Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Paolini - Kalinskaya 4:6, 7:5, 7:5; PUERTO VALLARTA WTA 125: Preston - Carle 6:2, 6:2; Kessler - Baptiste 6:4, 6:4; RIO DE JANEIRO ATP 500: Baez - F. Cerundolo 7:5, 6:0; Navone - Norrie 6:4, 6:2; DOHA ATP 250: Khachanov - Mensik 7:6 (12), 6:4; LOS CABOS ATP 250: Thompson - Ruud 6:3, 7:6 (4).

Tenis. Turniej juniorów J60 ITF Gdańsk Open 2023 – wyniki

Na obiekcie Klubu Tenisowego GAT Gdańsk odbył się turniej juniorów ITF Gdańsk Open 2023 (korty ziemne, kategoria J60).

O tytuły w singlu z Polaków rywalizowali Magdalena Baniak i Bruno Kokot. Do półfinałów dotarli Anna Kmiecik i Kacper Knitter. W grze podwójnej najlepsze były Nadia Affelt i Inka Wawrzkiewicz. 

W finałach debla zagrali: Magda Baniak i Maria Głowacka oraz Szymon Janzen i Antoni Pankowski.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Wan – Nieradzik 6:1, 6:4; Smolinska – Wojtaszczyk 6:2, 6:3; Wawrzkiewicz – Suvirdjonkova 6:0, 6:3; (5) Linhartova – Husar 6:3, 6:1; Hornecka – (3) Mala 6:3, 6:7 (4), 6:4; Pop – Kapcia 6:3, 6:3; Baniak – Heinonen 6:7 (5), 6:1, 6:1; Głowacka – (7) Gołda 6:7 (3), 6:4, 7:6 (8); (6) Kolyada – Affelt 6:3, 6:3; Kołodziejska – Abouhamad 6:1, 6:3; Mlenska – Koprowska 6:2, 6:1; (4) Paszun – A. Sikharulidze 6:0, 6:2; (8) Mackiewicz – Cechanaviciute 7:6 (2), 6:1; Kmiecik – Podolak 6:1, 5:7, 6:3; Gniewkowska – Schlepphorst 6:2, 7:6 (3); (2) Navratilova – Ciesielczyk 5:7, 7:5, 6:2. 

Druga runda: Wan – Smolinska 6:2, 6:2; Linhartova – Wawrzkiewicz 3:6, 6:1, 7:6 (4); Pop – Hornecka 6:2, 2:6, 7:6 (5); Baniak – Głowacka 6:3, 6:1; Kolyada – Kołodziejska 6:1, 6:4; Mlenska – Paszun 6:4, 6:1; Kmiecik – Mackiewicz 6:1, 7:5; Navratilova – Gniewkowska 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Wan – Linhartova 6:4, 4:6, 7:5; Baniak – Pop 6:3, 6:1; Kolyada – Mlenska 6:4, 6:2; Kmiecik – Navratilova 6:2, 6:4.

Półfinały: Baniak – Wan 6:2, 6:1; Kolyada – Kmiecik 1:6, 6:2, 6:2.

Finał: Kolyada – Baniak 2:6, 7:6 (4), 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Knitter – (1) Senthil Kumar 6:2, 6:2; Kruppe – H. Plenkiewicz 6:4, 6:2; Froemel – Litwic 6:2, 6:1; (7) Janzen – Zarębski 6:3, 6:0; (3) Kokot – Kouame 6:3, 3:1 i krecz Francuza; Małecki – Sterniczuk 7:5, 6:4; Pankowski – Savano; (8) Doskocil – Michałowski 6:3, 6:1; (5) Kosiński – Juszczak 6:2, 6:2; A. Majchrzak – Truszczynski 6:1, 6:3; Chodura – Januchowski 6:3, 6:4; (4) Almazan Valiente – Chłodnicki 6:2, 6:2; (6) Zaorski – Reklevicius 6:3, 6:2; Hrynkiewicz – Jeż 6:3, 6:1; Sickenberger – Królikowski 6:3, 7:5; (2) Kucera – Krawczyk 6:4, 4:0 i krecz Kuby.

Druga runda: Knitter – Kruppe 5:7, 6:2, 6:2; Froemel – Janzen 7:5, 6:3; Kokot – Małecki 6:3, 6:3; Doskocil – Pankowski 6:1 i krecz Antka; Kosiński – A. Majchrzak 4:6, 6:3, 6:2; Almazan Valiente – Chodura 6:3, 4:6, 6:1; Zaorski – Hrynkiewicz 6:3, 6:1; Kucera – Sickenberger 7:5, 6:3. 

Ćwierćfinały: Knitter – Froemel 6:4, 7:6 (2); Kokot – Doskocil 6:4, 6:1; Almazan Valiente – Kosiński 6:1, 6:3; Kucera – Zaorski 6:0, 6:3. 

Półfinały: Kokot – Knitter 5:7, 6:2, 6:3; Almazan Valiente – Kucera 6:4, 6:2.

Finał: Almazan Valiente – Kokot 6:2, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Paszun/Wan – Drozd/Krześniak 3:6, 6:0, 10:4; Hornecka/Wojtaszczyk – Bilak/Isakova 6:1, 6:2; (3) Gołda/Mackiewicz – Abouhamad/Stasiak 6:1, 6:3; Baniak/Głowacka – Husar/Pop 6:2, 6:3; Kmiecik/Koprowska – Cechanaviciute/Sikharulidze 6:4, 2:6, 10:4; (4) Mala/Mlenska – Nieradzik/Wahl-Nieradzik 6:1, 6:3; Affelt/Wawrzkiewicz – Kołodziejska/Smolinska 6:2, 6:2; (2) Linhartova/Schlepphorst – Ciesielczyk/Kapcia 6:7 (3), 6:1, 10:8.

Ćwierćfinały: Paszun/Wan – Hornecka/Wojtaszczyk 6:1 i krecz H/W; Baniak/Głowacka – Gołda/Mackiewicz 6:3, 6:3; Mala/Mlenska – Kmiecik/Koprowska 6:2, 6:2; Affelt/Wawrzkiewicz – Linhartova/Schlepphorst 6:4, 6:1.

Półfinały: Baniak/Głowacka – Paszun/Wan 7:6 (2), 7:6 (6); Affelt/Wawrzkiewicz – Mala/Mlenska 6:3, 6:7 (5), 10:8.

Finał: Affelt/Wawrzkiewicz – Baniak/Głowacka 6:4, 3:6, 10:6.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Almazan Valiente/Kosiński – Nowacki/Plenkiewicz 6:1, 3:1 i krecz N/P; Chodura/Sickenberger – Błuś/Januchowski 6:7 (4), 6:3, 12:10; Hrynkiewicz/Królikowski – Dąbrowski/Piasek 6:1, 6:2; Kruppe/Reklevicius – Spychalski/Żarski 7:5, 6:2; Knitter/Zarębski – Litwic/Truszczynski 6:4, 6:2; (4) Juszczak/Zaorski – Garbacz/Michałowski 7:6 (3), 6:4; Janzen/Pankowski – Kouame/Senthil Kumar 7:6 (10), 4:6, 10:6; (2) Doskocil/Kucera – Jeż/A. Majchrzak 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Chodura/Sickenberger – Almazan Valiente/Kosiński 6:3, 7:5; Kruppe/Reklevicius – Hrynkiewicz/Królikowski 6:3, 6:7 (5), 10:4; Knitter/Zarębski – Juszczak/Zaorski walkower; Janzen/Pankowski – Doskocil/Kucera 6:2, 6:2.

Półfinały: Chodura/Sickenberger – Kruppe/Reklevicius 6:3, 6:1; Janzen/Pankowski – Knitter/Zarębski 6:4, 6:4.

Finał: Chodura/Sickenberger – Janzen/Pankowski 6:2, 6:2.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Javaheri – (1) Wdzięczna 6:2, 6:1; Moskova – Chodkowska 6:2, 6:2; Mał. Bajorek – Kandela 6:1, 6:0; Hornecka – (8) A. Grzelak 6:0, 5:7, 11:0; (2) Krześniak – Jakubcova 6:1, 6:0; Smolinska – Kozieł 6:1, 6:4; Isakova – Wahl-Maniecka 6:1, 1:6, 12:10; (5) Heinonen – Kusa 6:4, 6:2; M. Jandera – 93) Szczerek 7:6 (3), 6:2; Schweika – Milżyńska 6:2, 6:2; Bilak – Strzelecka 6:4, 6:1; (6) Wojtaszczyk – Caruk 7:6 (5), 3:6, 13:11; (4) A. Drozd – Gawrysiak 6:2, 6:3; Hlibchuk – Odrobina 6:3, 6:0; Stasiak – Velits 1:6, 6:4, 10:6; (7) Husar – Heiderova 6:4, 6:1. 

Druga runda: Moskova – Javaheri 6:4, 6:3; Hornecka – Mał. Bajorek 6:3, 6:4; Smolinska – Krześniak 6:3, 6:2; Heinonen – Isakova 6:3, 6:4; Schweika – M. Jandera 4:6, 6:4, 11:9; Wojtaszczyk – Bilak 6:3, 6:0; Hlibchuk – A. Drozd 7:6 (4), 6:4; Husar – Stasiak 6:1, 6:4.

Trzecia runda: Hornecka – Moskova 7:6 (3), 2:6, 10:6; Smolinska – Heinonen 6:4, 3:6, 10:3; Wojtaszczyk – Schweika 6:2, 6:0; Husar – Hlibchuk 6:3, 6:1. 

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) J. Dąbrowski – bye; Savano – Tomczykowski 7:5, 6:4; Żarski – Isakov 6:4, 6:1; (7) Struk – O. Tobiasz 6:0, 6:1; (2) Nowacki – bye; Małecki – Nyk 6:2, 6:2; Kolesnyk – Maranda 6:4, 6:4; (8) Piasek – Gryń 6:1, 6:1; (3) Błuś – bye; Garbacz – Gvylava 6:4, 6:1; Sterniczuk – Spychalski 6:2, 6:2; Wygona – (6) A. Allen 6:2, 1:6, 11:9; (4) Truszczynski – bye; Zagól – O. Jandera 7:6 (3), 6:4; Zaplotnii – Fiksa 6:0, 6:1; (5) Michałowski – bye. 

Druga runda: Savano – J. Dąbrowski 6:3, 6:1; Struk – Żarski 3:6, 6:2, 10:6; Małecki – Nowacki 4:6, 6:0 i krecz Janka; Piasek – Kolesnyk 4:6, 7:5, 10:7; Garbacz – Błuś 7:5, 2:6, 10:7; Sterniczuk – Wygona 3:6, 7:5, 11:9; Truszczynski – Zagól 6:2, 6:0; Michałowski – Zaplotnii 6:3, 6:0.

Trzecia runda: Savano – Struk 6:1, 6:0; Małecki – Piasek 6:1, 6:2; Sterniczuk – Garbacz 6:4, 6:2; Truszczynski – Michałowski 6:1, 6:1.

Plan gier

Tenis. Turniej ITF juniorów Gdańsk Open 2022 – wyniki

Kategoria: ITF Juniors