Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Hurkacz - O'Connell 7:6 (5), 6:4; Medvedev - Sonego 3:6, 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - Mensik 7:6 (7), 1:0 i krecz Czecha; Humbert - A. Murray 6:2, 6:4; Bublik - Griekspoor 7:6 (8), 7:6 (2); Lehecka - Khachanov 6:7 (6), 7:6 (5), 6:4; Korda - Van de Zandschulp 6:1, 6:0; Rublev - Cazaux 6:4, 6:4; AUSTIN WTA 250: Y. Wang - Arango 6:2, 6:2.

Turniej Tenis by Dawid Cup VI w połowie sierpnia w Poznaniu

Rozpoczęły się zapisy do szóstej edycji Tenis by Dawid Cup, czyli jednego z największych turniejów amatorskich w kraju. Patronem zmagań jest nasz portal. 

Będzie to druga edycja pod egidą Polskiej Ligi Tenisa, a zawodnicy w dniach 14-15 sierpnia w Poznaniu będą rywalizować w ramach I i II ligi rozgrywek tej federacji.  

Rywalizacja potrwa dwa dni (sobota i niedziela) na kortach Towarzystwa Tenisowego Świerczewo przy ulicy Nizinnej 38 w Poznaniu. Zawodnicy zarówno I jak i II ligi rozpoczną zmagania od soboty i zakończą w niedzielę. Ponadto najlepszych dwóch zawodników z każdej ligi zakwalifikuje się do Ogólnopolskiego Finału Letnich Mistrzostw PLT.

Nie trzeba już wykupować pełnej licencji na sezon, a skorzystać z opcji miesięcznej za znacznie niższą kwotę, co pewnie ucieszy zawodników, którzy chcieliby specjalnie przybyć na nasz turniej, niekoniecznie kontynuując przygodę z tenisem w innych turniejach.

I liga: Rozgrywki przeznaczone dla osób z przeszłością w turniejach zawodniczych PZT, trenerów i instruktorów tenisa z ramienia PZT oraz osób świadczących odpłatnie lekcje tenisa – ZAPISY

II liga: Rozgrywki przeznaczone dla osób bez jakiejkolwiek przeszłości w turniejach zawodniczych PZT oraz nie będących trenerami ani instruktorami tenisa – ZAPISY

Organizatorem turnieju jest Dawid Wiktorski – Tenis by Dawid. 

Kwota wpisowego: 100 PLN (+aktywna licencja Polskiej Ligi Tenisa – już od 39 PLN).

Zawodnicy uczestniczący w turnieju mają zapewnione: minimum dwa mecze w turnieju, dyplom, voucher od sponsora, dania z grilla, wodę oraz napój energetyczny.

Najlepsi zawodnicy obu lig dodatkowo otrzymają puchary (TOP 3) i nagrody rzeczowe (TOP 4); TOP 2 otrzyma także vouchery pieniężne do wykorzystania w sklepie tenisowym.

Więcej o turnieju

Kategoria: PLT