Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Collins - Świątek 6:4, 6:1; Barty - Keys 6:1, 6:3; Danilina/Haddad Maia - Aoyama/Shibahara 6:4, 5:7, 6:4; Krejcikova/Siniakova - Kudermetova/Mertens 6:2, 6:3; Ebden/Purcell - Ram/Salisbury 6:3, 7:6 (9); Kokkinakis/Kyrgios - Granollers/Zeballos 7:6 (4), 6:4.

Turniej Tenis by Dawid Cup VI w połowie sierpnia w Poznaniu

Rozpoczęły się zapisy do szóstej edycji Tenis by Dawid Cup, czyli jednego z największych turniejów amatorskich w kraju. Patronem zmagań jest nasz portal. 

Będzie to druga edycja pod egidą Polskiej Ligi Tenisa, a zawodnicy w dniach 14-15 sierpnia w Poznaniu będą rywalizować w ramach I i II ligi rozgrywek tej federacji.  

Rywalizacja potrwa dwa dni (sobota i niedziela) na kortach Towarzystwa Tenisowego Świerczewo przy ulicy Nizinnej 38 w Poznaniu. Zawodnicy zarówno I jak i II ligi rozpoczną zmagania od soboty i zakończą w niedzielę. Ponadto najlepszych dwóch zawodników z każdej ligi zakwalifikuje się do Ogólnopolskiego Finału Letnich Mistrzostw PLT.

Nie trzeba już wykupować pełnej licencji na sezon, a skorzystać z opcji miesięcznej za znacznie niższą kwotę, co pewnie ucieszy zawodników, którzy chcieliby specjalnie przybyć na nasz turniej, niekoniecznie kontynuując przygodę z tenisem w innych turniejach.

I liga: Rozgrywki przeznaczone dla osób z przeszłością w turniejach zawodniczych PZT, trenerów i instruktorów tenisa z ramienia PZT oraz osób świadczących odpłatnie lekcje tenisa – ZAPISY

II liga: Rozgrywki przeznaczone dla osób bez jakiejkolwiek przeszłości w turniejach zawodniczych PZT oraz nie będących trenerami ani instruktorami tenisa – ZAPISY

Organizatorem turnieju jest Dawid Wiktorski – Tenis by Dawid. 

Kwota wpisowego: 100 PLN (+aktywna licencja Polskiej Ligi Tenisa – już od 39 PLN).

Zawodnicy uczestniczący w turnieju mają zapewnione: minimum dwa mecze w turnieju, dyplom, voucher od sponsora, dania z grilla, wodę oraz napój energetyczny.

Najlepsi zawodnicy obu lig dodatkowo otrzymają puchary (TOP 3) i nagrody rzeczowe (TOP 4); TOP 2 otrzyma także vouchery pieniężne do wykorzystania w sklepie tenisowym.

Więcej o turnieju

Kategoria: PLT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności