6:4.

Druga runda: G. Matuszewski – Hrynkiewicz 6:4, 6:1; Hnidets – Nowacki 6:3, 5:7, 10:4; Bajurko – Allen 6:4, 2:6, 11:9; Solarski – M. Kowal 7:5, 6:3; Harbatsevich – Myrzaguzhin 6:1, 7:5; Knitter – Mizerski 6:3, 6:4; Biedermann – Sasko 7:6 (3), 6:4; Krawczyk – Szymczak 6:3, 6:3.

Trzecia runda: G. Matuszewski – Hnidets 6:3, 6:4; Bajurko – Solarski 5:7, 6:3, 10:7; Harbatsevich – Knitter 2:6, 6:4, 10:8; Krawczyk – Biedermann 6:2, 6:4.

Plan gier

Tenis. Turniej ITF juniorów Gdańsk Open – wyniki

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności