Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ WTA 250: Kania-Choduń/Wachaczyk - Marozava/Mitu 2:6, 6:1, 10:3; E. Mertens - Golubic 6:4, 4:6, 6:1; V. Kudermetova - Kanepi 6:4, 6:3; Ferro - Zvonareva 6:3, 6:3; A. Bogdan - Krejcikova 6:3, 6:3; STUTTGART WTA 500: Kar. Pliskova - Ostapenko 6:7 (7), 6:4, 6:3; Sabalenka - Friedsam 6:4, 6:2; Halep - Vondrousova 6:1, 6:3; Svitolina - Kerber 7:6 (4), 6:3; Alexandrova - Bencic 6:1, 7:5; BARCELONA ATP 500: Nadal - Nishikori 6:0, 2:6, 6:2; Carreno Busta - Zapata Miralles 6:3, 6:4; Schwartzman - Moutet 6:4, 6:2; Auger-Aliassime - Shapovalov 6:2, 6:3; Rublev - Ramos-Vinolas 6:4, 6:7 (4), 6:4; Sinner - Bautista Agut 7:6 (9), 6:2; S. Tsitsipas - De Minaur 7:5, 6:3; Norrie - Goffin 6:0, 3:5 i krecz Belga; BELGRAD ATP 250: Daniel - Millman 3:6, 6:2, 6:3; Delbonis - Lajovic 6:3, 2:6, 6:4; Mager - Popyrin 7:5, 6:2; Karatsev - Bedene 6:3, 4:6, 7:6 (5).

Halowy Puchar Polski WZT Śląsk – Zabrze

przez maka

Na kortach w Zabrzu odbył się trzeci turniej cyklu Halowego Pucharu Polski WZT Śląsk.

Poprzednie imprezy tego cyklu odbyły się w Chorzowie i Bielsku-Białej. Wśród kobiet po raz trzeci zwyciężyła Joanna Zawadzka. W gronie mężczyzn wygrał faworyt Michał Mikuła. 

KOBIETY

Grupa A: Łężniak – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:0; Zawadzka – Łężniak 6:1, 6:4; Zawadzka – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:0; kolejność: 1. Zawadzka 2 wygrane, 2. Łężniak 1, 3. Kołowrotkiewicz 0.  

Grupa B: N. Michta – Slobodian 6:2, 6:1; N. Michta – Nebelska 6:3, 3:6, 10:5; Nebelska – Slobodian 6:2, 6:4; kolejność: 1. N. Michta 2 zwycięstwa, 2. Nebelska 1, 3. Slobodian 0.  

Grupa C: K. Jaśkiewicz – Zof. Dziewięcka 6:2, 6:1; Sasiak – Zof. Dziewięcka 6:3, 6:3; K. Jaśkiewicz – Sasiak 6:4, 6:2; kolejność: 1. K. Jaśkiewicz 2 wygrane, 2. Sasiak 1, 3. Zof. Dziewięcka 0. 

Grupa D: W. Ejsmont – Jodłowska 6:0, 6:0; Zaremba – Paradowska 6:0, 6:3; Paradowska – Jodłowska 6:0, 6:0 (walkower); W. Ejsmont – Zaremba 6:3, 6:0; Zaremba – Jodłowska 6:0, 6:0 (walkower); W. Ejsmont – Paradowska 6:0, 6:2; kolejność: 1. W. Ejsmont 3 zwycięstwa, 2. Zaremba 2, 3. Paradowska 1, 4. Jodłowska 0.

Ćwierćfinały: Zawadzka – Zaremba 6:1, 6:0; W. Ejsmont – Nebelska 6:3, 6:2; K. Jaśkiewicz – Łężniak 6:0, 6:2; Sasiak – N. Michta 6:2, 6:0. 

Półfinały: Zawadzka – W. Ejsmont 6:4, 6:4; K. Jaśkiewicz – Sasiak 7:5, 7:5.

Finał: Zawadzka – K. Jaśkiewicz 6:0, 7:6 (3). 

MĘŻCZYŹNI 

Grupa A: Chudy – Zychowicz 6:2, 6:3; Mikuła – Zychowicz 6:0, 6:2; Mikuła – Chudy 6:1, 6:1; kolejność: 1. Mikuła 2 wygrane, 2. Chudy 1, 3. Zychowicz 0. 

Grupa B: Sikharulidze – Dziopak 4:6, 6:2, 10:5; Politowicz – K. Kowal 6:1, 6:4; Sikharulidze – K. Kowal 7:5, 6:2; Politowicz – Dziopak 6:4, 6:3; Sikharulidze – Politowicz 6:4, 6:3; Dziopak – K. Kowal 6:3, 6:1; kolejność: 1. Sikharulidze 3 zwycięstwa, 2. Politowicz 2, 3. Dziopak 1, 4. K. Kowal 0. 

Grupa C: D. Wiśniewski – Zdzuj 6:3, 6:2; Szczap – Śliwiński 7:6 (5), 6:3; Śliwiński – Zdzuj 6:0, 6:0 (walkower); D. Wiśniewski – Szczap 3:6, 6:1, 11:9; D. Wiśniewski – Śliwiński 6:0, 6:1; Szczap – Zdzuj 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. D. Wiśniewski 3 wygrane, 2. Szczap 2, 3. Śliwiński 1, 4. Zdzuj 0.   

Grupa D: Biliński – Paluch 6:3, 6:2; Kuczyński – Kuś 6:2, 6:1; Kuczyński – Paluch 6:0, 6:0 (walkower); Biliński – Kuś 6:1, 6:1; Kuś – Paluch 6:0, 6:0 (walkower); Biliński – Kuczyński 6:0, 3:0 i krecz Dariusza; kolejność: 1. Biliński 3 zwycięstwa, 2. Kuczyński 2, 3. Kuczyński 2, 3. Kuś 1, 4. Paluch 0.

Ćwierćfinały: Mikuła – Kuczyński 6:1, 6:2; Chudy – Biliński 6:3, 6:4; Politowicz – D. Wiśniewski 6:3, 6:1; Sikharulidze – Szczap 6:1, 6:2. 

Półfinały: Mikuła – Chudy 5:7, 6:2, 10:6; Sikharulidze – Politowicz 6:4, 5:7, 10:6.

Finał: Mikuła – Sikharulidze 6:0, 6:2.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności